Publicitat
Posició: Defensa, Nacionalitat: Brasil, Edat: 47, Alçada: 182 cm. 2018-2019: 1 partits, 0 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Grêmio - RS - Flamengo - RJ (5 d’agost del 2018).
Actualitzat:
No hi ha dades disponibles
Màxim: 18 M € (5 de febr. del 2009)
Flamengo - RJ: 35 partits, 0 gols, 1 assistències
Internacional - RS: 19 partits, 0 gols, 0 assistències
Roma: 51 partits, 5 gols, 1 assistències
Bayer 04 Leverkusen: 6 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Resultats de futbol en directe
Juan té 47 anys. Data de naixement: 1 de febrer del 1979.
Posició: Defensa.
Juan mesura 182 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Brasil.
Juan a la temporada 2018-2019: 1 partit, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Flamengo | 40 anys | 500 k € | |
| Flamengo | 39 anys | 500 k € | |
| Flamengo | 38 anys | 500 k € | |
| Flamengo | 37 anys | 750 k € | |
| Flamengo | 37 anys | 750 k € | |
| Internacional | 36 anys | 750 k € | |
| Internacional | 36 anys | 750 k € | |
| Internacional | 36 anys | 750 k € | |
| Internacional | 35 anys | 500 k € | |
| Internacional | 33 anys | 500 k € | |
| Internacional | 33 anys | 1 M € | |
| Roma | 33 anys | 2 M € | |
| Roma | 32 anys | 5 M € | |
| Roma | 32 anys | 8 M € | |
| Roma | 31 anys | 13,5 M € | |
| Roma | 31 anys | 16 M € | |
| Roma | 30 anys | 17,5 M € | |
| Roma | 30 anys | 18 M € | |
| Roma | 29 anys | 16,5 M € | |
| Roma | 29 anys | 15,5 M € | |
| Bayer Leverkusen | 28 anys | 12 M € | |
| Bayer Leverkusen | 27 anys | 10 M € | |
| Bayer Leverkusen | 27 anys | 8,5 M € | |
| Bayer Leverkusen | 26 anys | 7 M € | |
| Bayer Leverkusen | 26 anys | 9 M € | |
| Bayer Leverkusen | 26 anys | 12 M € | |
| Bayer Leverkusen | 26 anys | 9 M € | |
| Bayer Leverkusen | 25 anys | 7 M € |
Juan a la temporada 2018-2019: 1 partit, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 1.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018-2019 | Serie A del Brasil | Flamengo - RJ | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Copa Libertadores | Flamengo - RJ | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,8 |
| Serie A del Brasil | Flamengo - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2017-2018 | Serie A del Brasil | Flamengo - RJ | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,9 |
| Copa Sud-americana | Flamengo - RJ | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Copa Libertadores | Flamengo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2017 | Serie A del Brasil |
| Flamengo - RJ |
| 6 |
| 540 |
| 0 |
| 1 |
| 6,8 |
| 2016-2017 | Serie A del Brasil | Flamengo - RJ | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2016 | Serie A del Brasil | Flamengo - RJ | 9 | 634 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Serie A del Brasil | Internacional - RS | 4 | 332 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015 | Serie A del Brasil | Internacional - RS | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2014-2015 | Serie A del Brasil | Internacional - RS | 2 | 73 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014 | Serie A del Brasil | Internacional - RS | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2013-2014 | Serie A del Brasil | Internacional - RS | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Serie A del Brasil | Internacional - RS | 4 | 212 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Serie A | Roma | 16 | 1.228 | 3 | 1 | – |
|---|
| 2010-2011 | Serie A | Roma | 5 | 212 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010 | Campionat del Món | BrasilSelecció | 5 | 450 | 1 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2009-2010 | Serie A | Roma | 4 | 254 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2008-2009 | Serie A | Roma | 21 | 1.681 | 2 | 0 | – |
|---|
| 2007-2008 | Serie A | Roma | 5 | 159 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2006-2007 | Bundesliga | Bayer 04 Leverkusen | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2006 | Campionat del Món | BrasilSelecció | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2005-2006 | Bundesliga | Bayer 04 Leverkusen | 5 | 345 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campionat del Món | BrasilSelecció | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,8 |