Publicitat
Gabriel Torres juga amb Veraguas. Posició: Davanter, Nacionalitat: Panamà, Edat: 38, Alçada: 180 cm, Valor de mercat: 75 k €. 2023-2024: 13 partits, 0 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Zamora Barinas - Academia Puerto Cabello (13 de maig del 2023).
Actualitzat:
Màxim: 1,8 M € (13 d’oct. del 2020)
Veraguas: 23 partits, 8 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Veraguas per a la temporada 2026, Gabriel Torres va jugar 791 minuts i va ser titular en 18 partits.
Sporting San Miguelito: 13 partits, 0 gols, 0 assistències
Zamora Barinas: 9 partits, 2 gols, 1 assistències
Club Deportes Antofagasta: 30 partits, 8 gols, 2 assistències
LD Alajuelense: 9 partits, 0 gols, 0 assistències
Pumas UNAM: 21 partits, 1 gols, 0 assistències
Independiente del Valle: 45 partits, 23 gols, 6 assistències
Pàgines relacionades: Veraguas, Resultats de futbol en directe
Gabriel Torres té 38 anys. Data de naixement: 31 d’octubre del 1988.
Posició: Davanter.
Gabriel Torres juga a l'equip Veraguas.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Veraguas | 37 anys | 75 k € | |
| Tauro | 37 anys | 100 k € | |
| Tauro | 36 anys | 100 k € | |
| Sporting San Miguelito | 36 anys | 100 k € | |
| Sporting San Miguelito | 35 anys | 100 k € | |
| Sporting San Miguelito | 35 anys | 175 k € | |
| Antofagasta | 34 anys | 375 k € | |
| Antofagasta | 33 anys | 450 k € | |
| Antofagasta | 33 anys | 500 k € | |
| Alajuelense | 33 anys | 500 k € | |
| Pumas | 32 anys | 1 M € | |
| Independiente del Valle | 32 anys | 1,4 M € | |
| Independiente del Valle | 31 anys | 1,8 M € | |
| Independiente del Valle | 31 anys | 650 k € | |
| Independiente del Valle | 31 anys | 800 k € | |
| Universidad de Chile | 30 anys | 500 k € | |
| Huachipato | 29 anys | 500 k € | |
| Lausanne Sports | 29 anys | 500 k € | |
| Lausanne Sports | 28 anys | 750 k € | |
| Lausanne Sports | 28 anys | 900 k € | |
| Lausanne Sports | 28 anys | 900 k € | |
| Lausanne Sports | 27 anys | 900 k € | |
| Zamora Barinas | 27 anys | 700 k € | |
| Zamora Barinas | 27 anys | 500 k € | |
| Colorado Rapids | 26 anys | 500 k € |
Gabriel Torres mesura 180 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Panamà.
Valor de mercat: 75 k €.
Gabriel Torres a la temporada 2023-2024: 13 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Gabriel Torres a la temporada 2023-2024: 13 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 865. Valoració mitjana: 7,4.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Liga Panameña de Fútbol | Sporting San Miguelito | 13 | 865 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2023 | Primera Divisió de Veneçuela | Zamora Barinas | 7 | 535 | 2 | 1 | 6,7 |
| 2022-2023 | Primera Divisió de Veneçuela | Zamora Barinas | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| Copa Xile | Club Deportes Antofagasta | 1 | 80 | 1 | 0 | – | |
| CONCACAF Nations League | PanamàSelecció | 2 | 106 | 1 | 0 | – | |
| 2022 | Liga de Primera de Xile | Club Deportes Antofagasta |
| 17 |
| 1.067 |
| 5 |
| 1 |
| 6,8 |
| Copa Sud-americana | Club Deportes Antofagasta | 4 | 302 | 0 | 0 | 6,4 |
| Copa Xile | Club Deportes Antofagasta | 2 | 113 | 1 | 0 | 6,3 |
| Classificació per al Mundial (CONCACAF) | PanamàSelecció | 5 | 141 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Liga de Primera de Xile | Club Deportes Antofagasta | 4 | 225 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sud-americana | Club Deportes Antofagasta | 2 | 6 | 0 | 0 | – | |
| Primera Divisió de Costa Rica | LD Alajuelense | 8 | 420 | 0 | 0 | – | |
| Liga MX | Pumas UNAM | 8 | 316 | 0 | 0 | 6,3 | |
| CONCACAF Nations League | PanamàSelecció | 1 | 13 | 0 | 0 | – | |
| Classificació per al Mundial (CONCACAF) | PanamàSelecció | 1 | 86 | 1 | 0 | 7,9 |
| 2021 | Lliga CONCACAF | LD Alajuelense | 1 | 30 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Liga MX | Pumas UNAM | 12 | 785 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals de clubs | Pumas UNAM | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| LigaPro Serie A (Equador) | Independiente del Valle | 12 | 745 | 6 | 2 | – | |
| Copa Libertadores | Independiente del Valle | 6 | 482 | 3 | 1 | 7,5 | |
| Amistosos internacionals | PanamàSelecció | 2 | 111 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Classificació per al Mundial (CONCACAF) | PanamàSelecció | 2 | 91 | 0 | 0 | – | |
| CONCACAF Gold Cup | PanamàSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020 | LigaPro Serie A (Equador) | Independiente del Valle | 10 | 699 | 8 | 3 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Recopa Sud-americana | Independiente del Valle | 2 | 162 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | Copa Libertadores | Independiente del Valle | 2 | 159 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sud-americana | Independiente del Valle | 1 | 83 | 0 | 0 | 6,0 | |
| CONCACAF Nations League | PanamàSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | LigaPro Serie A (Equador) | Independiente del Valle | 1 | 12 | 0 | 0 | 5,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera de Xile | Universidad de Chile | 6 | 292 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Liga de Primera de Xile | Huachipato | 9 | 709 | 5 | 1 | 7,4 | |
| Amistosos internacionals | PanamàSelecció | 2 | 130 | 0 | 0 | 6,2 | |
| CONCACAF Gold Cup | PanamàSelecció | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Liga de Primera de Xile | Huachipato | 8 | 720 | 4 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campionat del Món | PanamàSelecció | 2 | 73 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017-2018 | Liga de Primera de Xile | Huachipato | 13 | 779 | 5 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Super League suïssa | Lausanne Sports | 12 | 409 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2016-2017 | Super League suïssa | Lausanne Sports | 25 | 1.232 | 4 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Super League suïssa | Lausanne Sports | 1 | 68 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Colorado Rapids | 2 | 89 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2015 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 6 | 455 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | Major League Soccer | Los Angeles Galaxy | 1 | 82 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2013-2014 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 2 | 32 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|