Publicitat
Ibrahim Amadou juga amb Chongqing Tonglianglong. Posició: Migcampista, Nacionalitat: França, Edat: 33, Alçada: 183 cm, Valor de mercat: 400 k €. 2026: 18 partits, 0 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Chongqing Tonglianglong - Qingdao Hainiu (24 d’octubre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 15 M € (11 de jul. del 2018)
Chongqing Tonglianglong: 23 partits, 0 gols, 1 assistències
En els registres disponibles de Chongqing Tonglianglong per a la temporada 2026, Ibrahim Amadou va jugar 1853 minuts i va ser titular en 22 partits.
Chongqing Tonglianglong: 24 partits, 0 gols, 1 assistències
Shanghai Shenhua: 81 partits, 5 gols, 4 assistències
Angers SCO: 35 partits, 0 gols, 0 assistències
Metz: 10 partits, 1 gols, 0 assistències
Leganes: 10 partits, 0 gols, 0 assistències
Norwich City: 13 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Chongqing Tonglianglong, Resultats de futbol en directe
Ibrahim Amadou té 33 anys. Data de naixement: 6 d’abril del 1993.
Posició: Migcampista.
Ibrahim Amadou juga a l'equip Chongqing Tonglianglong.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Chongqing Tonglianglong | 33 anys | 400 k € | |
| Shanghai Shenhua | 32 anys | 650 k € | |
| Shanghai Shenhua | 32 anys | 700 k € | |
| Shanghai Shenhua | 31 anys | 900 k € | |
| Shanghai Shenhua | 31 anys | 1 M € | |
| Shanghai Shenhua | 30 anys | 1 M € | |
| Shanghai Shenhua | 30 anys | 1,5 M € | |
| Angers | 29 anys | 1,8 M € | |
| Metz | 29 anys | 2 M € | |
| Sevilla | 28 anys | 2,5 M € | |
| Angers | 28 anys | 5 M € | |
| Angers | 27 anys | 5 M € | |
| Angers | 27 anys | 5,5 M € | |
| Leganes | 27 anys | 5,5 M € | |
| Norwich City | 26 anys | 7 M € | |
| Sevilla | 26 anys | 7 M € | |
| Sevilla | 25 anys | 7,5 M € | |
| Sevilla | 25 anys | 12 M € | |
| Sevilla | 25 anys | 15 M € | |
| LOSC | 25 anys | 3,5 M € | |
| LOSC | 24 anys | 4,5 M € | |
| LOSC | 24 anys | 2,5 M € | |
| LOSC | 24 anys | 2,5 M € | |
| LOSC | 23 anys | 2,5 M € | |
| LOSC | 23 anys | 2,8 M € | |
| LOSC | 22 anys | 1,5 M € | |
| LOSC | 22 anys | 2 M € | |
| Nancy | 22 anys | 600 k € | |
| Nancy | 21 anys | 600 k € | |
| Nancy | 21 anys | 500 k € | |
| Nancy | 20 anys | 250 k € | |
| Nancy | 20 anys | 150 k € |
Ibrahim Amadou mesura 183 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: França.
Valor de mercat: 400 k €.
Ibrahim Amadou a la temporada 2026: 18 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Ibrahim Amadou a la temporada 2026: 18 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 1.370. Valoració mitjana: 6,5.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Chinese Super League | Chongqing Tonglianglong | 17 | 1.325 | 0 | 0 | 6,6 |
| Copa de la Xina | Chongqing Tonglianglong | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025-2026 | Chinese Super League | Chongqing Tonglianglong | 6 | 528 | 0 | 1 | 7,0 |
| AFC Champions League Elite | Shanghai Shenhua | 2 | 116 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Chinese Super League | Shanghai Shenhua | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025 | Chinese Super League | Shanghai Shenhua | 9 | 338 | 0 | 1 | 6,7 |
| Copa de la Xina |
| Shanghai Shenhua |
| 1 |
| 83 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| Supercopa de la Xina | Shanghai Shenhua | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2024-2025 | Chinese Super League | Shanghai Shenhua | 8 | 523 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League Elite | Shanghai Shenhua | 6 | 458 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Copa de la Xina | Shanghai Shenhua | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024 | Chinese Super League | Shanghai Shenhua | 14 | 1.165 | 1 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Xina | Shanghai Shenhua | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Supercopa de la Xina | Shanghai Shenhua | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023-2024 | Chinese Super League | Shanghai Shenhua | 12 | 986 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2023 | Chinese Super League | Shanghai Shenhua | 19 | 1.652 | 2 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | Chinese Super League | Shanghai Shenhua | 5 | 450 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | Angers SCO | 7 | 421 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa de França | Angers SCO | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Ligue 1 | Metz | 10 | 814 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Ligue 1 | Angers SCO | 24 | 1.513 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de França | Angers SCO | 3 | 248 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | LaLiga | Leganes | 10 | 772 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Norwich City | 11 | 756 | 0 | 0 | – | |
| FA Cup | Norwich City | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Copa de la Lliga anglesa | Norwich City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | LaLiga | Sevilla | 17 | 757 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Sevilla | 9 | 440 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Copa del Rei | Sevilla | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2017-2018 | Ligue 1 | LOSC Lille | 30 | 2.412 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Ligue 1 | LOSC Lille | 35 | 2.955 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 1 | LOSC Lille | 22 | 1.664 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2014-2015 | Ligue 2 | Nancy | 9 | 558 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|