Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Lesionat
No hi ha dades disponibles
Màxim: 350 k € (29 de des. del 2024)
Actualitzat:
Jack Lankester juga amb Crewe Alexandra. Posició: Migcampista, Nacionalitat: Anglaterra, Edat: 26, Alçada: 177 cm, Valor de mercat: 200 k €. Jack Lankester a la temporada 2026-2027: 12 partits, 5 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Jack Lankester va ser Blackpool - Crewe Alexandra, amb 45 minuts al terreny de joc. Data del partit: 6 d’octubre del 2026.
Crewe Alexandra: 9 partits, 2 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Crewe Alexandra per a la temporada 2026-27, Jack Lankester va jugar 578 minuts i va ser titular en 7 partits.
Crewe Alexandra: 50 partits, 12 gols, 8 assistències
Cambridge United: 123 partits, 8 gols, 10 assistències
Ipswich Town: 30 partits, 3 gols, 1 assistències
Pàgines relacionades: Crewe Alexandra, Resultats de futbol en directe
Jack Lankester té 26 anys. Data de naixement: 19 de gener del 2000.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Crewe Alexandra | 26 anys | 200 k € | |
| Crewe Alexandra | 25 anys | 250 k € | |
| Crewe Alexandra | 25 anys | 325 k € | |
| Crewe Alexandra | 24 anys | 350 k € | |
| Cambridge United | 24 anys | 325 k € | |
| Cambridge United | 23 anys | 325 k € | |
| Cambridge United | 23 anys | 325 k € | |
| Cambridge United | 23 anys | 250 k € | |
| Cambridge United | 22 anys | 150 k € | |
| Ipswich | 19 anys | 150 k € | |
| Ipswich | 19 anys | 100 k € |
Jack Lankester juga a l'equip Crewe Alexandra.
Jack Lankester mesura 177 cm.
Peu preferit: Totes dues.
Nacionalitat: Anglaterra.
Valor de mercat: 200 k €.
Jack Lankester a la temporada 2026-2027: 12 partits, 5 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Jack Lankester a la temporada 2026-2027: 12 partits, 5 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 775. Valoració mitjana: 6,7.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Crewe Alexandra | 9 | 578 | 2 | 0 | 6,5 |
| English Football League Trophy | Crewe Alexandra | 2 | 135 | 2 | 0 | 7,3 | |
| English Football League Cup | Crewe Alexandra | 1 | 62 | 1 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | League Two | Crewe Alexandra | 12 | 415 | 0 | 2 | 6,2 |
| 2024-2025 | League Two | Crewe Alexandra | 23 | 1.386 | 7 | 6 | 7,1 |
| English Football League Trophy | Crewe Alexandra | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| English Football League Cup | Crewe Alexandra | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | League One | Cambridge United | 40 | 2.181 | 1 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cambridge United | 3 | 109 | 1 | 1 | 6,9 | |
| English Football League Trophy | Cambridge United | 3 | 171 | 1 | 0 | 6,8 | |
| English Football League Cup | Cambridge United | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | League One | Cambridge United | 42 | 2.026 | 4 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cambridge United | 3 | 112 | 0 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Trophy | Cambridge United | 3 | 253 | 0 | 0 | 6,2 | |
| English Football League Cup | Cambridge United | 2 | 169 | 0 | 1 | 6,2 |
| 2021-2022 | League One | Cambridge United | 18 | 661 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Cambridge United | 4 | 322 | 0 | 1 | 6,6 | |
| FA Cup | Cambridge United | 3 | 31 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Cambridge United | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | League One | Ipswich Town | 17 | 775 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Ipswich Town | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Trophy | Ipswich Town | 1 | 95 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Championship | Ipswich Town | 11 | 521 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|