Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Lesionat
No hi ha dades disponibles
Màxim: 4,5 M € (14 de des. del 2015)
Actualitzat:
Giovanni Augusto juga amb Chapecoense. Posició: Migcampista, Nacionalitat: Brasil, Edat: 37, Alçada: 177 cm, Valor de mercat: 150 k €. Giovanni Augusto a la temporada 2026: 18 partits, 1 gol i 5 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Giovanni Augusto va ser Chapecoense - Athletico Paranaense - PR, amb 71 minuts al terreny de joc. Data del partit: 13 d’octubre del 2026.
Chapecoense: 21 partits, 1 gols, 5 assistències
En els registres disponibles de Chapecoense per a la temporada 2026, Giovanni Augusto va jugar 1227 minuts i va ser titular en 17 partits.
Chapecoense: 82 partits, 3 gols, 17 assistències
Portuguesa Desportos: 12 partits, 2 gols, 0 assistències
Vitória - BA: 20 partits, 1 gols, 1 assistències
Guarani SP: 49 partits, 6 gols, 7 assistències
Mazatlan: 29 partits, 5 gols, 0 assistències
Coritiba SAF - PR: 22 partits, 4 gols, 5 assistències
Pàgines relacionades: Chapecoense, Resultats de futbol en directe
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Chapecoense | 36 anys | 150 k € | |
| Chapecoense | 36 anys | 200 k € | |
| Chapecoense | 35 anys | 200 k € | |
| Chapecoense | 35 anys | 200 k € | |
| Vitória | 34 anys | 300 k € | |
| Vitória | 33 anys | 400 k € | |
| Guarani SP | 32 anys | 450 k € | |
| Mazatlan | 32 anys | 900 k € | |
| Mazatlan | 31 anys | 800 k € | |
| Coritiba SAF | 31 anys | 650 k € | |
| Coritiba SAF | 30 anys | 650 k € | |
| Goiás - GO | 30 anys | 800 k € | |
| Goiás - GO | 29 anys | 1,5 M € | |
| Corinthians | 29 anys | 2 M € | |
| Vasco da Gama Saf | 28 anys | 3 M € | |
| Corinthians | 28 anys | 3 M € | |
| Corinthians | 27 anys | 4,3 M € | |
| Corinthians | 26 anys | 4,5 M € | |
| Atlético Mineiro | 26 anys | 4,5 M € | |
| Atlético Mineiro | 26 anys | 3,5 M € | |
| Atlético Mineiro | 25 anys | 1,5 M € | |
| Atlético Mineiro | 25 anys | 1,5 M € | |
| Figueirense | 24 anys | 400 k € | |
| Nautico PE | 23 anys | 400 k € | |
| Atlético Mineiro | 21 anys | 500 k € | |
| Atlético Mineiro | 21 anys | 250 k € |
Giovanni Augusto té 37 anys. Data de naixement: 5 de setembre del 1989.
Posició: Migcampista.
Giovanni Augusto juga a l'equip Chapecoense.
Giovanni Augusto mesura 177 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Brasil.
Valor de mercat: 150 k €.
Giovanni Augusto a la temporada 2026: 18 partits, 1 gol i 5 assistències en totes les competicions.
Giovanni Augusto a la temporada 2026: 18 partits, 1 gol i 5 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 1.101. Valoració mitjana: 6,8.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie A del Brasil | Chapecoense | 15 | 931 | 1 | 5 | 6,9 |
| Brazilian Cup | Chapecoense | 3 | 170 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Serie A del Brasil | Chapecoense | 6 | 296 | 0 | 0 | 6,6 |
| Serie B del Brasil | Chapecoense | 3 | 225 | 0 | 1 | 6,7 | |
| 2025 | Serie B del Brasil | Chapecoense | 27 | 2.120 | 2 | 7 | 6,9 |
| 2024-2025 | Serie B del Brasil | Chapecoense | 5 | 249 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2024 |
|---|
| Serie B del Brasil |
| Chapecoense |
| 22 |
| 1.104 |
| 0 |
| 3 |
| 6,6 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Portuguesa Desportos | 12 | 906 | 2 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | Serie B del Brasil | Chapecoense | 1 | 75 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie B del Brasil | Vitória - BA | 10 | 311 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2023 | Serie B del Brasil | Vitória - BA | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 4 | 303 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Serie B del Brasil | Vitória - BA | 9 | 494 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie B del Brasil | Guarani SP | 5 | 290 | 1 | 1 | 6,9 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 4 | 251 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2022 | Serie B del Brasil | Guarani SP | 14 | 1.160 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 6 | 438 | 1 | 2 | 7,2 |
| 2021-2022 | Serie B del Brasil | Guarani SP | 8 | 696 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 7 | 471 | 2 | 0 | 5,9 | |
| Brazilian Cup | Guarani SP | 1 | 64 | 0 | 0 | – | |
| Liga MX | Mazatlan | 13 | 685 | 2 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Liga MX | Mazatlan | 16 | 1.077 | 3 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A del Brasil | Coritiba SAF - PR | 8 | 580 | 4 | 2 | 7,6 |
| 2020 | Serie A del Brasil | Coritiba SAF - PR | 12 | 696 | 0 | 3 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Campeonato Paranaense (Brasil) | Coritiba SAF - PR | 2 | 91 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A del Brasil | Goias | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019 | Serie A del Brasil | Goias | 2 | 165 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2018-2019 | Serie A del Brasil | Goias | 9 | 599 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A del Brasil | Vasco da Gama Saf - RJ | 9 | 512 | 0 | 1 | 6,5 | |
| CONMEBOL Copa Sud-americana | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2018 | Serie A del Brasil | Vasco da Gama Saf - RJ | 5 | 260 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Serie A del Brasil | Vasco da Gama Saf - RJ | 5 | 238 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sud-americana | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Serie A del Brasil | Corinthians - SP | 2 | 94 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2017 | Serie A del Brasil | Corinthians - SP | 8 | 305 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Serie A del Brasil | Corinthians - SP | 3 | 124 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016 | Serie A del Brasil | Corinthians - SP | 27 | 1.950 | 2 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Serie A del Brasil | Corinthians - SP | 3 | 191 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A del Brasil | Atlético Mineiro - MG | 15 | 1.215 | 2 | 3 | 7,0 |
| 2015 | Serie A del Brasil | Atlético Mineiro - MG | 7 | 478 | 2 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | Serie A del Brasil | Atlético Mineiro - MG | 13 | 969 | 1 | 5 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A del Brasil | Figueirense | 9 | 676 | 0 | 2 | 6,3 |
| 2014 | Serie A del Brasil | Figueirense | 11 | 858 | 3 | 0 | 8,0 |
|---|
| 2013-2014 | Serie A del Brasil | Figueirense | 3 | 172 | 0 | 0 | – |
|---|