Publicitat
Ignacio de Arruabarrena juga amb Arouca. Posició: Porter, Nacionalitat: Uruguai, Edat: 29, Alçada: 186 cm, Valor de mercat: 1,5 M €. 2026-2027: 11 partits, 0 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Famalicao - Arouca (6 de novembre del 2026).
Actualitzat:

Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 2 M € (5 de juny del 2024)
Arouca: 11 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Arouca per a la temporada 2026-27, Ignacio de Arruabarrena va jugar 990 minuts i va ser titular en 11 partits.
Arouca: 94 partits, 0 gols, 1 assistències
Barcelona SC(ECU): 28 partits, 0 gols, 0 assistències
Al Wehda Mecca: 2 partits, 0 gols, 0 assistències
Montevideo Wanderers: 11 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Arouca, Resultats de futbol en directe
Ignacio de Arruabarrena té 29 anys. Data de naixement: 16 de gener del 1997.
Posició: Porter.
Ignacio de Arruabarrena juga a l'equip Arouca.
Ignacio de Arruabarrena mesura 186 cm.
Peu preferit: Dreta.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Arouca | 29 anys | 1,5 M € | |
| Arouca | 29 anys | 1 M € | |
| Barcelona | 28 anys | 1 M € | |
| Barcelona | 28 anys | 1 M € | |
| Barcelona | 28 anys | 1,2 M € | |
| Al-Wehda | 27 anys | 1,5 M € | |
| Arouca | 27 anys | 2 M € | |
| Arouca | 26 anys | 1,5 M € | |
| Arouca | 26 anys | 1,5 M € | |
| Arouca | 25 anys | 700 k € | |
| Montevideo Wanderers | 25 anys | 700 k € | |
| Montevideo Wanderers | 24 anys | 500 k € | |
| Montevideo Wanderers | 24 anys | 500 k € | |
| Montevideo Wanderers | 24 anys | 500 k € | |
| Montevideo Wanderers | 23 anys | 400 k € | |
| Montevideo Wanderers | 23 anys | 300 k € | |
| Montevideo Wanderers | 22 anys | 350 k € | |
| Montevideo Wanderers | 21 anys | 100 k € | |
| Montevideo Wanderers | 20 anys | 100 k € | |
| Montevideo Wanderers | 19 anys | 100 k € | |
| Montevideo Wanderers | 19 anys | 150 k € | |
| Montevideo Wanderers | 18 anys | 75 k € |
Nacionalitat: Uruguai.
Valor de mercat: 1,5 M €.
Ignacio de Arruabarrena a la temporada 2026-2027: 11 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Ignacio de Arruabarrena a la temporada 2026-2027: 11 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 990. Valoració mitjana: 7,0.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Primeira Liga | Arouca | 11 | 990 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2025-2026 | Primeira Liga | Arouca | 16 | 1.440 | 0 | 0 | 6,7 |
| LigaPro Serie A (Equador) | Barcelona SC(ECU) | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2025 | LigaPro Serie A (Equador) | Barcelona SC(ECU) | 23 | 2.051 | 0 | 0 | 6,9 |
| Copa Libertadores | Barcelona SC(ECU) | 2 | 143 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024-2025 | Saudi Pro League | Al Wehda Mecca | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023-2024 | Primeira Liga | Arouca | 31 | 2.790 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| Conference League | Arouca | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| Copa de Portugal | Arouca | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Copa de la Lliga portuguesa | Arouca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Primeira Liga | Arouca | 30 | 2.699 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Lliga portuguesa | Arouca | 2 | 169 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | Copa Sud-americana | Montevideo Wanderers | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Divisió d'Uruguai | Montevideo Wanderers | 1 | 50 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Copa Sud-americana | Montevideo Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018-2019 | Copa Sud-americana | Montevideo Wanderers | 5 | 450 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|