Publicitat
Joe Low juga amb Huddersfield Town. Posició: Defensa, Nacionalitat: Gal·les, Edat: 24, Alçada: 196 cm, Valor de mercat: 550 k €. 2026-2027: 9 partits, 2 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Bradford City - Huddersfield Town (31 d’octubre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 550 k € (11 de maig del 2026)
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Huddersfield Town | 24 anys |
Huddersfield Town: 7 partits, 1 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Huddersfield Town per a la temporada 2026-27, Joe Low va jugar 363 minuts i va ser titular en 4 partits.
Huddersfield Town: 39 partits, 4 gols, 0 assistències
Wycombe Wanderers: 83 partits, 8 gols, 1 assistències
Middlesbrough: 2 partits, 0 gols, 0 assistències
Walsall: 16 partits, 1 gols, 0 assistències
Bristol City: 2 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Huddersfield Town, Resultats de futbol en directe
Joe Low té 24 anys. Data de naixement: 20 de febrer del 2002.
Posició: Defensa.
Joe Low juga a l'equip Huddersfield Town.
Joe Low mesura 196 cm.
| Huddersfield Town | 23 anys | 500 k € |
| Wycombe Wanderers | 23 anys | 450 k € |
| Wycombe Wanderers | 22 anys | 350 k € |
| Wycombe Wanderers | 22 anys | 275 k € |
| Wycombe Wanderers | 21 anys | 225 k € |
| Walsall | 21 anys | 125 k € |
Nacionalitat: Gal·les.
Valor de mercat: 550 k €.
Joe Low a la temporada 2026-2027: 9 partits, 2 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Joe Low a la temporada 2026-2027: 9 partits, 2 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 543. Valoració mitjana: 6,8.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Huddersfield Town | 7 | 363 | 1 | 0 | 6,7 |
| EFL Trophy | Huddersfield Town | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | League One | Huddersfield Town | 28 | 2.176 | 2 | 0 | 6,8 |
| EFL Trophy | Huddersfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| FA Cup | Huddersfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2024-2025 | League One | Wycombe Wanderers | 38 | 3.239 | 4 | 0 | 6,6 |
| Copa de la Lliga anglesa |
| Wycombe Wanderers |
| 3 |
| 270 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| FA Cup | Wycombe Wanderers | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,1 |
| Classificació per a l'Eurocopa sub-21 | Middlesbrough | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Amistosos internacionals | Middlesbrough | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Wycombe Wanderers | 34 | 2.767 | 4 | 1 | 6,4 | |
| EFL Trophy | Wycombe Wanderers | 3 | 176 | 0 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Wycombe Wanderers | 2 | 150 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Copa de la Lliga anglesa | Wycombe Wanderers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Classificació per a l'Eurocopa sub-21 | Gal·lesSelecció | 3 | 270 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Amistosos internacionals | Gal·lesSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 |
|---|
| 2022-2023 | League Two | Walsall | 15 | 986 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Walsall | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Copa de la Lliga anglesa | Bristol City | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,0 | |
| Championship | Bristol City | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,2 |