Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Lesionat
No hi ha dades disponibles
Màxim: 10 M € (25 de maig del 2026)
Actualitzat:
Igor Diveev juga amb Zenit StPetersburg. Posició: Defensa, Nacionalitat: Rússia, Edat: 27, Alçada: 194 cm, Valor de mercat: 10 M €. Igor Diveev a la temporada 2026-2027: 9 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Igor Diveev va ser Russia - IR Iran, amb 90 minuts al terreny de joc. Data del partit: 29 de setembre del 2026.
Zenit St. Petersburg: 8 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Zenit St. Petersburg per a la temporada 2026-27, Igor Diveev va jugar 715 minuts i va ser titular en 8 partits.
Zenit St. Petersburg: 27 partits, 1 gols, 1 assistències
CSKA Moscow: 199 partits, 19 gols, 4 assistències
Pàgines relacionades: Zenit StPetersburg, Resultats de futbol en directe
Igor Diveev té 27 anys. Data de naixement: 27 de setembre del 1999.
Posició: Defensa.
Igor Diveev juga a l'equip Zenit StPetersburg.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Zenit StPetersburg | 26 anys | 10 M € | |
| CSKA Moscow | 26 anys | 9 M € | |
| CSKA Moscow | 25 anys | 8 M € | |
| CSKA Moscow | 25 anys | 8 M € | |
| CSKA Moscow | 24 anys | 7,5 M € | |
| CSKA Moscow | 24 anys | 6 M € | |
| CSKA Moscow | 24 anys | 7 M € | |
| CSKA Moscow | 23 anys | 7,5 M € | |
| CSKA Moscow | 23 anys | 6 M € | |
| CSKA Moscow | 22 anys | 6 M € | |
| CSKA Moscow | 22 anys | 6 M € | |
| CSKA Moscow | 21 anys | 5 M € | |
| CSKA Moscow | 21 anys | 6 M € | |
| CSKA Moscow | 20 anys | 4,5 M € | |
| CSKA Moscow | 20 anys | 4,5 M € | |
| CSKA Moscow | 20 anys | 5 M € | |
| CSKA Moscow | 19 anys | 3,5 M € | |
| CSKA Moscow | 19 anys | 1,5 M € | |
| Ufa | 19 anys | 400 k € | |
| Ufa | 18 anys | 300 k € |
Igor Diveev mesura 194 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Rússia.
Valor de mercat: 10 M €.
Igor Diveev a la temporada 2026-2027: 9 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Igor Diveev a la temporada 2026-2027: 9 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 726. Valoració mitjana: 6,9.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premier League russa | Zenit St. Petersburg | 8 | 715 | 0 | 0 | 6,9 |
| Copa de Rússia | Zenit St. Petersburg | 1 | 11 | 0 | 0 | – | |
| 2026 | Supercopa de Rússia | Zenit St. Petersburg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| Amistosos internacionals | RússiaSelecció | 2 | 150 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2025-2026 | Premier League russa | Zenit St. Petersburg | 12 | 1.035 | 1 | 1 | 7,1 |
| Copa de Rússia | Zenit St. Petersburg | 3 | 116 | 0 | 0 |
| 7,0 |
| Premier League russa | CSKA Moscow | 15 | 1.350 | 2 | 0 | 6,9 |
| Copa de Rússia | CSKA Moscow | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
| 2024-2025 | Premier League russa | CSKA Moscow | 27 | 2.402 | 5 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Rússia | CSKA Moscow | 9 | 765 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Supercopa de Rússia | CSKA Moscow | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,0 |
| 2023-2024 | Premier League russa | CSKA Moscow | 10 | 867 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Rússia | CSKA Moscow | 4 | 329 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Amistosos internacionals | RússiaSelecció | 1 | 78 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2023 | Supercopa de Rússia | CSKA Moscow | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Premier League russa | CSKA Moscow | 20 | 1.739 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Rússia | CSKA Moscow | 7 | 486 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022 | Classificació per al Mundial (Europa) | RússiaSelecció | 7 | 553 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | Premier League russa | CSKA Moscow | 27 | 2.396 | 3 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Rússia | CSKA Moscow | 2 | 180 | 2 | 0 | – |
| 2021 | Eurocopa sub-21 | RússiaSelecció | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2020-2021 | Premier League russa | CSKA Moscow | 23 | 2.070 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | CSKA Moscow | 6 | 528 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Copa de Rússia | CSKA Moscow | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Eurocopa sub-21 | CSKA Moscow | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Amistosos internacionals | RússiaSelecció | 3 | 174 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Eurocopa | RússiaSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Nations League | RússiaSelecció | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2020 | Eurocopa | RússiaSelecció | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | Premier League russa | CSKA Moscow | 24 | 2.115 | 0 | 1 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | CSKA Moscow | 6 | 495 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Copa de Rússia | CSKA Moscow | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Premier League russa | CSKA Moscow | 12 | 1.034 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League russa | Zenit St. Petersburg | 2 | 63 | 0 | 0 | 6,4 |