Publicitat
Johannes Handl juga amb Austria Vienna. Posició: Defensa, Nacionalitat: Àustria, Edat: 28, Alçada: 196 cm, Valor de mercat: 450 k €. 2026-2027: 17 partits, 0 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Austria Vienna - Rapid Wien (1 de novembre del 2026).
Actualitzat:

Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Lesionat
No hi ha dades disponibles
Màxim: 900 k € (5 de juny del 2025)
Austria Vienna: 11 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Austria Vienna per a la temporada 2026-27, Johannes Handl va jugar 850 minuts i va ser titular en 9 partits.
Austria Vienna: 162 partits, 5 gols, 1 assistències
Young Violets Austria Wien: 18 partits, 2 gols, 1 assistències
Wacker Innsbruck Amateure: 4 partits, 1 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Austria Vienna, Resultats de futbol en directe
Johannes Handl té 28 anys. Data de naixement: 7 de maig del 1998.
Posició: Defensa.
Johannes Handl juga a l'equip Austria Vienna.
Johannes Handl mesura 196 cm.
Peu preferit: Totes dues.
Nacionalitat: Àustria.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Austria Vienna | 28 anys | 450 k € | |
| Austria Vienna | 27 anys | 500 k € | |
| Austria Vienna | 27 anys | 700 k € | |
| Austria Vienna | 27 anys | 900 k € | |
| Austria Vienna | 26 anys | 800 k € | |
| Austria Vienna | 26 anys | 800 k € | |
| Austria Vienna | 25 anys | 800 k € | |
| Austria Vienna | 25 anys | 500 k € | |
| Austria Vienna | 24 anys | 500 k € | |
| Austria Vienna | 24 anys | 600 k € | |
| Austria Vienna | 23 anys | 800 k € | |
| Austria Vienna | 23 anys | 700 k € | |
| Austria Vienna | 22 anys | 700 k € | |
| Austria Vienna | 22 anys | 450 k € | |
| Austria Vienna | 21 anys | 350 k € | |
| Austria Vienna | 21 anys | 400 k € | |
| Austria Vienna | 21 anys | 400 k € | |
| Wacker Innsbruck Amateure | 21 anys | 250 k € | |
| Lafnitz | 20 anys | 200 k € | |
| Lafnitz | 20 anys | 75 k € |
Valor de mercat: 450 k €.
Johannes Handl a la temporada 2026-2027: 17 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Johannes Handl a la temporada 2026-2027: 17 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 1.173. Valoració mitjana: 6,5.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga austríaca | Austria Vienna | 11 | 850 | 0 | 0 | 6,6 |
| Conference League | Austria Vienna | 4 | 256 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa d'Àustria | Austria Vienna | 2 | 67 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Bundesliga austríaca | Austria Vienna | 17 | 605 | 0 | 0 | 6,4 |
| Conference League | Austria Vienna | 2 | 66 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Copa d'Àustria | Austria Vienna | 1 | 81 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 |
| Austria Vienna |
| 15 |
| 1.045 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Copa d'Àustria | Austria Vienna | 2 | 112 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023-2024 | Bundesliga austríaca | Austria Vienna | 29 | 2.582 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conference League | Austria Vienna | 3 | 264 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Copa d'Àustria | Austria Vienna | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | Bundesliga austríaca | Austria Vienna | 18 | 1.396 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Austria Vienna | 2 | 85 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Amistosos internacionals de clubs | Austria Vienna | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Conference League | Austria Vienna | 1 | 78 | 0 | 0 | 4,8 |
| 2021-2022 | Bundesliga austríaca | Austria Vienna | 20 | 1.432 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Bundesliga austríaca | Austria Vienna | 23 | 1.580 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa d'Àustria | Austria Vienna | 2 | 135 | 0 | 0 | – | |
| Conference League | Austria Vienna | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Amistosos internacionals de clubs | Austria Vienna | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2a Lliga austríaca | Young Violets Austria Wien | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | 2a Lliga austríaca | Young Violets Austria Wien | 15 | 1.269 | 2 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga austríaca | Austria Vienna | 4 | 273 | 0 | 0 | – | |
| Europa League | Austria Vienna | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | 2a Lliga austríaca | Wacker Innsbruck Amateure | 4 | 360 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|