Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 900 k € (30 de maig del 2023)
Actualitzat:
Joy-lance Mickels juga amb Sabah Baku. Posició: Davanter, Nacionalitat: Ruanda, Edat: 32, Alçada: 181 cm, Valor de mercat: 800 k €. Joy-lance Mickels a la temporada 2026-2027: 10 partits, 5 gols i 1 assistència en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Joy-lance Mickels va ser Sabah Baku - Slavia Praha, amb 90 minuts al terreny de joc. Data del partit: 13 d’octubre del 2026.
Sabah Baku: 7 partits, 5 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Sabah Baku per a la temporada 2026-27, Joy-lance Mickels va jugar 288 minuts i va ser titular en 2 partits.
Sabah Baku: 53 partits, 13 gols, 2 assistències
Al Faisaly: 2 partits, 1 gols, 0 assistències
Wacker Nordhausen: 2 partits, 1 gols, 1 assistències
MVV Maastricht: 28 partits, 7 gols, 2 assistències
Carl Zeiss Jena: 10 partits, 0 gols, 2 assistències
Pàgines relacionades: Sabah Baku, Resultats de futbol en directe
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Sabah Baku | 32 anys | 800 k € | |
| Sabah Baku | 31 anys | 750 k € | |
| Sabah Baku | 31 anys | 500 k € | |
| Sabah Baku | 30 anys | 650 k € | |
| Al Faisaly | 30 anys | 650 k € | |
| Al Faisaly | 29 anys | 750 k € | |
| Al Faisaly | 29 anys | 800 k € | |
| Sabah Baku | 29 anys | 900 k € | |
| Sabah Baku | 28 anys | 700 k € | |
| Sabah Baku | 28 anys | 500 k € | |
| Sabah Baku | 27 anys | 350 k € | |
| MVV Maastricht | 26 anys | 175 k € | |
| MVV Maastricht | 26 anys | 150 k € | |
| Carl Zeiss Jena | 26 anys | 125 k € | |
| Wacker Nordhausen | 25 anys | 125 k € | |
| Wacker Nordhausen | 25 anys | 125 k € | |
| Wacker Nordhausen | 24 anys | 125 k € | |
| Wacker Nordhausen | 23 anys | 100 k € | |
| Wacker Nordhausen | 23 anys | 100 k € | |
| Alemannia Aachen | 22 anys | 75 k € | |
| Alemannia Aachen | 22 anys | 100 k € | |
| Schalke II | 21 anys | 100 k € | |
| Schalke II | 21 anys | 100 k € | |
| Schalke II | 20 anys | 25 k € | |
| Schalke II | 20 anys | 25 k € | |
| Borussia Monchengladbach II | 20 anys | 25 k € | |
| Borussia Monchengladbach II | 19 anys | 25 k € | |
| Borussia Monchengladbach II | 19 anys | 50 k € |
Joy-lance Mickels té 32 anys. Data de naixement: 29 de març del 1994.
Posició: Davanter.
Joy-lance Mickels juga a l'equip Sabah Baku.
Joy-lance Mickels mesura 181 cm.
Peu preferit: Totes dues.
Nacionalitat: Ruanda.
Valor de mercat: 800 k €.
Joy-lance Mickels a la temporada 2026-2027: 10 partits, 5 gols i 1 assistència en totes les competicions.
Joy-lance Mickels a la temporada 2026-2027: 10 partits, 5 gols i 1 assistència en totes les competicions. Minuts jugats: 904. Valoració mitjana: 7,2.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Copa d'Àfrica de Nacions | RuandaSelecció | 2 | 179 | 1 | 1 | 6,7 |
| 2026-2027 | Champions League | Sabah Baku | 10 | 904 | 5 | 1 | 7,2 |
| 2026 | Amistosos internacionals | RuandaSelecció | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2025-2026 | Conference League | Sabah Baku | 4 | 339 | 3 | 1 | 7,6 |
| Europa League | Sabah Baku | 2 | 205 | 3 | 0 | 7,6 | |
| 2024-2025 | Conference League | Sabah Baku |
| 4 |
| 370 |
| 1 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2023-2024 | Copa del Rei d'Aràbia Saudita | Al Faisaly | 2 | 168 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rei d'Aràbia Saudita | Wacker Nordhausen | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Premier League azerbaitjana | Sabah Baku | 1 | 34 | 0 | 0 | – | |
| Conference League | Sabah Baku | 1 | 89 | 1 | 0 | – |
| 2022-2023 | Premier League azerbaitjana | Sabah Baku | 18 | 1.327 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de l'Azerbaidjan | Sabah Baku | 2 | 138 | 0 | 0 | – | |
| Conference League | Sabah Baku | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Premier League azerbaitjana | Sabah Baku | 9 | 667 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de l'Azerbaidjan | Sabah Baku | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Eerste Divisie | MVV Maastricht | 27 | 1.740 | 7 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa dels Països Baixos | MVV Maastricht | 1 | 21 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | 3. Liga | Carl Zeiss Jena | 10 | 570 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa d'Alemanya | Wacker Nordhausen | 1 | 81 | 1 | 0 | – |