Publicitat
John Iredale juga amb Gwangju. Posició: Davanter, Nacionalitat: Austràlia, Edat: 27, Alçada: 186 cm, Valor de mercat: 400 k €. 2026: 22 partits, 13 gols, 2 assistències. Última participació registrada: Gwangju - Gimcheon Sangmu (31 d’octubre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 550 k € (2 de juny del 2025)
Gwangju: 18 partits, 11 gols, 2 assistències
En els registres disponibles de Gwangju per a la temporada 2026, John Iredale va jugar 1406 minuts i va ser titular en 15 partits.
Gwangju: 18 partits, 11 gols, 2 assistències
Seoul E-Land: 32 partits, 12 gols, 1 assistències
Aalborg: 17 partits, 4 gols, 0 assistències
Wehen Wiesbaden: 70 partits, 14 gols, 2 assistències
Ajax: 1 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Gwangju, Resultats de futbol en directe
John Iredale té 27 anys. Data de naixement: 1 d’agost del 1999.
Posició: Davanter.
John Iredale juga a l'equip Gwangju.
John Iredale mesura 186 cm.
Peu preferit: Dreta.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Seoul E Land | 26 anys | 400 k € | |
| Seoul E Land | 26 anys | 500 k € | |
| Seoul E Land | 25 anys | 550 k € | |
| Aalborg | 25 anys | 500 k € | |
| Wehen Wiesbaden | 24 anys | 400 k € | |
| Wehen Wiesbaden | 24 anys | 300 k € | |
| Wehen Wiesbaden | 23 anys | 300 k € | |
| Wehen Wiesbaden | 23 anys | 225 k € | |
| Wehen Wiesbaden | 22 anys | 200 k € | |
| Wehen Wiesbaden | 22 anys | 200 k € | |
| Wolfsburg Youth | 21 anys | 250 k € | |
| Wolfsburg Youth | 21 anys | 150 k € | |
| Wolfsburg Youth | 20 anys | 150 k € | |
| Wolfsburg Youth | 20 anys | 150 k € | |
| Wolfsburg Youth | 19 anys | 25 k € |
Nacionalitat: Austràlia.
Valor de mercat: 400 k €.
John Iredale a la temporada 2026: 22 partits, 13 gols i 2 assistències en totes les competicions.
John Iredale a la temporada 2026: 22 partits, 13 gols i 2 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 1.534.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | K League 1 | Gwangju | 18 | 1.406 | 11 | 2 | 7,2 |
| K League 2 | Seoul E-Land | 2 | 81 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Classificació per al Mundial (AFC) | AustràliaSelecció | 2 | 47 | 1 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | K League 2 | Seoul E-Land | 8 | 375 | 2 | 0 | 7,1 |
| 2025 | K League 2 | Seoul E-Land | 7 | 416 | 2 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | K League 2 | Seoul E-Land | 15 | 1.148 | 7 | 1 | 7,1 |
| Superliga danesa |
| Aalborg |
| 14 |
| 727 |
| 3 |
| 0 |
| 6,7 |
| Copa de Dinamarca | Aalborg | 3 | 102 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | 2. Bundesliga | Wehen Wiesbaden | 22 | 668 | 3 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Liga | Wehen Wiesbaden | 1 | 20 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2022-2023 | 3. Liga | Wehen Wiesbaden | 32 | 895 | 6 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Wehen Wiesbaden | 3 | 94 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | 3. Liga | Wehen Wiesbaden | 12 | 464 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | Amistosos internacionals de clubs | Ajax | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
|---|