No hi ha dades disponibles
Màxim: 13 M € (4 de juny del 2018)
Actualitzat:
Posició: Davanter, Nacionalitat: Àustria, Edat: 37, Alçada: 187 cm. Guido Burgstaller a la temporada 2024-2025: 35 partits, 12 gols i 6 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Guido Burgstaller va ser Rapid Wien - LASK Linz, amb 90 minuts al terreny de joc. Data del partit: 1 de juny del 2025.
Rapid Wien: 142 partits, 47 gols, 14 assistències
St. Pauli: 57 partits, 31 gols, 12 assistències
Schalke 04: 115 partits, 28 gols, 8 assistències
Nürnberg: 60 partits, 31 gols, 8 assistències
1. Fortuna Wiener Neustädter: 10 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Resultats de futbol en directe
Guido Burgstaller té 37 anys. Data de naixement: 29 d’abril del 1989.
Posició: Davanter.
Guido Burgstaller mesura 187 cm.
Peu preferit: Dreta.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Rapid Wien | 36 anys | 250 k € | |
| Rapid Wien | 35 anys | 350 k € | |
| Rapid Wien | 35 anys | 500 k € | |
| Rapid Wien | 35 anys | 700 k € | |
| Rapid Wien | 34 anys | 1 M € | |
| Rapid Wien | 34 anys | 1 M € | |
| Rapid Wien | 33 anys | 900 k € | |
| St. Pauli | 33 anys | 900 k € | |
| St. Pauli | 32 anys | 1 M € | |
| St. Pauli | 32 anys | 900 k € | |
| St. Pauli | 31 anys | 1 M € | |
| Schalke 04 | 31 anys | 1,5 M € | |
| Schalke 04 | 31 anys | 1,8 M € | |
| Schalke 04 | 30 anys | 2,4 M € | |
| Schalke 04 | 30 anys | 3 M € | |
| Schalke 04 | 30 anys | 5,5 M € | |
| Schalke 04 | 29 anys | 9 M € | |
| Schalke 04 | 29 anys | 13 M € | |
| Schalke 04 | 28 anys | 10 M € | |
| Schalke 04 | 28 anys | 8 M € | |
| Schalke 04 | 28 anys | 7 M € | |
| Schalke 04 | 27 anys | 5 M € | |
| Schalke 04 | 27 anys | 3 M € | |
| Nürnberg | 27 anys | 2 M € | |
| Nürnberg | 26 anys | 1,8 M € | |
| Nürnberg | 26 anys | 1,5 M € | |
| Nürnberg | 26 anys | 1,3 M € | |
| Nürnberg | 25 anys | 1 M € | |
| Rapid Wien | 25 anys | 1,5 M € | |
| Rapid Wien | 24 anys | 1,5 M € | |
| Rapid Wien | 24 anys | 1,5 M € | |
| Rapid Wien | 24 anys | 1,2 M € | |
| Rapid Wien | 23 anys | 1,5 M € | |
| Rapid Wien | 23 anys | 1,3 M € | |
| Rapid Wien | 23 anys | 1 M € | |
| Rapid Wien | 22 anys | 750 k € | |
| 1. Fortuna Wiener Neustädter | 20 anys | 300 k € | |
| 1. Fortuna Wiener Neustädter | 19 anys | 250 k € | |
| 1. Fortuna Wiener Neustädter | 19 anys | 200 k € |
Nacionalitat: Àustria.
Guido Burgstaller a la temporada 2024-2025: 35 partits, 12 gols i 6 assistències en totes les competicions.
Guido Burgstaller a la temporada 2024-2025: 35 partits, 12 gols i 6 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 2.189. Valoració mitjana: 6,9.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Bundesliga austríaca | Rapid Wien | 22 | 1.357 | 6 | 3 | 6,7 |
| UEFA Europa Conference League | Rapid Wien | 7 | 364 | 2 | 1 | 7,0 | |
| UEFA Europa League | Rapid Wien | 6 | 468 | 4 | 2 | 7,5 | |
| 2023-2024 | Bundesliga austríaca | Rapid Wien | 20 | 1.494 | 7 | 4 | 7,0 |
| Austrian Cup | Rapid Wien | 3 | 255 | 1 | 0 | 7,1 | |
| UEFA Europa Conference League | Rapid Wien | 3 | 259 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Amistosos internacionals de clubs |
| Rapid Wien |
| 1 |
| 45 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| 2022-2023 | Bundesliga austríaca | Rapid Wien | 31 | 2.511 | 21 | 2 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | Rapid Wien | 6 | 512 | 3 | 2 | 7,2 | |
| UEFA Europa Conference League | Rapid Wien | 4 | 390 | 1 | 0 | 7,0 | |
| European Championship qualification | ÀustriaSelecció | 1 | 7 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2021-2022 | UEFA Europa Conference League | Rapid Wien | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | Rapid Wien | 1 | 90 | 1 | 0 | – | |
| 2. Bundesliga | St. Pauli | 31 | 2.705 | 18 | 7 | 7,2 | |
| DFB Pokal | St. Pauli | 4 | 389 | 2 | 1 | 6,8 |
| 2020-2021 | 2. Bundesliga | St. Pauli | 22 | 1.758 | 11 | 4 | 7,0 |
|---|
| 2019-2020 | Bundesliga | Schalke 04 | 21 | 1.232 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Schalke 04 | 3 | 186 | 2 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Bundesliga | Schalke 04 | 24 | 1.523 | 4 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Schalke 04 | 6 | 231 | 1 | 1 | 6,6 | |
| DFB Pokal | Schalke 04 | 3 | 258 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Eurocopa de la UEFA | Schalke 04 | 2 | 20 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Amistosos internacionals | Schalke 04 | 2 | 149 | 0 | 0 | 6,4 | |
| UEFA Nations League | Schalke 04 | 1 | 83 | 0 | 0 | 6,1 | |
| UEFA Nations League | ÀustriaSelecció | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017-2018 | Bundesliga | Schalke 04 | 32 | 2.328 | 11 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Schalke 04 | 3 | 270 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2016-2017 | Bundesliga | Schalke 04 | 18 | 1.473 | 9 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Nürnberg | 16 | 1.350 | 14 | 1 | 7,7 |
| 2015-2016 | 2. Bundesliga | Nürnberg | 34 | 2.986 | 13 | 7 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | 2. Bundesliga | Nürnberg | 10 | 852 | 4 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Rapid Wien | 3 | 99 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Bundesliga austríaca | Rapid Wien | 17 | 1.017 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Bundesliga austríaca | Rapid Wien | 7 | 481 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Bundesliga austríaca | Rapid Wien | 9 | 560 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Bundesliga austríaca | 1. Fortuna Wiener Neustädter | 4 | 239 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Bundesliga austríaca | 1. Fortuna Wiener Neustädter | 4 | 249 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2008-2009 | Bundesliga austríaca | 1. Fortuna Wiener Neustädter | 2 | 137 | 0 | 0 | – |
|---|