
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Lesionat
No hi ha dades disponibles
Màxim: 8 M € (19 de juny del 2025)
Actualitzat:
David Strelec juga amb Middlesbrough. Posició: Davanter, Nacionalitat: Eslovàquia, Edat: 25, Alçada: 185 cm, Valor de mercat: 8 M €. David Strelec a la temporada 2026-2027: 8 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar David Strelec va ser Moldova - Slovakia, amb 81 minuts al terreny de joc. Data del partit: 6 d’octubre del 2026.
Middlesbrough: 2 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Middlesbrough per a la temporada 2026-27, David Strelec va jugar 8 minuts i va ser titular en 0 partits.
Middlesbrough: 39 partits, 8 gols, 1 assistències
Slovan Bratislava: 160 partits, 52 gols, 25 assistències
Reggina: 16 partits, 3 gols, 1 assistències
Spezia: 20 partits, 4 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Middlesbrough, Resultats de futbol en directe
David Strelec té 25 anys. Data de naixement: 4 d’abril del 2001.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Middlesbrough | 25 anys | 8 M € | |
| Middlesbrough | 24 anys | 7,5 M € | |
| Slovan Bratislava | 24 anys | 8 M € | |
| Slovan Bratislava | 23 anys | 6,5 M € | |
| Slovan Bratislava | 23 anys | 4 M € | |
| Slovan Bratislava | 23 anys | 3,5 M € | |
| Slovan Bratislava | 23 anys | 2,8 M € | |
| Slovan Bratislava | 22 anys | 1,2 M € | |
| Reggina | 22 anys | 1,1 M € | |
| Spezia | 21 anys | 1,3 M € | |
| Spezia | 21 anys | 1,4 M € | |
| Spezia | 20 anys | 1,5 M € | |
| Spezia | 20 anys | 1,5 M € | |
| Slovan Bratislava | 20 anys | 800 k € | |
| Slovan Bratislava | 19 anys | 700 k € | |
| Slovan Bratislava | 19 anys | 400 k € | |
| Slovan Bratislava | 18 anys | 300 k € | |
| Slovan Bratislava | 18 anys | 150 k € | |
| Slovan Bratislava | 17 anys | 75 k € |
Posició: Davanter.
David Strelec juga a l'equip Middlesbrough.
David Strelec mesura 185 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Eslovàquia.
Valor de mercat: 8 M €.
David Strelec a la temporada 2026-2027: 8 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions.
David Strelec a la temporada 2026-2027: 8 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 329.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship | Middlesbrough | 2 | 8 | 0 | 0 | 6,5 |
| English Football League Cup | Middlesbrough | 2 | 73 | 0 | 0 | 6,4 | |
| UEFA Nations League | EslovàquiaSelecció | 4 | 248 | 1 | 0 | 6,8 | |
| 2026 | Classificació per al Mundial (UEFA) | EslovàquiaSelecció | 6 | 478 | 2 | 1 | 7,0 |
| 2025-2026 | Championship | Middlesbrough | 35 | 2.077 | 8 | 1 | 6,8 |
| UEFA Champions League | Slovan Bratislava | 4 | 300 | 3 | 0 |
| 7,3 |
| Super liga (Eslovàquia) | Slovan Bratislava | 3 | 142 | 1 | 0 | 7,1 |
| UEFA Europa League | Slovan Bratislava | 2 | 180 | 1 | 1 | 7,3 |
| Classificació per al Mundial (UEFA) | EslovàquiaSelecció | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | Super liga (Eslovàquia) | Slovan Bratislava | 28 | 2.028 | 19 | 5 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Slovan Bratislava | 13 | 1.078 | 2 | 1 | 6,6 | |
| UEFA Nations League | EslovàquiaSelecció | 6 | 408 | 4 | 0 | 7,4 |
| 2024 | Eurocopa de la UEFA | EslovàquiaSelecció | 4 | 165 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | Super liga (Eslovàquia) | Slovan Bratislava | 29 | 1.765 | 12 | 10 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League | Slovan Bratislava | 8 | 452 | 0 | 1 | 6,4 | |
| UEFA Champions League | Slovan Bratislava | 5 | 331 | 3 | 2 | 7,2 | |
| UEFA Europa League | Slovan Bratislava | 2 | 137 | 2 | 0 | 7,6 | |
| Slovak Cup | Slovan Bratislava | 1 | 25 | 0 | 0 | – | |
| Eurocopa de la UEFA | EslovàquiaSelecció | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Amistosos internacionals | EslovàquiaSelecció | 1 | 60 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2022-2023 | Serie B | Reggina | 16 | 1.028 | 3 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Spezia | 7 | 163 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Coppa Italia | Spezia | 2 | 115 | 3 | 0 | 8,2 | |
| UEFA Nations League | EslovàquiaSelecció | 3 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022 | Classificació per al Mundial (UEFA) | EslovàquiaSelecció | 9 | 186 | 2 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals | EslovàquiaSelecció | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | Serie A | Spezia | 10 | 506 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Spezia | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,4 | |
| UEFA Europa League | Slovan Bratislava | 4 | 187 | 0 | 0 | – | |
| Super liga (Eslovàquia) | Slovan Bratislava | 3 | 209 | 0 | 1 | 6,4 | |
| European U21 Championship qualification | EslovàquiaSelecció | 3 | 217 | 2 | 0 | 7,3 | |
| Amistosos internacionals | EslovàquiaSelecció | 2 | 28 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Super liga (Eslovàquia) | Slovan Bratislava | 26 | 1.509 | 9 | 4 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Slovan Bratislava | 3 | 11 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Slovak Cup | Slovan Bratislava | 3 | 86 | 0 | 0 | – | |
| 2a Lliga (Eslovàquia) | Slovan Bratislava | 1 | 77 | 0 | 0 | – | |
| Amistosos internacionals | EslovàquiaSelecció | 1 | 44 | 0 | 0 | 6,2 | |
| European U21 Championship qualification | EslovàquiaSelecció | 3 | 257 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Super liga (Eslovàquia) | Slovan Bratislava | 6 | 238 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slovak Cup | Slovan Bratislava | 3 | 106 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | EslovàquiaSelecció | 2 | 125 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Super liga (Eslovàquia) | Slovan Bratislava | 14 | 321 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Slovan Bratislava | 2 | 30 | 0 | 0 | – |