Publicitat
Jack Robinson juga amb Derby County. Posició: Defensa, Nacionalitat: Anglaterra, Edat: 33, Alçada: 180 cm, Valor de mercat: 300 k €. 2026-2027: 3 partits, 0 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Derby County - Norwich City (3 de novembre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 2,5 M € (27 de juny del 2019)
Derby County: 3 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Derby County per a la temporada 2026-27, Jack Robinson va jugar 152 minuts i va ser titular en 1 partit.
Derby County: 3 partits, 0 gols, 0 assistències
Birmingham City: 19 partits, 1 gols, 1 assistències
Sheffield United: 162 partits, 7 gols, 4 assistències
Nottingham Forest: 60 partits, 2 gols, 3 assistències
Queens Park Rangers: 39 partits, 0 gols, 1 assistències
Blackpool: 14 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Derby County, Resultats de futbol en directe
Jack Robinson té 33 anys. Data de naixement: 1 de setembre del 1993.
Posició: Defensa.
Jack Robinson juga a l'equip Derby County.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Free Player | 33 anys | 300 k € | |
| Birmingham City | 32 anys | 350 k € | |
| Birmingham City | 32 anys | 500 k € | |
| Sheffield United | 31 anys | 700 k € | |
| Sheffield United | 31 anys | 800 k € | |
| Sheffield United | 30 anys | 1 M € | |
| Sheffield United | 30 anys | 1 M € | |
| Sheffield United | 29 anys | 700 k € | |
| Sheffield United | 29 anys | 700 k € | |
| Sheffield United | 29 anys | 1 M € | |
| Sheffield United | 28 anys | 1,5 M € | |
| Sheffield United | 28 anys | 1,5 M € | |
| Sheffield United | 27 anys | 2 M € | |
| Sheffield United | 27 anys | 2 M € | |
| Sheffield United | 27 anys | 2 M € | |
| Sheffield United | 26 anys | 2 M € | |
| Nott'm Forest | 25 anys | 2,5 M € | |
| Nott'm Forest | 25 anys | 1,5 M € | |
| Nott'm Forest | 25 anys | 1 M € | |
| Queens Park Rangers | 24 anys | 1 M € | |
| Queens Park Rangers | 24 anys | 750 k € | |
| Queens Park Rangers | 23 anys | 750 k € | |
| Queens Park Rangers | 23 anys | 1 M € | |
| Queens Park Rangers | 22 anys | 1 M € | |
| Queens Park Rangers | 22 anys | 1 M € | |
| Huddersfield Town | 21 anys | 1 M € | |
| Huddersfield Town | 21 anys | 1 M € | |
| Blackpool | 20 anys | 800 k € | |
| Liverpool | 19 anys | 400 k € |
Jack Robinson mesura 180 cm.
Peu preferit: Esquerra.
Nacionalitat: Anglaterra.
Valor de mercat: 300 k €.
Jack Robinson a la temporada 2026-2027: 3 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Jack Robinson a la temporada 2026-2027: 3 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 152. Valoració mitjana: 6,2.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship | Derby County | 3 | 152 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2026 | Amistosos internacionals de clubs | Birmingham City | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Championship | Birmingham City | 15 | 1.119 | 1 | 1 | 6,6 |
| FA Cup | Birmingham City | 1 | 77 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Championship | Sheffield United | 3 | 213 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa de la Lliga anglesa | Sheffield United | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 |
| Championship |
| Sheffield United |
| 37 |
| 3.100 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| FA Cup | Sheffield United | 1 | 33 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Premier League | Sheffield United | 34 | 2.885 | 1 | 1 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sheffield United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2022-2023 | Championship | Sheffield United | 27 | 2.134 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sheffield United | 5 | 430 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Championship | Sheffield United | 29 | 2.570 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Lliga anglesa | Sheffield United | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 | |
| FA Cup | Sheffield United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Premier League | Sheffield United | 11 | 875 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Lliga anglesa | Sheffield United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | Premier League | Sheffield United | 6 | 505 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sheffield United | 3 | 121 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Championship | Nottingham Forest | 18 | 1.480 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Premier League armènia | Nottingham Forest | 1 | 48 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa de la Lliga anglesa | Nottingham Forest | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Supercopa d'Armènia | Nottingham Forest | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2018-2019 | Championship | Nottingham Forest | 38 | 3.044 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Lliga anglesa | Nottingham Forest | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | Championship | Queens Park Rangers | 31 | 2.463 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Championship | Queens Park Rangers | 7 | 480 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Championship | Queens Park Rangers | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | Championship | Birmingham City | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Blackpool | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| Championship | Middlesbrough | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Championship | Blackpool | 13 | 1.023 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2010-2011 | Premier League | Birmingham City | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Arsenal | 1 | 69 | 0 | 0 | – |
| 2009-2010 | Premier League | Hull City | 1 | 3 | 0 | 0 | – |
|---|