Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 350 k € (30 de jul. del 2020)
Actualitzat:
David Peham juga amb SKU Amstetten. Posició: Davanter, Nacionalitat: Àustria, Edat: 34, Alçada: 184 cm, Valor de mercat: 125 k €. David Peham a la temporada 2026-2027: 7 partits, 3 gols i 1 assistència en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar David Peham va ser SKU Ertl Glas Amstetten - Blau Weiss Linz, amb 90 minuts al terreny de joc. Data del partit: 9 d’octubre del 2026.
SKU Ertl Glas Amstetten: 8 partits, 4 gols, 1 assistències
En els registres disponibles de SKU Ertl Glas Amstetten per a la temporada 2026-27, David Peham va jugar 700 minuts i va ser titular en 8 partits.
SKU Ertl Glas Amstetten: 96 partits, 55 gols, 5 assistències
First Vienna 1894: 51 partits, 12 gols, 2 assistències
Grazer AK: 53 partits, 13 gols, 2 assistències
Pàgines relacionades: SKU Amstetten, Resultats de futbol en directe
David Peham té 34 anys. Data de naixement: 20 de febrer del 1992.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| SKU Amstetten | 34 anys | 125 k € | |
| SKU Amstetten | 33 anys | 125 k € | |
| First Vienna 1894 | 33 anys | 125 k € | |
| First Vienna 1894 | 32 anys | 150 k € | |
| First Vienna 1894 | 32 anys | 175 k € | |
| First Vienna 1894 | 31 anys | 200 k € | |
| Grazer AK | 31 anys | 200 k € | |
| Grazer AK | 30 anys | 200 k € | |
| Grazer AK | 30 anys | 225 k € | |
| Grazer AK | 29 anys | 225 k € | |
| SKU Amstetten | 29 anys | 300 k € | |
| SKU Amstetten | 28 anys | 350 k € | |
| SKU Amstetten | 28 anys | 350 k € | |
| SKU Amstetten | 27 anys | 300 k € | |
| SKU Amstetten | 27 anys | 250 k € | |
| SKU Amstetten | 26 anys | 100 k € | |
| SKU Amstetten | 26 anys | 25 k € |
Posició: Davanter.
David Peham juga a l'equip SKU Amstetten.
David Peham mesura 184 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Àustria.
Valor de mercat: 125 k €.
David Peham a la temporada 2026-2027: 7 partits, 3 gols i 1 assistència en totes les competicions.
David Peham a la temporada 2026-2027: 7 partits, 3 gols i 1 assistència en totes les competicions. Minuts jugats: 610. Valoració mitjana: 6,8.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | 2a Lliga austríaca | SKU Ertl Glas Amstetten | 7 | 610 | 3 | 1 | 6,8 |
| 2025-2026 | 2a Lliga austríaca | SKU Ertl Glas Amstetten | 27 | 2.201 | 15 | 1 | 6,8 |
| Austrian Cup | SKU Ertl Glas Amstetten | 2 | 152 | 2 | 0 | 7,0 | |
| 2024-2025 | 2a Lliga austríaca | First Vienna 1894 | 19 | 311 | 2 | 0 | 6,5 |
| Austrian Cup | First Vienna 1894 | 1 | 63 | 0 | 0 | – | |
| 2023-2024 | 2a Lliga austríaca | First Vienna 1894 |
| 30 |
| 2.139 |
| 10 |
| 2 |
| 6,6 |
| Austrian Cup | First Vienna 1894 | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | 2a Lliga austríaca | Grazer AK | 29 | 1.373 | 5 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | Grazer AK | 2 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | 2a Lliga austríaca | Grazer AK | 22 | 1.894 | 8 | 2 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2a Lliga austríaca | SKU Ertl Glas Amstetten | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | 2a Lliga austríaca | SKU Ertl Glas Amstetten | 30 | 2.660 | 19 | 3 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | SKU Ertl Glas Amstetten | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | 2a Lliga austríaca | SKU Ertl Glas Amstetten | 24 | 2.041 | 16 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | SKU Ertl Glas Amstetten | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | 2a Lliga austríaca | SKU Ertl Glas Amstetten | 3 | 250 | 0 | 0 | – |
|---|