
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 3,5 M € (5 de juny del 2023)
Actualitzat:
Dario Špikić juga amb Rio Ave. Posició: Davanter, Nacionalitat: Croàcia, Edat: 27, Alçada: 183 cm, Valor de mercat: 1 M €. Dario Špikić a la temporada 2026-2027: 5 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Dario Špikić va ser Santa Clara - Rio Ave, amb 45 minuts al terreny de joc. Data del partit: 6 de setembre del 2026.
Rio Ave: 5 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Rio Ave per a la temporada 2026-27, Dario Špikić va jugar 166 minuts i va ser titular en 2 partits.
Rio Ave: 36 partits, 2 gols, 3 assistències
Aris Thessaloniki: 12 partits, 2 gols, 0 assistències
Dinamo Zagreb: 144 partits, 18 gols, 10 assistències
Gorica: 46 partits, 5 gols, 4 assistències
Sibenik: 1 partits, 0 gols, 0 assistències
Hajduk Split: 1 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Rio Ave, Resultats de futbol en directe
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Rio Ave | 27 anys | 1 M € | |
| Rio Ave | 26 anys | 1 M € | |
| Aris Thessaloniki | 26 anys | 1,8 M € | |
| Dinamo Zagreb | 25 anys | 2 M € | |
| Dinamo Zagreb | 25 anys | 2 M € | |
| Dinamo Zagreb | 24 anys | 3 M € | |
| Dinamo Zagreb | 24 anys | 3,5 M € | |
| Dinamo Zagreb | 23 anys | 3 M € | |
| Dinamo Zagreb | 23 anys | 1,5 M € | |
| Dinamo Zagreb | 22 anys | 1,5 M € | |
| Gorica | 22 anys | 1,8 M € | |
| Gorica | 21 anys | 1 M € | |
| Gorica | 21 anys | 350 k € | |
| Hajduk Split II | 20 anys | 50 k € |
Dario Špikić té 27 anys. Data de naixement: 22 de març del 1999.
Posició: Davanter.
Dario Špikić juga a l'equip Rio Ave.
Dario Špikić mesura 183 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Croàcia.
Valor de mercat: 1 M €.
Dario Špikić a la temporada 2026-2027: 5 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Dario Špikić a la temporada 2026-2027: 5 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 166. Valoració mitjana: 6,2.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Primeira Liga | Rio Ave | 5 | 166 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Primeira Liga | Rio Ave | 30 | 1.798 | 2 | 3 | 6,6 |
| Portuguese Cup | Rio Ave | 1 | 70 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Super League grega | Aris Thessaloniki | 12 | 727 | 2 | 0 | 6,7 |
| Lliga croata de futbol | Dinamo Zagreb | 14 | 626 | 1 | 0 | 6,6 | |
| UEFA Champions League | Dinamo Zagreb | 6 | 195 | 1 | 0 | 6,7 | |
| 2023-2024 |
| Lliga croata de futbol |
| Dinamo Zagreb |
| 26 |
| 1.107 |
| 4 |
| 2 |
| 6,8 |
| UEFA Europa Conference League | Dinamo Zagreb | 7 | 332 | 0 | 1 | 6,5 |
| UEFA Champions League | Dinamo Zagreb | 4 | 292 | 1 | 0 | 7,2 |
| UEFA Europa League | Dinamo Zagreb | 2 | 138 | 1 | 0 | 6,7 |
| Croatian Cup | Dinamo Zagreb | 1 | 71 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Lliga croata de futbol | Dinamo Zagreb | 34 | 2.392 | 7 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Dinamo Zagreb | 12 | 492 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Croatian Cup | Dinamo Zagreb | 3 | 154 | 0 | 0 | – | |
| Croatian Super Cup | Dinamo Zagreb | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Lliga croata de futbol | Dinamo Zagreb | 24 | 1.126 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Dinamo Zagreb | 4 | 64 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Croatian Cup | Dinamo Zagreb | 3 | 206 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Lliga croata de futbol | Gorica | 32 | 2.074 | 5 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Croatian Cup | Gorica | 2 | 77 | 0 | 0 | – | |
| Lliga croata de futbol | Dinamo Zagreb | 2 | 171 | 1 | 1 | 6,1 | |
| Croatian Cup | Dinamo Zagreb | 1 | 92 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | CroàciaSelecció | 6 | 345 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Football Championship | CroàciaSelecció | 4 | 182 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Lliga croata de futbol | Gorica | 12 | 382 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Lliga croata | Sibenik | 1 | 77 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Lliga croata de futbol | Hajduk Split | 1 | 9 | 0 | 0 | – |
|---|