Publicitat
Fitxa del jugador
Bèlgica
Bèlgica
Bèlgica
Bèlgica
Posició: Porter, Nacionalitat: Bèlgica, Edat: 35, Alçada: 190 cm, Valor de mercat: 100 k €. 2025-2026: 1 partits, 0 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Sint-Truidense - KV Mechelen (24 de maig del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 500 k € (3 de set. del 2009)
Sint-Truidense VV: 17 partits, 0 gols, 0 assistències
Duisburg: 3 partits, 0 gols, 0 assistències
Carl Zeiss Jena: 51 partits, 0 gols, 1 assistències
Unterhaching: 17 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Resultats de futbol en directe
Jo Coppens té 35 anys. Data de naixement: 21 de desembre del 1990.
Posició: Porter.
Jo Coppens mesura 190 cm.
Peu preferit: Esquerra.
Nacionalitat: Bèlgica.
Valor de mercat: 100 k €.
Jo Coppens a la temporada 2025-2026: 1 partit, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Free Player | 35 anys | 100 k € | |
| Sint Truidense | 35 anys | 150 k € | |
| Sint Truidense | 34 anys | 150 k € | |
| Sint Truidense | 34 anys | 150 k € | |
| Sint Truidense | 33 anys | 200 k € | |
| Sint Truidense | 33 anys | 200 k € | |
| Sint Truidense | 32 anys | 200 k € | |
| Sint Truidense | 32 anys | 250 k € | |
| Sint Truidense | 31 anys | 300 k € | |
| Sint Truidense | 31 anys | 250 k € | |
| Duisburg | 31 anys | 150 k € | |
| Duisburg | 31 anys | 150 k € | |
| Unterhaching | 30 anys | 150 k € | |
| Unterhaching | 30 anys | 150 k € | |
| Lillestrom | 30 anys | 100 k € | |
| Lillestrom | 29 anys | 200 k € | |
| Carl Zeiss Jena | 28 anys | 200 k € | |
| Carl Zeiss Jena | 28 anys | 200 k € | |
| Carl Zeiss Jena | 28 anys | 175 k € | |
| Carl Zeiss Jena | 28 anys | 225 k € | |
| Carl Zeiss Jena | 27 anys | 225 k € | |
| Carl Zeiss Jena | 27 anys | 175 k € | |
| Carl Zeiss Jena | 27 anys | 150 k € | |
| Carl Zeiss Jena | 26 anys | 150 k € | |
| Roeselare | 26 anys | 200 k € | |
| Roeselare | 26 anys | 200 k € | |
| Roeselare | 25 anys | 200 k € | |
| MVV Maastricht | 25 anys | 200 k € | |
| MVV Maastricht | 24 anys | 250 k € | |
| MVV Maastricht | 24 anys | 250 k € | |
| MVV Maastricht | 23 anys | 300 k € | |
| Cercle Brugge | 23 anys | 400 k € | |
| Cercle Brugge | 22 anys | 500 k € | |
| Cercle Brugge | 21 anys | 500 k € | |
| Cercle Brugge | 21 anys | 400 k € | |
| Cercle Brugge | 20 anys | 500 k € | |
| Cercle Brugge | 18 anys | 500 k € | |
| Cercle Brugge | 17 anys | 100 k € |