Publicitat
Cyle Larin juga amb Southampton. Posició: Davanter, Nacionalitat: Canadà, Edat: 31, Alçada: 187 cm, Valor de mercat: 3,5 M €. 2026-2027: 13 partits, 8 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Southampton - Bolton Wanderers (17 d’octubre del 2026).
Actualitzat:

Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Lesionat
No hi ha dades disponibles
Màxim: 11,5 M € (11 d’oct. del 2021)
Southampton: 11 partits, 7 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Southampton per a la temporada 2026-27, Cyle Larin va jugar 731 minuts i va ser titular en 10 partits.
Southampton: 35 partits, 17 gols, 1 assistències
Feyenoord: 15 partits, 1 gols, 1 assistències
Mallorca: 76 partits, 14 gols, 5 assistències
Real Valladolid: 19 partits, 8 gols, 3 assistències
Club Brugge KV: 12 partits, 1 gols, 0 assistències
Beşiktaş: 112 partits, 41 gols, 9 assistències
Pàgines relacionades: Southampton, Resultats de futbol en directe
Cyle Larin té 31 anys. Data de naixement: 17 d’abril del 1995.
Posició: Davanter.
Cyle Larin juga a l'equip Southampton.
Cyle Larin mesura 187 cm.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Southampton | 31 anys | 3,5 M € | |
| Southampton | 31 anys | 2,5 M € | |
| Feyenoord | 30 anys | 3,5 M € | |
| Mallorca | 30 anys | 3,5 M € | |
| Mallorca | 29 anys | 3,5 M € | |
| Mallorca | 29 anys | 4 M € | |
| Mallorca | 28 anys | 5 M € | |
| Mallorca | 28 anys | 5 M € | |
| Real Valladolid | 28 anys | 8 M € | |
| Real Valladolid | 27 anys | 8 M € | |
| Club Brugge | 27 anys | 6 M € | |
| Club Brugge | 27 anys | 7,5 M € | |
| Beşiktaş | 27 anys | 10 M € | |
| Beşiktaş | 26 anys | 11 M € | |
| Beşiktaş | 26 anys | 11 M € | |
| Beşiktaş | 26 anys | 11,5 M € | |
| Beşiktaş | 26 anys | 11 M € | |
| Beşiktaş | 25 anys | 9 M € | |
| Beşiktaş | 25 anys | 5,5 M € | |
| Beşiktaş | 25 anys | 4 M € | |
| Zulte Waregem | 24 anys | 3,2 M € | |
| Zulte Waregem | 24 anys | 4 M € | |
| Zulte Waregem | 24 anys | 1,5 M € | |
| Beşiktaş | 24 anys | 1,3 M € | |
| Beşiktaş | 23 anys | 2 M € | |
| Beşiktaş | 23 anys | 2,5 M € | |
| Beşiktaş | 22 anys | 2,8 M € | |
| Orlando City | 22 anys | 3,5 M € | |
| Orlando City | 22 anys | 3,5 M € | |
| Orlando City | 21 anys | 2,5 M € | |
| Orlando City | 21 anys | 1,5 M € | |
| Orlando City | 20 anys | 1 M € | |
| Orlando City | 19 anys | 100 k € |
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Canadà.
Valor de mercat: 3,5 M €.
Cyle Larin a la temporada 2026-2027: 13 partits, 8 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Cyle Larin a la temporada 2026-2027: 13 partits, 8 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 770. Valoració mitjana: 7,2.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship | Southampton | 11 | 731 | 7 | 0 | 7,2 |
| Copa de la Lliga anglesa | Southampton | 2 | 39 | 1 | 0 | 7,1 | |
| 2026 | Campionat del Món | CanadàSelecció | 4 | 189 | 2 | 0 | 7,1 |
| Amistosos internacionals | CanadàSelecció | 2 | 121 | 0 | 1 | 6,6 | |
| 2025-2026 | Championship | Southampton | 18 | 949 | 8 | 1 | 7,1 |
| FA Cup | Southampton | 4 | 204 | 1 | 0 | 6,3 | |
| Eredivisie |
| Feyenoord |
| 8 |
| 152 |
| 0 |
| 1 |
| 6,4 |
| Europa League | Feyenoord | 7 | 249 | 1 | 0 | 6,4 |
| Amistosos internacionals | CanadàSelecció | 3 | 200 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025 | Supercopa d'Espanya | Mallorca | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Gold Cup | CanadàSelecció | 3 | 47 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | LaLiga | Mallorca | 32 | 1.774 | 7 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rei | Mallorca | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,3 | |
| CONCACAF Nations League | CanadàSelecció | 4 | 213 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Amistosos internacionals | CanadàSelecció | 2 | 144 | 0 | 0 | 6,3 | |
| CONCACAF Gold Cup | CanadàSelecció | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024 | Copa Amèrica | CanadàSelecció | 4 | 318 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals | CanadàSelecció | 1 | 79 | 1 | 0 | 8,0 |
| 2023-2024 | LaLiga | Mallorca | 35 | 1.823 | 3 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rei | Mallorca | 7 | 447 | 4 | 1 | 7,2 | |
| CONCACAF Nations League | CanadàSelecció | 3 | 225 | 1 | 1 | 7,0 | |
| Amistosos internacionals | CanadàSelecció | 2 | 142 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Amèrica | CanadàSelecció | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Amistosos internacionals | CanadàSelecció | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | LaLiga | Real Valladolid | 19 | 1.469 | 8 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pro League belga | Club Brugge KV | 9 | 194 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Copa de Bèlgica | Club Brugge KV | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Champions League | Club Brugge KV | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,4 | |
| CONCACAF Nations League | CanadàSelecció | 5 | 300 | 3 | 1 | 7,2 | |
| Amistosos internacionals | CanadàSelecció | 2 | 118 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Campionat del Món | CanadàSelecció | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022 | Supercopa de Bèlgica | Club Brugge KV | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Supercopa de Turquia | Beşiktaş | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Classificació per al Mundial (CONCACAF) | CanadàSelecció | 10 | 656 | 9 | 0 | 7,2 | |
| Campionat del Món | CanadàSelecció | 2 | 77 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Amistosos internacionals | CanadàSelecció | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Süper Lig | Beşiktaş | 29 | 1.761 | 7 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | Beşiktaş | 5 | 354 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Copa de Turquia | Beşiktaş | 3 | 123 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Classificació per al Mundial (CONCACAF) | CanadàSelecció | 2 | 92 | 0 | 0 | 6,7 | |
| CONCACAF Nations League | CanadàSelecció | 1 | 66 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Süper Lig | Beşiktaş | 38 | 2.884 | 19 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Turquia | Beşiktaş | 5 | 373 | 3 | 0 | – | |
| Amistosos internacionals de clubs | Beşiktaş | 3 | 186 | 2 | 1 | 6,1 | |
| Europa League | Beşiktaş | 1 | 56 | 0 | 0 | – | |
| Champions League | Beşiktaş | 1 | 90 | 1 | 0 | 5,1 | |
| CONCACAF Gold Cup | CanadàSelecció | 3 | 204 | 0 | 0 | – | |
| Classificació per al Mundial (CONCACAF) | CanadàSelecció | 3 | 170 | 3 | 0 | 7,5 |
| 2019-2020 | Pro League belga | Zulte-Waregem | 27 | 2.368 | 7 | 5 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Bèlgica | Zulte-Waregem | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,6 |
| 2018-2019 | Süper Lig | Beşiktaş | 12 | 310 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Beşiktaş | 9 | 641 | 3 | 2 | 6,7 |
| 2017-2018 | Süper Lig | Beşiktaş | 4 | 155 | 4 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Beşiktaş | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Major League Soccer | Orlando City | 4 | 270 | 3 | 0 | 7,2 |
| 2017 | Major League Soccer | Orlando City | 14 | 953 | 5 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Major League Soccer | Orlando City | 10 | 666 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Montreal Impact | 1 | 74 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2016 | Major League Soccer | Orlando City | 13 | 1.017 | 5 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | New England Revolution | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2015-2016 | Major League Soccer | Orlando City | 9 | 781 | 6 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Montreal Impact | 1 | 36 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2015 | Major League Soccer | Orlando City | 5 | 327 | 4 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2014-2015 | Major League Soccer | Orlando City | 2 | 84 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|