Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 1 M € (29 de maig del 2023)
Actualitzat:
Divine Lunga juga amb Mamelodi Sundowns. Posició: Defensa, Nacionalitat: Zimbàbue, Edat: 31, Alçada: 179 cm, Valor de mercat: 550 k €. Divine Lunga a la temporada 2026-2027: 1 partit, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Divine Lunga va ser Orlando Pirates - Mamelodi Sundowns, amb 45 minuts al terreny de joc. Data del partit: 10 d’octubre del 2026.
Mamelodi Sundowns: 1 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Mamelodi Sundowns per a la temporada 2026-27, Divine Lunga va jugar 1 minut i va ser titular en 0 partits.
Mamelodi Sundowns: 60 partits, 1 gols, 1 assistències
Lamontville Golden Arrows: 66 partits, 1 gols, 4 assistències
Pàgines relacionades: Mamelodi Sundowns, Resultats de futbol en directe
Divine Lunga té 31 anys. Data de naixement: 25 de maig del 1995.
Posició: Defensa.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Mamelodi Sundowns | 31 anys | 550 k € | |
| Mamelodi Sundowns | 30 anys | 650 k € | |
| Mamelodi Sundowns | 30 anys | 750 k € | |
| Mamelodi Sundowns | 29 anys | 700 k € | |
| Mamelodi Sundowns | 29 anys | 650 k € | |
| Mamelodi Sundowns | 28 anys | 700 k € | |
| Lamontville Golden Arrows | 28 anys | 1 M € | |
| Lamontville Golden Arrows | 27 anys | 800 k € | |
| Mamelodi Sundowns | 27 anys | 550 k € | |
| Mamelodi Sundowns | 26 anys | 550 k € | |
| Lamontville Golden Arrows | 26 anys | 550 k € | |
| Lamontville Golden Arrows | 25 anys | 450 k € | |
| Lamontville Golden Arrows | 24 anys | 400 k € | |
| Lamontville Golden Arrows | 24 anys | 500 k € | |
| Lamontville Golden Arrows | 24 anys | 450 k € | |
| Lamontville Golden Arrows | 23 anys | 350 k € | |
| Lamontville Golden Arrows | 23 anys | 150 k € |
Divine Lunga mesura 179 cm.
Peu preferit: Esquerra.
Nacionalitat: Zimbàbue.
Valor de mercat: 550 k €.
Divine Lunga a la temporada 2026-2027: 1 partit, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Divine Lunga a la temporada 2026-2027: 1 partit, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 1. Valoració mitjana: 6,5.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Copa d'Àfrica de Nacions | ZimbàbueSelecció | 2 | 52 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2026-2027 | Premier Soccer League sud-africana | Mamelodi Sundowns | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2026 | Amistosos internacionals de clubs | Mamelodi Sundowns | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |
| Classificació per al Mundial (CAF) | ZimbàbueSelecció | 5 | 367 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Premier Soccer League sud-africana | Mamelodi Sundowns | 11 | 347 | 0 | 0 | 6,8 |
| CAF Champions League |
| Mamelodi Sundowns |
| 7 |
| 413 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Amistosos internacionals de clubs | Mamelodi Sundowns | 2 | 110 | 0 | 0 | 6,5 |
| Copa de la Lliga sud-africana | Mamelodi Sundowns | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,5 |
| Classificació per al Mundial (CAF) | ZimbàbueSelecció | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025 | Mundial de Clubs | Mamelodi Sundowns | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa d'Àfrica de Nacions | ZimbàbueSelecció | 6 | 323 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | CAF Champions League | Mamelodi Sundowns | 5 | 414 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Lliga sud-africana | Mamelodi Sundowns | 2 | 118 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Premier Soccer League sud-africana | Mamelodi Sundowns | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Classificació per al Mundial (CAF) | ZimbàbueSelecció | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Amistosos internacionals | ZimbàbueSelecció | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Premier Soccer League sud-africana | Lamontville Golden Arrows | 28 | 2.220 | 1 | 3 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Lliga sud-africana | Lamontville Golden Arrows | 1 | 69 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Premier Soccer League sud-africana | Mamelodi Sundowns | 6 | 400 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Lliga sud-africana | Mamelodi Sundowns | 2 | 141 | 0 | 0 | – | |
| Top 8 Cup sud-africana | Mamelodi Sundowns | 1 | 69 | 1 | 0 | – | |
| Classificació per al Mundial (CAF) | ZimbàbueSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Premier Soccer League sud-africana | Lamontville Golden Arrows | 23 | 1.933 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | Premier Soccer League sud-africana | Lamontville Golden Arrows | 9 | 765 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Premier League sud-africana | Lamontville Golden Arrows | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Premier Soccer League sud-africana | Lamontville Golden Arrows | 4 | 360 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa d'Àfrica de Nacions | ZimbàbueSelecció | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Amistosos internacionals | ZimbàbueSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | – |