Publicitat
Fernando Tobio juga amb Barracas Central. Posició: Defensa, Nacionalitat: Argentina, Edat: 37, Alçada: 190 cm, Valor de mercat: 125 k €. 2026: 23 partits, 2 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Barracas Central - Platense (23 d’agost del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Lesionat
No hi ha dades disponibles
Màxim: 2,2 M € (5 de febr. del 2016)
Barracas Central: 17 partits, 2 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Barracas Central per a la temporada 2026, Fernando Tobio va jugar 1388 minuts i va ser titular en 16 partits.
Barracas Central: 52 partits, 4 gols, 0 assistències
Huracán: 102 partits, 3 gols, 0 assistències
Estudiantes de La Plata: 10 partits, 0 gols, 0 assistències
Toluca: 42 partits, 2 gols, 0 assistències
Rosario Central: 21 partits, 1 gols, 1 assistències
Boca Juniors: 33 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Barracas Central, Resultats de futbol en directe
Fernando Tobio té 37 anys. Data de naixement: 18 d’octubre del 1989.
Posició: Defensa.
Fernando Tobio juga a l'equip Barracas Central.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Barracas Central | 36 anys | 125 k € | |
| Barracas Central | 36 anys | 150 k € | |
| Barracas Central | 35 anys | 200 k € | |
| Huracan | 35 anys | 200 k € | |
| Huracan | 34 anys | 200 k € | |
| Huracan | 34 anys | 200 k € | |
| Huracan | 33 anys | 250 k € | |
| Huracan | 33 anys | 250 k € | |
| Huracan | 32 anys | 250 k € | |
| Estudiantes La Plata | 32 anys | 325 k € | |
| Estudiantes La Plata | 31 anys | 550 k € | |
| Estudiantes La Plata | 31 anys | 800 k € | |
| Toluca | 30 anys | 1,2 M € | |
| Toluca | 30 anys | 1,2 M € | |
| Toluca | 30 anys | 1,5 M € | |
| Toluca | 29 anys | 1,5 M € | |
| Toluca | 29 anys | 1,5 M € | |
| Toluca | 28 anys | 1,5 M € | |
| Rosario Central | 28 anys | 1,3 M € | |
| Rosario Central | 27 anys | 1,5 M € | |
| Boca Juniors | 27 anys | 2,2 M € | |
| Boca Juniors | 26 anys | 2,2 M € | |
| Boca Juniors | 25 anys | 1,8 M € | |
| Palmeiras | 25 anys | 2 M € | |
| Palmeiras | 25 anys | 2 M € | |
| Velez Sarsfield | 23 anys | 1,8 M € | |
| Velez Sarsfield | 22 anys | 1,5 M € | |
| Velez Sarsfield | 22 anys | 1,8 M € | |
| Velez Sarsfield | 21 anys | 1,5 M € | |
| Velez Sarsfield | 21 anys | 1 M € | |
| Velez Sarsfield | 20 anys | 600 k € | |
| Velez Sarsfield | 20 anys | 600 k € | |
| Velez Sarsfield | 19 anys | 800 k € | |
| Velez Sarsfield | 19 anys | 1,1 M € | |
| Velez Sarsfield | 19 anys | 1,4 M € | |
| Velez Sarsfield | 18 anys | 1,4 M € |
Fernando Tobio mesura 190 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Argentina.
Valor de mercat: 125 k €.
Fernando Tobio a la temporada 2026: 23 partits, 2 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Fernando Tobio a la temporada 2026: 23 partits, 2 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 1.883. Valoració mitjana: 6,7.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera Divisió d'Argentina | Barracas Central | 15 | 1.208 | 2 | 0 | 6,8 |
| Copa Sud-americana | Barracas Central | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Copa Argentina | Barracas Central | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Primera Divisió d'Argentina | Barracas Central | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2025 | Primera Divisió d'Argentina | Barracas Central | 22 | 2.005 | 2 | 0 | 6,4 |
| Copa Argentina | Barracas Central | 1 | 24 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 |
|---|
| Primera Divisió d'Argentina |
| Barracas Central |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Primera Divisió d'Argentina | Huracán | 10 | 713 | 0 | 0 | 6,7 |
| Copa Argentina | Huracán | 2 | 6 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024 | Primera Divisió d'Argentina | Huracán | 4 | 315 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2023-2024 | Copa de la Lliga Professional d'Argentina | Huracán | 21 | 1.599 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Divisió d'Argentina | Huracán | 5 | 450 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Copa Argentina | Huracán | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023 | Copa Argentina | Huracán | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sud-americana | Huracán | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Primera Divisió d'Argentina | Huracán | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Primera Divisió d'Argentina | Huracán | 33 | 2.816 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Huracán | 4 | 321 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Copa Sud-americana | Huracán | 3 | 254 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Copa de la Lliga Professional d'Argentina | Huracán | 9 | 731 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Divisió d'Argentina | Huracán | 4 | 301 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021 | Primera Divisió d'Argentina | Estudiantes de La Plata | 7 | 401 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Lliga Professional d'Argentina | Estudiantes de La Plata | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Copa de la Lliga Professional d'Argentina | Estudiantes de La Plata | 2 | 136 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2019-2020 | Liga MX | Toluca | 11 | 920 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa MX | Toluca | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga MX | Toluca | 26 | 1.887 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Champions Cup | Toluca | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2017-2018 | Primera Divisió d'Argentina | Rosario Central | 20 | 1.510 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sud-americana | Rosario Central | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2016-2017 | Primera Divisió d'Argentina | Boca Juniors | 13 | 1.139 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2016 | Primera Divisió d'Argentina | Boca Juniors | 10 | 829 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015 | Primera Divisió d'Argentina | Boca Juniors | 10 | 784 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Serie A del Brasil | Palmeiras - SP | 4 | 313 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2014 | Serie A del Brasil | Palmeiras - SP | 1 | 30 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Primera Divisió d'Argentina | Vélez Sarsfield | 1 | 14 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Primera Divisió d'Argentina | Vélez Sarsfield | 2 | 109 | 0 | 0 | – |
|---|