Publicitat
Jordi juga amb Gremio Novorizontino. Posició: Porter, Nacionalitat: Brasil, Edat: 33, Alçada: 191 cm, Valor de mercat: 350 k €. 2026: 32 partits, 0 gols, 1 assistències. Última participació registrada: Gremio Novorizontino - Operario Ferroviario PR (1 de novembre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 1 M € (20 de maig del 2021)
Grêmio Novorizontino: 28 partits, 0 gols, 1 assistències
En els registres disponibles de Grêmio Novorizontino per a la temporada 2026, Jordi va jugar 2415 minuts i va ser titular en 27 partits.
Grêmio Novorizontino: 133 partits, 0 gols, 1 assistències
Pacos de Ferreira: 42 partits, 0 gols, 0 assistències
Centro Sportivo Alagoano: 29 partits, 0 gols, 0 assistències
Tractor: 3 partits, 0 gols, 0 assistències
Vasco da Gama Saf - RJ: 13 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Gremio Novorizontino, Resultats de futbol en directe
Jordi té 33 anys. Data de naixement: 3 de setembre del 1993.
Posició: Porter.
Jordi juga a l'equip Gremio Novorizontino.
Jordi mesura 191 cm.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Gremio Novorizontino | 32 anys | 350 k € | |
| Gremio Novorizontino | 32 anys | 350 k € | |
| Gremio Novorizontino | 31 anys | 550 k € | |
| Gremio Novorizontino | 31 anys | 700 k € | |
| Gremio Novorizontino | 30 anys | 600 k € | |
| Gremio Novorizontino | 30 anys | 600 k € | |
| Gremio Novorizontino | 29 anys | 600 k € | |
| Pacos de Ferreira | 29 anys | 800 k € | |
| Pacos de Ferreira | 28 anys | 800 k € | |
| Pacos de Ferreira | 28 anys | 800 k € | |
| Pacos de Ferreira | 27 anys | 1 M € | |
| Pacos de Ferreira | 27 anys | 800 k € | |
| Pacos de Ferreira | 27 anys | 475 k € | |
| Vasco da Gama Saf | 26 anys | 475 k € | |
| CSA Maceio | 26 anys | 600 k € | |
| Vasco da Gama Saf | 25 anys | 250 k € | |
| Vasco da Gama Saf | 24 anys | 250 k € | |
| Vasco da Gama Saf | 24 anys | 200 k € | |
| Vasco da Gama Saf | 23 anys | 450 k € | |
| Vasco da Gama Saf | 22 anys | 350 k € | |
| Vasco da Gama Saf | 22 anys | 400 k € | |
| Vasco da Gama Saf | 22 anys | 500 k € | |
| Vasco da Gama Saf | 21 anys | 250 k € | |
| Vasco da Gama Saf | 21 anys | 100 k € | |
| Vasco da Gama Saf | 19 anys | 50 k € |
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Brasil.
Valor de mercat: 350 k €.
Jordi a la temporada 2026: 32 partits, 0 gols i 1 assistència en totes les competicions.
Jordi a la temporada 2026: 32 partits, 0 gols i 1 assistència en totes les competicions. Minuts jugats: 2.775. Valoració mitjana: 6,6.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie B del Brasil | Grêmio Novorizontino | 28 | 2.415 | 0 | 1 | 6,6 |
| Campeonato Paulista A1 (Brasil) | Grêmio Novorizontino | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Campeonato Paulista A1 (Brasil) | Grêmio Novorizontino | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,6 |
| Serie B del Brasil | Grêmio Novorizontino | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025 | Campeonato Paulista A1 (Brasil) | Grêmio Novorizontino | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,9 |
| Serie B del Brasil | Grêmio Novorizontino | 4 | 360 | 0 | 0 |
| 6,6 |
| 2024-2025 | Serie B del Brasil | Grêmio Novorizontino | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brasil) | Grêmio Novorizontino | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Serie B del Brasil | Grêmio Novorizontino | 28 | 2.520 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brasil) | Grêmio Novorizontino | 13 | 1.170 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | Serie B del Brasil | Grêmio Novorizontino | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023 | Serie B del Brasil | Grêmio Novorizontino | 18 | 1.620 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Serie B del Brasil | Grêmio Novorizontino | 7 | 557 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primeira Liga | Pacos de Ferreira | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Copa de la Lliga portuguesa | Pacos de Ferreira | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Primeira Liga | Pacos de Ferreira | 32 | 2.880 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Lliga portuguesa | Pacos de Ferreira | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Copa de Portugal | Pacos de Ferreira | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Serie A del Brasil | Centro Sportivo Alagoano | 9 | 765 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2019 | Serie A del Brasil | Centro Sportivo Alagoano | 14 | 1.260 | 0 | 0 | 7,6 |
|---|
| 2018-2019 | Serie A del Brasil | Centro Sportivo Alagoano | 6 | 495 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018 | AFC Champions League | Tractor | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017-2018 | AFC Champions League | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017 | Serie A del Brasil | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2015-2016 | Serie A del Brasil | Vasco da Gama Saf - RJ | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2015 | Serie A del Brasil | Vasco da Gama Saf - RJ | 4 | 315 | 0 | 0 | 4,9 |
|---|
| 2014-2015 | Serie A del Brasil | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 119 | 0 | 0 | – |
|---|