Publicitat
Gavin Whyte juga amb Derry City. Posició: Davanter, Nacionalitat: Irlanda del Nord, Edat: 30, Alçada: 178 cm, Valor de mercat: 300 k €. 2026: 4 partits, 0 gols, 1 assistències. Última participació registrada: Sligo Rovers - Derry City (30 d’octubre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 2 M € (16 d’oct. del 2019)
Derry City: 6 partits, 0 gols, 2 assistències
En els registres disponibles de Derry City per a la temporada 2026, Gavin Whyte va jugar 258 minuts i va ser titular en 3 partits.
Derry City: 36 partits, 4 gols, 7 assistències
Portsmouth: 34 partits, 1 gols, 4 assistències
Cardiff City: 51 partits, 2 gols, 2 assistències
Oxford United: 68 partits, 4 gols, 12 assistències
Hull City: 20 partits, 4 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Derry City, Resultats de futbol en directe
Gavin Whyte té 30 anys. Data de naixement: 31 de gener del 1996.
Posició: Davanter.
Gavin Whyte juga a l'equip Derry City.
Gavin Whyte mesura 178 cm.
Peu preferit: Dreta.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Derry City | 30 anys | 300 k € | |
| Derry City | 29 anys | 350 k € | |
| Derry City | 29 anys | 350 k € | |
| Free Player | 28 anys | 400 k € | |
| Portsmouth | 28 anys | 450 k € | |
| Portsmouth | 27 anys | 450 k € | |
| Cardiff City | 27 anys | 500 k € | |
| Cardiff City | 26 anys | 600 k € | |
| Cardiff City | 26 anys | 900 k € | |
| Cardiff City | 25 anys | 800 k € | |
| Cardiff City | 24 anys | 1 M € | |
| Cardiff City | 24 anys | 1,2 M € | |
| Cardiff City | 24 anys | 1,5 M € | |
| Cardiff City | 23 anys | 2 M € |
Nacionalitat: Irlanda del Nord.
Valor de mercat: 300 k €.
Gavin Whyte a la temporada 2026: 4 partits, 0 gols i 1 assistència en totes les competicions.
Gavin Whyte a la temporada 2026: 4 partits, 0 gols i 1 assistència en totes les competicions. Minuts jugats: 141. Valoració mitjana: 6,4.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier Division (Irlanda) | Derry City | 4 | 141 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2025-2026 | Premier Division (Irlanda) | Derry City | 7 | 343 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2025 | Premier Division (Irlanda) | Derry City | 17 | 991 | 2 | 5 | 6,8 |
| 2024-2025 | Premier Division (Irlanda) | Derry City | 8 | 420 | 2 | 0 | 6,9 |
| Copa de la Lliga anglesa | Portsmouth | 1 | 64 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2024 | Eurocopa | Irlanda del NordSelecció | 1 |
| 21 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| 2023-2024 | League One | Portsmouth | 29 | 1.106 | 0 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Portsmouth | 3 | 244 | 1 | 1 | 6,9 | |
| FA Cup | Portsmouth | 1 | 46 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Championship | Cardiff City | 14 | 355 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cardiff City | 1 | 2 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Copa de la Lliga anglesa | Cardiff City | 1 | 52 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Nations League | Irlanda del NordSelecció | 6 | 224 | 1 | 1 | 6,3 |
| 2022 | Classificació per al Mundial (Europa) | Irlanda del NordSelecció | 2 | 136 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | League One | Oxford United | 37 | 2.383 | 1 | 10 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Oxford United | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Copa de la Lliga anglesa | Oxford United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Amistosos internacionals | Irlanda del NordSelecció | 2 | 95 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021 | Amistosos internacionals | Irlanda del NordSelecció | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|
| 2020-2021 | League One | Hull City | 20 | 852 | 4 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Cardiff City | 7 | 102 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Nations League | Irlanda del NordSelecció | 4 | 151 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Amistosos internacionals | Irlanda del NordSelecció | 2 | 83 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Classificació per al Mundial (Europa) | Irlanda del NordSelecció | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Eurocopa | Irlanda del NordSelecció | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020 | Eurocopa | Irlanda del NordSelecció | 2 | 144 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | Championship | Cardiff City | 23 | 1.203 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cardiff City | 4 | 353 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Copa de la Lliga anglesa | Cardiff City | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Amistosos internacionals | Irlanda del NordSelecció | 2 | 175 | 0 | 0 | – | |
| Classificació per a l'Eurocopa | Irlanda del NordSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Eurocopa | Irlanda del NordSelecció | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | League One | Oxford United | 26 | 2.037 | 3 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Oxford United | 2 | 162 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa de la Lliga anglesa | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Nations League | Irlanda del NordSelecció | 2 | 48 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Amistosos internacionals | Irlanda del NordSelecció | 2 | 86 | 1 | 0 | 6,8 |