Publicitat
Eduardo juga amb Recife PE. Posició: Defensa, Nacionalitat: Brasil, Edat: 39, Alçada: 173 cm. 2023-2024: 2 partits, 0 gols, 0 assistències. Última participació registrada: do Recife - Chapecoense (22 d’octubre del 2023).
Actualitzat:
Sport Recife: 39 partits, 0 gols, 2 assistències
America MG: 10 partits, 0 gols, 0 assistències
Ceará: 23 partits, 1 gols, 0 assistències
Chapecoense: 61 partits, 0 gols, 6 assistències
Bahia - BA: 35 partits, 0 gols, 0 assistències
Athletico Paranaense - PR: 35 partits, 0 gols, 3 assistències
Pàgines relacionades: Recife PE, Resultats de futbol en directe
Eduardo té 39 anys. Data de naixement: 20 de novembre del 1986.
Posició: Defensa.
Eduardo juga a l'equip Recife PE.
Eduardo mesura 173 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Brasil.
Eduardo a la temporada 2023-2024: 2 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Eduardo a la temporada 2023-2024: 2 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 107. Valoració mitjana: 6,2.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Campeonato Alagoano (Brasil) | Sport Recife | 1 | 62 | 0 | 0 | – |
| Serie B del Brasil | Sport Recife | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2023 | Serie B del Brasil | Sport Recife | 15 | 904 | 0 | 1 | 6,7 |
| Copa del Brasil | Sport Recife | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2022-2023 | Copa do Nordeste | Sport Recife | 3 | 232 | 0 | 0 | – |
| Campeonato Pernambucano (Brasil) | Sport Recife | 2 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Serie B del Brasil |
| Sport Recife |
| 1 |
| 85 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2022 | Serie B del Brasil | Sport Recife | 15 | 1.129 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2021 | Serie A del Brasil | America MG | 7 | 467 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | Serie A del Brasil | America MG | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A del Brasil | Ceará | 5 | 357 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Copa do Nordeste | Ceará | 2 | 18 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Serie A del Brasil | Ceará | 10 | 635 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Brasil | Ceará | 4 | 351 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2019-2020 | Copa do Nordeste | Ceará | 2 | 46 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A del Brasil | Chapecoense | 6 | 412 | 0 | 1 | 7,2 |
| 2019 | Serie A del Brasil | Chapecoense | 17 | 1.484 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Brasil | Chapecoense | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2018-2019 | Serie A del Brasil | Chapecoense | 16 | 1.434 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sud-americana | Chapecoense | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2018 | Serie A del Brasil | Chapecoense | 10 | 900 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Brasil | Chapecoense | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Serie A del Brasil | Chapecoense | 7 | 316 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Chapecoense | 1 | 6 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Serie A del Brasil | Bahia - BA | 12 | 1.080 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017 | Serie A del Brasil | Bahia - BA | 15 | 1.290 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Serie A del Brasil | Bahia - BA | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2016 | Serie A del Brasil | Athletico Paranaense - PR | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2015-2016 | Serie A del Brasil | Athletico Paranaense - PR | 13 | 613 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015 | Serie A del Brasil | Athletico Paranaense - PR | 10 | 785 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | Serie A del Brasil | Athletico Paranaense - PR | 11 | 979 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A del Brasil | Criciúma | 4 | 291 | 0 | 1 | – |
| 2014 | Serie A del Brasil | Criciúma | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Serie A del Brasil | Criciúma | 2 | 133 | 0 | 1 | – |
|---|