Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 4 M € (18 de des. del 2018)
Actualitzat:
Cican Stanković juga amb Grazer AK. Posició: Porter, Nacionalitat: Àustria, Edat: 33, Alçada: 186 cm, Valor de mercat: 250 k €. Cican Stanković a la temporada 2026-2027: 8 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Cican Stanković va ser Grazer AK - Red Bull Salzburg, amb 90 minuts al terreny de joc. Data del partit: 10 d’octubre del 2026.
Grazer AK: 8 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Grazer AK per a la temporada 2026-27, Cican Stanković va jugar 720 minuts i va ser titular en 8 partits.
Grazer AK: 8 partits, 0 gols, 0 assistències
AEK Athens: 60 partits, 0 gols, 1 assistències
Red Bull Salzburg: 136 partits, 0 gols, 0 assistències
Grodig: 12 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Grazer AK, Resultats de futbol en directe
Cican Stanković té 33 anys. Data de naixement: 4 de novembre del 1992.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Free Player | 33 anys | 250 k € | |
| Free Player | 32 anys | 400 k € | |
| AEK Athens | 32 anys | 500 k € | |
| AEK Athens | 32 anys | 700 k € | |
| AEK Athens | 32 anys | 800 k € | |
| AEK Athens | 31 anys | 1 M € | |
| AEK Athens | 31 anys | 1,5 M € | |
| AEK Athens | 31 anys | 1,5 M € | |
| AEK Athens | 30 anys | 1,5 M € | |
| AEK Athens | 30 anys | 2 M € | |
| AEK Athens | 29 anys | 2 M € | |
| AEK Athens | 28 anys | 1,8 M € | |
| Red Bull Salzburg | 28 anys | 1,5 M € | |
| Red Bull Salzburg | 28 anys | 2 M € | |
| Red Bull Salzburg | 27 anys | 2,5 M € | |
| Red Bull Salzburg | 27 anys | 2,8 M € | |
| Red Bull Salzburg | 27 anys | 3,5 M € | |
| Red Bull Salzburg | 26 anys | 3,5 M € | |
| Red Bull Salzburg | 26 anys | 4 M € | |
| Red Bull Salzburg | 25 anys | 2,5 M € | |
| Red Bull Salzburg | 25 anys | 1 M € | |
| Red Bull Salzburg | 25 anys | 600 k € | |
| Red Bull Salzburg | 24 anys | 600 k € | |
| Red Bull Salzburg | 24 anys | 800 k € | |
| Red Bull Salzburg | 23 anys | 800 k € | |
| Red Bull Salzburg | 23 anys | 1 M € | |
| Red Bull Salzburg | 23 anys | 1,3 M € | |
| Red Bull Salzburg | 22 anys | 1,3 M € | |
| Grodig | 22 anys | 1,5 M € | |
| Grodig | 22 anys | 1,3 M € | |
| Grodig | 21 anys | 1 M € | |
| Grodig | 21 anys | 800 k € | |
| Grodig | 21 anys | 500 k € | |
| Horn | 20 anys | 175 k € | |
| Horn | 19 anys | 150 k € | |
| Horn | 19 anys | 125 k € |
Posició: Porter.
Cican Stanković juga a l'equip Grazer AK.
Cican Stanković mesura 186 cm.
Peu preferit: Totes dues.
Nacionalitat: Àustria.
Valor de mercat: 250 k €.
Cican Stanković a la temporada 2026-2027: 8 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Cican Stanković a la temporada 2026-2027: 8 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 720. Valoració mitjana: 7,0.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga austríaca | Grazer AK | 8 | 720 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023-2024 | Super League grega | AEK Athens | 23 | 2.070 | 0 | 1 | 6,8 |
| UEFA Europa League | AEK Athens | 4 | 327 | 0 | 0 | 6,5 | |
| UEFA Champions League | AEK Athens | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2022-2023 | Super League grega | AEK Athens | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 |
| Amistosos internacionals de clubs | AEK Athens | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2021-2022 |
|---|
| Super League grega |
| AEK Athens |
| 22 |
| 1.980 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| UEFA Europa Conference League | AEK Athens | 1 | 120 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Bundesliga austríaca | Red Bull Salzburg | 29 | 2.610 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Red Bull Salzburg | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Austrian Cup | Red Bull Salzburg | 5 | 450 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Europa League | Red Bull Salzburg | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Amistosos internacionals de clubs | Red Bull Salzburg | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2020 | Eurocopa de la UEFA | ÀustriaSelecció | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | Bundesliga austríaca | Red Bull Salzburg | 27 | 2.430 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | Red Bull Salzburg | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 | |
| UEFA Champions League | Red Bull Salzburg | 4 | 303 | 0 | 0 | 6,4 | |
| UEFA Europa League | Red Bull Salzburg | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Eurocopa de la UEFA | Red Bull Salzburg | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Amistosos internacionals de clubs | Red Bull Salzburg | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Bundesliga austríaca | Red Bull Salzburg | 28 | 2.520 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Red Bull Salzburg | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Amistosos internacionals de clubs | Red Bull Salzburg | 2 | 136 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Austrian Cup | Red Bull Salzburg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2017-2018 | Bundesliga austríaca | Red Bull Salzburg | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Bundesliga austríaca | Red Bull Salzburg | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga austríaca | Red Bull Salzburg | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliga austríaca | Grodig | 12 | 1.017 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|