Publicitat
Itsuki Oda juga amb Oita Trinita. Posició: Defensa, Nacionalitat: Japó, Edat: 28, Alçada: 173 cm, Valor de mercat: 350 k €. 2026-2027: 11 partits, 0 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Oita Trinita - Vanraure Hachinohe (3 de novembre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 500 k € (21 de febr. del 2024)
Oita Trinita: 11 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Oita Trinita per a la temporada 2026-27, Itsuki Oda va jugar 638 minuts i va ser titular en 8 partits.
Oita Trinita: 11 partits, 0 gols, 0 assistències
Matsumoto Yamaga: 19 partits, 4 gols, 1 assistències
Avispa Fukuoka: 63 partits, 4 gols, 3 assistències
Kashima Antlers: 14 partits, 1 gols, 1 assistències
Pàgines relacionades: Oita Trinita, Resultats de futbol en directe
Itsuki Oda té 28 anys. Data de naixement: 16 de juliol del 1998.
Posició: Defensa.
Itsuki Oda juga a l'equip Oita Trinita.
Itsuki Oda mesura 173 cm.
Peu preferit: Dreta.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Matsumoto Yamaga | 27 anys | 350 k € | |
| Avispa Fukuoka | 27 anys | 350 k € | |
| Avispa Fukuoka | 26 anys | 450 k € | |
| Avispa Fukuoka | 26 anys | 500 k € | |
| Avispa Fukuoka | 25 anys | 500 k € | |
| Avispa Fukuoka | 25 anys | 500 k € | |
| Avispa Fukuoka | 24 anys | 450 k € | |
| Kashima Antlers | 24 anys | 300 k € | |
| Kashima Antlers | 23 anys | 350 k € | |
| JEF United Ichihara Chiba | 23 anys | 400 k € | |
| JEF United Ichihara Chiba | 22 anys | 350 k € | |
| Machida Zelvia | 22 anys | 300 k € | |
| Kashima Antlers | 21 anys | 200 k € | |
| Kashima Antlers | 20 anys | 100 k € | |
| Kashima Antlers | 20 anys | 100 k € | |
| Kashima Antlers | 19 anys | 50 k € |
Valor de mercat: 350 k €.
Itsuki Oda a la temporada 2026-2027: 11 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Itsuki Oda a la temporada 2026-2027: 11 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 638. Valoració mitjana: 6,2.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | J2 League | Oita Trinita | 11 | 638 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2026 | J2/J3 100 Year Vision League | Matsumoto Yamaga | 15 | 1.136 | 3 | 1 | 6,4 |
| 2025-2026 | J2/J3 100 Year Vision League | Matsumoto Yamaga | 4 | 275 | 1 | 0 | 6,2 |
| 2025 | J1 League | Avispa Fukuoka | 5 | 178 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | J1 League | Avispa Fukuoka | 2 | 162 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 | J1 League | Avispa Fukuoka | 24 |
| 1.312 |
| 1 |
| 3 |
| 6,4 |
| 2023-2024 | J1 League | Avispa Fukuoka | 5 | 307 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2023 | J1 League | Avispa Fukuoka | 22 | 1.392 | 2 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2022-2023 | J1 League | Avispa Fukuoka | 5 | 399 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2022 | J1 League | Kashima Antlers | 2 | 71 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019 | AFC Champions League | Kashima Antlers | 2 | 109 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J1 League | Kashima Antlers | 2 | 108 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | AFC Champions League | Kashima Antlers | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J1 League | Kashima Antlers | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018 | J1 League | Kashima Antlers | 2 | 168 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | J1 League | Kashima Antlers | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Kashima Antlers | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,6 |