No hi ha dades disponibles
Actualitzat:
Posició: Migcampista, Nacionalitat: Xina, Edat: 39, Alçada: 181 cm. Hao Junmin a la temporada 2022-2023: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Hao Junmin va ser Guangzhou FC(1993-2025) - Shandong Taishan, amb 82 minuts al terreny de joc. Data del partit: 15 de desembre del 2022.
Guangzhou FC(1993-2025): 13 partits, 0 gols, 1 assistències
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023): 13 partits, 0 gols, 3 assistències
Shandong Taishan: 150 partits, 6 gols, 20 assistències
Schalke 04: 10 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Resultats de futbol en directe
Hao Junmin té 39 anys. Data de naixement: 24 de març del 1987.
Posició: Migcampista.
Hao Junmin mesura 181 cm.
Peu preferit: Totes dues.
Nacionalitat: Xina.
Hao Junmin a la temporada 2022-2023: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Hao Junmin a la temporada 2022-2023: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 260. Valoració mitjana: 6,1.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-2023 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 4 | 260 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 9 | 521 | 0 | 1 | 6,3 |
| World Championship qualification (AFC) | XinaSelecció | 11 | 485 | 0 | 1 | 6,3 | |
| 2021-2022 | Chinese Super League | Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| World Championship qualification (AFC) | XinaSelecció | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2021 | Chinese Super League |
| Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) |
| 12 |
| 980 |
| 0 |
| 3 |
| 6,8 |
| Chinese Super League | Shandong Taishan | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Chinese Super League | Shandong Taishan | 9 | 469 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese FA Cup | Shandong Taishan | 3 | 191 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Chinese Super League | Shandong Taishan | 5 | 324 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | Chinese Super League | Shandong Taishan | 5 | 351 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (AFC) | XinaSelecció | 1 | 80 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Chinese Super League | Shandong Taishan | 9 | 750 | 1 | 1 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Shandong Taishan | 7 | 631 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Copa d'Àsia de l'AFC | XinaSelecció | 3 | 270 | 0 | 2 | 7,1 |
| 2018-2019 | Chinese Super League | Shandong Taishan | 22 | 1.900 | 1 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Shandong Taishan | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Amistosos internacionals | XinaSelecció | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Chinese Cup | XinaSelecció | 2 | 110 | 0 | 0 | – | |
| Copa d'Àsia de l'AFC | XinaSelecció | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018 | Chinese Super League | Shandong Taishan | 8 | 720 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Chinese Super League | Shandong Taishan | 18 | 1.612 | 1 | 3 | 7,1 |
|---|
| 2017 | Chinese Super League | Shandong Taishan | 8 | 720 | 1 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | Chinese Super League | Shandong Taishan | 17 | 1.485 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2016 | Chinese Super League | Shandong Taishan | 8 | 646 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Chinese Super League | Shandong Taishan | 20 | 1.784 | 0 | 3 | 6,7 |
|---|
| 2015 | Chinese Super League | Shandong Taishan | 4 | 360 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | Chinese Super League | Shandong Taishan | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2010-2011 | Bundesliga | Schalke 04 | 4 | 86 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Bundesliga | Schalke 04 | 6 | 349 | 0 | 0 | – |
|---|