Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Lesionat
No hi ha dades disponibles
Màxim: 6 M € (8 de nov. del 2021)
Actualitzat:
Cole Bassett juga amb Portland Timbers. Posició: Migcampista, Nacionalitat: Estats Units, Edat: 25, Alçada: 180 cm, Valor de mercat: 3,5 M €. Cole Bassett a la temporada 2026: 23 partits, 5 gols i 2 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Cole Bassett va ser Portland Timbers - Colorado Rapids, amb 18 minuts al terreny de joc. Data del partit: 18 d’octubre del 2026.
Portland Timbers: 24 partits, 3 gols, 4 assistències
En els registres disponibles de Portland Timbers per a la temporada 2026, Cole Bassett va jugar 1857 minuts i va ser titular en 23 partits.
Portland Timbers: 27 partits, 5 gols, 4 assistències
Colorado Rapids: 176 partits, 32 gols, 20 assistències
Fortuna Sittard: 11 partits, 1 gols, 0 assistències
Feyenoord: 12 partits, 2 gols, 1 assistències
Pàgines relacionades: Portland Timbers, Resultats de futbol en directe
Cole Bassett té 25 anys. Data de naixement: 28 de juliol del 2001.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Portland Timbers | 24 anys | 3,5 M € | |
| Colorado Rapids | 24 anys | 4 M € | |
| Colorado Rapids | 23 anys | 4 M € | |
| Colorado Rapids | 23 anys | 3,5 M € | |
| Colorado Rapids | 22 anys | 3 M € | |
| Colorado Rapids | 22 anys | 2 M € | |
| Colorado Rapids | 22 anys | 2 M € | |
| Fortuna Sittard | 21 anys | 2 M € | |
| Fortuna Sittard | 21 anys | 2,5 M € | |
| Feyenoord | 20 anys | 4 M € | |
| Colorado Rapids | 20 anys | 6 M € | |
| Colorado Rapids | 19 anys | 5 M € | |
| Colorado Rapids | 19 anys | 5 M € | |
| Colorado Rapids | 19 anys | 4 M € | |
| Colorado Rapids | 19 anys | 2 M € | |
| Colorado Rapids | 18 anys | 1,1 M € | |
| Colorado Rapids | 18 anys | 1,3 M € | |
| Colorado Rapids | 17 anys | 600 k € | |
| Colorado Rapids | 17 anys | 200 k € | |
| Colorado Rapids | 17 anys | 50 k € |
Posició: Migcampista.
Cole Bassett juga a l'equip Portland Timbers.
Cole Bassett mesura 180 cm.
Peu preferit: Totes dues.
Nacionalitat: Estats Units.
Valor de mercat: 3,5 M €.
Cole Bassett a la temporada 2026: 23 partits, 5 gols i 2 assistències en totes les competicions.
Cole Bassett a la temporada 2026: 23 partits, 5 gols i 2 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 1.722. Valoració mitjana: 6,9.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Portland Timbers | 20 | 1.498 | 3 | 2 | 6,9 |
| Leagues Cup | Portland Timbers | 3 | 224 | 2 | 0 | 7,2 | |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Portland Timbers | 4 | 359 | 0 | 2 | 7,0 |
| Major League Soccer | Colorado Rapids | 4 | 326 | 0 | 1 | 6,5 | |
| 2025 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 17 | 1.409 | 3 | 0 | 6,7 |
| Leagues Cup | Colorado Rapids | 3 | 225 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Colorado Rapids |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2024-2025 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 7 | 470 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Colorado Rapids | 4 | 345 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 27 | 2.302 | 7 | 6 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Colorado Rapids | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 7 | 559 | 3 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Colorado Rapids | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 19 | 1.433 | 4 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Colorado Rapids | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Amistosos internacionals | Estats UnitsSelecció | 2 | 106 | 0 | 1 | 7,2 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals de clubs | Colorado Rapids | 1 | 90 | 1 | 0 | – | |
| Eredivisie | Fortuna Sittard | 10 | 192 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Copa dels Països Baixos | Fortuna Sittard | 1 | 73 | 1 | 0 | 8,2 | |
| Eredivisie | Feyenoord | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | Eredivisie | Feyenoord | 7 | 86 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals de clubs | Feyenoord | 4 | 158 | 2 | 0 | 7,3 | |
| Major League Soccer | Colorado Rapids | 6 | 424 | 1 | 1 | 6,3 | |
| Amistosos internacionals | Colorado Rapids | 1 | 12 | 0 | 0 | 8,8 |
| 2021 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 21 | 1.382 | 2 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 14 | 1.101 | 5 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals | Colorado Rapids | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 6 | 441 | 2 | 3 | 7,3 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 2 | 95 | 1 | 0 | 8,2 |
|---|
| 2019 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 9 | 513 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| US Open Cup | Colorado Rapids | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 14 | 664 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals de clubs | Colorado Rapids | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 2 | 106 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|