Publicitat
Jonathan Svedberg juga amb Mariehamn. Posició: Migcampista, Nacionalitat: Suècia, Edat: 27, Alçada: 179 cm, Valor de mercat: 225 k €. 2026: 10 partits, 1 gols, 3 assistències. Última participació registrada: Jaro - Mariehamn (17 d’octubre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 600 k € (19 de des. del 2024)
Mariehamn: 10 partits, 1 gols, 3 assistències
En els registres disponibles de Mariehamn per a la temporada 2026, Jonathan Svedberg va jugar 855 minuts i va ser titular en 9 partits.
Mariehamn: 10 partits, 1 gols, 3 assistències
St Johnstone: 23 partits, 0 gols, 3 assistències
Halmstads: 116 partits, 2 gols, 3 assistències
Pàgines relacionades: Mariehamn, Resultats de futbol en directe
Jonathan Svedberg té 27 anys. Data de naixement: 22 de març del 1999.
Posició: Migcampista.
Jonathan Svedberg juga a l'equip Mariehamn.
Jonathan Svedberg mesura 179 cm.
Nacionalitat: Suècia.
Valor de mercat: 225 k €.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Saint Johnstone | 27 anys | 225 k € | |
| Saint Johnstone | 26 anys | 250 k € | |
| Saint Johnstone | 26 anys | 400 k € | |
| Saint Johnstone | 26 anys | 500 k € | |
| Halmstads | 25 anys | 600 k € | |
| Halmstads | 25 anys | 450 k € | |
| Halmstads | 25 anys | 375 k € | |
| Halmstads | 24 anys | 350 k € | |
| Halmstads | 24 anys | 450 k € | |
| Halmstads | 23 anys | 300 k € | |
| Halmstads | 23 anys | 175 k € | |
| Halmstads | 22 anys | 100 k € | |
| Halmstads | 22 anys | 100 k € | |
| Halmstads | 21 anys | 100 k € | |
| Halmstads | 19 anys | 150 k € | |
| Halmstads | 18 anys | 150 k € | |
| Halmstads | 18 anys | 50 k € | |
| Halmstads | 17 anys | 50 k € |
Jonathan Svedberg a la temporada 2026: 10 partits, 1 gol i 3 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 855. Valoració mitjana: 6,9.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Veikkausliiga | Mariehamn | 10 | 855 | 1 | 3 | 6,9 |
| 2025-2026 | Scottish Championship | St Johnstone | 11 | 708 | 0 | 2 | 6,5 |
| Copa de la Lliga escocesa | St Johnstone | 3 | 106 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Challenge Cup escocesa | St Johnstone | 2 | 92 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2024-2025 | Scottish Premiership | St Johnstone | 5 | 328 | 0 | 1 | 6,5 |
| Copa d'Escòcia | St Johnstone | 2 | 134 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Allsvenskan |
| Halmstads |
| 4 |
| 299 |
| 1 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2024 | Allsvenskan | Halmstads | 21 | 1.842 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2023-2024 | Allsvenskan | Halmstads | 6 | 385 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Suècia | Halmstads | 5 | 216 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023 | Allsvenskan | Halmstads | 20 | 1.385 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Superettan (Suècia) | Halmstads | 3 | 214 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | Halmstads | 2 | 166 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa de Suècia | Halmstads | 1 | 32 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Superettan (Suècia) | Halmstads | 2 | 101 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Suècia | Halmstads | 1 | 24 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Superettan (Suècia) | Halmstads | 10 | 469 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Superettan (Suècia) | Halmstads | 12 | 313 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Suècia | Halmstads | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Superettan (Suècia) | Halmstads | 17 | 630 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | Allsvenskan | Halmstads | 6 | 423 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2017 | Allsvenskan | Halmstads | 5 | 283 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|