Publicitat
Flávio juga amb Al Faisaly. Posició: Migcampista, Nacionalitat: Brasil, Edat: 30, Alçada: 178 cm, Valor de mercat: 2 M €. 2026-2027: 8 partits, 1 gols, 1 assistències. Última participació registrada: Al Fayha - Al Faisaly (31 d’octubre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 2,2 M € (12 de des. del 2024)
Al Faisaly: 8 partits, 1 gols, 1 assistències
En els registres disponibles de Al Faisaly per a la temporada 2026-27, Flávio va jugar 669 minuts i va ser titular en 7 partits.
Al Faisaly: 8 partits, 1 gols, 1 assistències
Al-Taawoun: 94 partits, 4 gols, 9 assistències
Giresunspor: 37 partits, 0 gols, 2 assistències
Trabzonspor: 39 partits, 1 gols, 2 assistències
Bahia - BA: 63 partits, 0 gols, 1 assistències
Santo Andre: 11 partits, 0 gols, 1 assistències
Pàgines relacionades: Al Faisaly, Resultats de futbol en directe
Flávio té 30 anys. Data de naixement: 10 de febrer del 1996.
Posició: Migcampista.
Flávio juga a l'equip Al Faisaly.
Flávio mesura 178 cm.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Al Taawoun | 30 anys | 2 M € | |
| Al Taawoun | 29 anys | 2 M € | |
| Al Taawoun | 29 anys | 2,2 M € | |
| Al Taawoun | 28 anys | 2,2 M € | |
| Al Taawoun | 28 anys | 2 M € | |
| Al Taawoun | 27 anys | 1,6 M € | |
| Al Taawoun | 27 anys | 1,6 M € | |
| Al Taawoun | 26 anys | 2 M € | |
| Giresunspor | 26 anys | 2 M € | |
| Giresunspor | 26 anys | 2 M € | |
| Giresunspor | 25 anys | 1,8 M € | |
| Giresunspor | 25 anys | 1,6 M € | |
| Trabzonspor | 25 anys | 2 M € | |
| Trabzonspor | 25 anys | 2 M € | |
| Trabzonspor | 24 anys | 850 k € | |
| Trabzonspor | 24 anys | 1 M € | |
| Bahia | 24 anys | 725 k € | |
| Bahia | 23 anys | 900 k € | |
| Bahia | 23 anys | 500 k € | |
| Bahia | 22 anys | 300 k € | |
| Boavista | 21 anys | 300 k € | |
| Vitória | 20 anys | 500 k € | |
| Vitória | 19 anys | 600 k € | |
| Vitória | 19 anys | 300 k € | |
| Vitória | 19 anys | 75 k € |
Peu preferit: Totes dues.
Nacionalitat: Brasil.
Valor de mercat: 2 M €.
Flávio a la temporada 2026-2027: 8 partits, 1 gol i 1 assistència en totes les competicions.
Flávio a la temporada 2026-2027: 8 partits, 1 gol i 1 assistència en totes les competicions. Minuts jugats: 669. Valoració mitjana: 6,9.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Saudi Pro League | Al Faisaly | 8 | 669 | 1 | 1 | 6,9 |
| 2025-2026 | Saudi Pro League | Al-Taawoun | 26 | 2.233 | 0 | 2 | 6,5 |
| Copa del Rei d'Aràbia Saudita | Al-Taawoun | 2 | 187 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | Saudi Pro League | Al-Taawoun | 11 | 862 | 0 | 1 | 6,7 |
| AFC Champions League Two | Al-Taawoun | 6 | 522 | 1 | 2 | 7,3 | |
| Copa del Rei d'Aràbia Saudita | Al-Taawoun | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,7 | |
| Al-Taawoun |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2023-2024 | Saudi Pro League | Al-Taawoun | 32 | 2.868 | 1 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rei d'Aràbia Saudita | Al-Taawoun | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Saudi Pro League | Al-Taawoun | 11 | 882 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | Süper Lig | Giresunspor | 35 | 3.033 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Turquia | Giresunspor | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Amistosos internacionals de clubs | Giresunspor | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021 | Supercopa de Turquia | Trabzonspor | 1 | 77 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Süper Lig | Trabzonspor | 31 | 1.709 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals de clubs | Trabzonspor | 6 | 333 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Copa de Turquia | Trabzonspor | 1 | 120 | 0 | 0 | – | |
| Campeonato Baiano (Brasil) | Bahia - BA | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Serie A del Brasil | Bahia - BA | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2019-2020 | Serie A del Brasil | Bahia - BA | 13 | 1.128 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa do Nordeste | Bahia - BA | 2 | 151 | 0 | 0 | – | |
| Copa Sud-americana | Bahia - BA | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2019 | Serie A del Brasil | Bahia - BA | 13 | 1.026 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Brasil | Bahia - BA | 1 | 67 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2018-2019 | Serie A del Brasil | Bahia - BA | 13 | 841 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Brasil | Bahia - BA | 4 | 47 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Copa Sud-americana | Bahia - BA | 3 | 200 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018 | Serie A del Brasil | Bahia - BA | 3 | 51 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brasil) | Santo Andre | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2017-2018 | Serie A del Brasil | Bahia - BA | 5 | 140 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sud-americana | Bahia - BA | 2 | 104 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Campeonato Paulista A1 (Brasil) | Santo Andre | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2016-2017 | Serie A del Brasil | Vitória - BA | 5 | 172 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2016 | Serie A del Brasil | Vitória - BA | 1 | 44 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2015-2016 | Serie A del Brasil | Vitória - BA | 5 | 304 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|