Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 800 k € (17 d’abr. del 2024)
Actualitzat:
Hayner juga amb Vila Nova. Posició: Defensa, Nacionalitat: Brasil, Edat: 31, Alçada: 178 cm, Valor de mercat: 350 k €. Hayner a la temporada 2026: 31 partits, 1 gol i 1 assistència en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Hayner va ser Nautico (PE) - Vila Nova, amb 90 minuts al terreny de joc. Data del partit: 11 d’octubre del 2026.
Vila Nova: 31 partits, 1 gols, 1 assistències
En els registres disponibles de Vila Nova per a la temporada 2026, Hayner va jugar 1493 minuts i va ser titular en 15 partits.
Vila Nova: 32 partits, 1 gols, 1 assistències
CRB AL: 17 partits, 0 gols, 0 assistències
Santos - SP: 38 partits, 1 gols, 1 assistències
Coritiba SAF - PR: 8 partits, 0 gols, 0 assistències
Dnipro-1(2017-2024): 17 partits, 0 gols, 0 assistències
Atletico Clube Goianiense: 35 partits, 1 gols, 2 assistències
Pàgines relacionades: Vila Nova, Resultats de futbol en directe
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Vila Nova | 30 anys | 350 k € | |
| CRB | 30 anys | 350 k € | |
| CRB | 29 anys | 450 k € | |
| Santos | 29 anys | 650 k € | |
| Santos | 28 anys | 800 k € | |
| Coritiba SAF | 28 anys | 600 k € | |
| Dnipro-1(2017-2024) | 27 anys | 600 k € | |
| Dnipro-1(2017-2024) | 27 anys | 400 k € | |
| Atletico Clube Goianiense | 27 anys | 350 k € | |
| Atletico Clube Goianiense | 26 anys | 350 k € | |
| Atletico Clube Goianiense | 26 anys | 350 k € | |
| Recife PE | 26 anys | 350 k € | |
| Recife PE | 25 anys | 200 k € | |
| Bahia | 22 anys | 200 k € | |
| Nautico PE | 21 anys | 300 k € | |
| Bahia | 20 anys | 250 k € | |
| Bahia | 20 anys | 150 k € | |
| Bahia U20 | 20 anys | 50 k € |
Hayner té 31 anys. Data de naixement: 2 d’octubre del 1995.
Posició: Defensa.
Hayner juga a l'equip Vila Nova.
Hayner mesura 178 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Brasil.
Valor de mercat: 350 k €.
Hayner a la temporada 2026: 31 partits, 1 gol i 1 assistència en totes les competicions.
Hayner a la temporada 2026: 31 partits, 1 gol i 1 assistència en totes les competicions. Minuts jugats: 1.523. Valoració mitjana: 6,6.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie B del Brasil | Vila Nova | 30 | 1.436 | 1 | 1 | 6,6 |
| Brazilian Cup | Vila Nova | 1 | 87 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Serie B del Brasil | Vila Nova | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,3 |
| Serie B del Brasil | CRB AL | 2 | 14 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | Serie B del Brasil | CRB AL | 12 | 618 | 0 | 0 | 6,6 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Santos - SP | 2 | 32 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 |
| CRB AL |
| 3 |
| 57 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2024 | Serie B del Brasil | Santos - SP | 24 | 865 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Santos - SP | 12 | 811 | 1 | 1 | 6,7 |
| 2023 | Serie A del Brasil | Coritiba SAF - PR | 8 | 303 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2022 | Serie A del Brasil | Atletico Clube Goianiense | 18 | 1.363 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sud-americana | Atletico Clube Goianiense | 7 | 339 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Brazilian Cup | Atletico Clube Goianiense | 4 | 231 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | CONMEBOL Copa Sud-americana | Atletico Clube Goianiense | 2 | 187 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Atletico Clube Goianiense | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Serie A del Brasil | do Recife | 24 | 1.807 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Campeonato Paranaense (Brasil) | Cuiaba | 2 | 158 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Cuiaba | 2 | 174 | 0 | 0 | – | |
| Serie B del Brasil | Cuiaba | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2020 | Serie B del Brasil | Cuiaba | 18 | 1.535 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Cuiaba | 2 | 138 | 0 | 1 | 6,1 |
| 2017-2018 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 2 | 155 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|