Publicitat
Ibrahim Aliyu juga amb Houston Dynamo. Posició: Davanter, Nacionalitat: Nigèria, Edat: 24, Alçada: 184 cm, Valor de mercat: 1 M €. 2026: 24 partits, 2 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Portland Timbers - Houston Dynamo (2 de novembre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 3 M € (25 de set. del 2024)
Houston Dynamo: 25 partits, 2 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Houston Dynamo per a la temporada 2026, Ibrahim Aliyu va jugar 812 minuts i va ser titular en 7 partits.
Houston Dynamo: 116 partits, 14 gols, 8 assistències
Columbus Crew: 28 partits, 3 gols, 2 assistències
Lokomotiva Zagreb: 80 partits, 15 gols, 6 assistències
Pàgines relacionades: Houston Dynamo, Resultats de futbol en directe
Ibrahim Aliyu té 24 anys. Data de naixement: 16 de gener del 2002.
Posició: Davanter.
Ibrahim Aliyu juga a l'equip Houston Dynamo.
Ibrahim Aliyu mesura 184 cm.
Nacionalitat: Nigèria.
Valor de mercat: 1 M €.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Houston Dynamo | 24 anys | 1 M € | |
| Houston Dynamo | 24 anys | 1,2 M € | |
| Columbus Crew | 23 anys | 1,8 M € | |
| Columbus Crew | 23 anys | 2 M € | |
| Houston Dynamo | 22 anys | 3 M € | |
| Houston Dynamo | 22 anys | 3 M € | |
| Houston Dynamo | 22 anys | 2,5 M € | |
| Houston Dynamo | 21 anys | 2 M € | |
| Houston Dynamo | 21 anys | 2 M € | |
| Houston Dynamo | 21 anys | 2 M € | |
| Lokomotiva Zagreb | 20 anys | 1,3 M € | |
| Lokomotiva Zagreb | 20 anys | 1,5 M € | |
| Lokomotiva Zagreb | 20 anys | 1,2 M € | |
| Lokomotiva Zagreb | 19 anys | 850 k € | |
| Lokomotiva Zagreb | 19 anys | 600 k € | |
| Lokomotiva Zagreb | 18 anys | 600 k € |
Ibrahim Aliyu a la temporada 2026: 24 partits, 2 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Ibrahim Aliyu a la temporada 2026: 24 partits, 2 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 997. Valoració mitjana: 6,5.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 22 | 787 | 2 | 0 | 6,5 |
| US Open Cup | Houston Dynamo | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 3 | 25 | 0 | 0 | 6,5 |
| Major League Soccer | Columbus Crew | 3 | 109 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Leagues Cup | Columbus Crew | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | Major League Soccer | Columbus Crew | 21 | 1.004 | 2 | 2 | 6,7 |
| Major League Soccer |
| Houston Dynamo |
| 6 |
| 115 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2024-2025 | Leagues Cup | Columbus Crew | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Columbus Crew | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Major League Soccer | Houston Dynamo | 8 | 479 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Leagues Cup | Houston Dynamo | 2 | 119 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 20 | 1.591 | 3 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Champions Cup | Houston Dynamo | 4 | 266 | 0 | 1 | 6,4 | |
| US Open Cup | Houston Dynamo | 1 | 36 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 13 | 923 | 3 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Houston Dynamo | 2 | 78 | 0 | 0 | 6,1 | |
| US Open Cup | Houston Dynamo | 1 | 58 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 23 | 1.015 | 3 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| US Open Cup | Houston Dynamo | 3 | 93 | 2 | 0 | 7,3 | |
| Leagues Cup | Houston Dynamo | 3 | 175 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 2 | 149 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| US Open Cup | Houston Dynamo | 1 | 28 | 1 | 1 | 8,1 | |
| Primera Lliga croata | Lokomotiva Zagreb | 24 | 1.639 | 5 | 1 | 6,6 | |
| Copa de Croàcia | Lokomotiva Zagreb | 1 | 75 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Primera Lliga croata | Lokomotiva Zagreb | 36 | 2.899 | 8 | 4 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals de clubs | Lokomotiva Zagreb | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Copa de Croàcia | Lokomotiva Zagreb | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Primera Lliga croata | Lokomotiva Zagreb | 17 | 1.170 | 2 | 1 | – |
|---|