Publicitat
Lautaro Guzmán juga amb FBC Melgar. Posició: Davanter, Nacionalitat: Argentina, Edat: 26, Alçada: 173 cm, Valor de mercat: 500 k €. 2026: 13 partits, 0 gols, 0 assistències. Última participació registrada: FBC Melgar - Comerciantes Unidos (30 d’octubre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 1,5 M € (3 de jul. del 2023)
FBC Melgar: 24 partits, 1 gols, 1 assistències
En els registres disponibles de FBC Melgar per a la temporada 2026, Lautaro Guzmán va jugar 929 minuts i va ser titular en 11 partits.
FBC Melgar: 63 partits, 5 gols, 4 assistències
Arsenal de Sarandí: 46 partits, 2 gols, 3 assistències
Montevideo City Torque: 13 partits, 0 gols, 0 assistències
Aldosivi Mar del Plata: 23 partits, 1 gols, 0 assistències
Talleres Cordoba: 9 partits, 0 gols, 2 assistències
Pàgines relacionades: FBC Melgar, Resultats de futbol en directe
Lautaro Guzmán té 26 anys. Data de naixement: 18 de gener del 2000.
Posició: Davanter.
Lautaro Guzmán juga a l'equip FBC Melgar.
Lautaro Guzmán mesura 173 cm.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| FBC Melgar | 26 anys | 500 k € | |
| FBC Melgar | 25 anys | 550 k € | |
| FBC Melgar | 25 anys | 500 k € | |
| FBC Melgar | 25 anys | 550 k € | |
| Arsenal de Sarandi | 24 anys | 600 k € | |
| Arsenal de Sarandi | 24 anys | 850 k € | |
| Arsenal de Sarandi | 23 anys | 1,2 M € | |
| Arsenal de Sarandi | 23 anys | 1,5 M € | |
| Arsenal de Sarandi | 23 anys | 1 M € | |
| Torque | 22 anys | 300 k € | |
| Torque | 22 anys | 300 k € | |
| Aldosivi Mar del Plata | 21 anys | 300 k € | |
| Aldosivi Mar del Plata | 21 anys | 350 k € | |
| Talleres Cordoba | 20 anys | 450 k € | |
| Talleres Cordoba | 19 anys | 500 k € | |
| Talleres Cordoba | 19 anys | 50 k € |
Peu preferit: Esquerra.
Nacionalitat: Argentina.
Valor de mercat: 500 k €.
Lautaro Guzmán a la temporada 2026: 13 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Lautaro Guzmán a la temporada 2026: 13 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 435. Valoració mitjana: 6,7.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1 del Perú | FBC Melgar | 13 | 435 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | Liga 1 del Perú | FBC Melgar | 21 | 863 | 2 | 3 | 6,7 |
| Copa Sud-americana | FBC Melgar | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025 | Liga 1 del Perú | FBC Melgar | 4 | 168 | 0 | 1 | 6,7 |
| Copa Sud-americana | FBC Melgar | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | Liga 1 del Perú | FBC Melgar | 16 | 954 | 3 | 0 | 6,7 |
| Copa Sud-americana |
| FBC Melgar |
| 4 |
| 184 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Copa Libertadores | FBC Melgar | 3 | 91 | 0 | 0 | 6,4 |
| Primera Nacional (Argentina) | Arsenal de Sarandí | 6 | 236 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Copa de la Lliga Professional d'Argentina | Arsenal de Sarandí | 12 | 716 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2022-2023 | Primera Divisió d'Argentina | Arsenal de Sarandí | 27 | 1.880 | 2 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Argentina | Arsenal de Sarandí | 1 | 28 | 0 | 0 | – | |
| Primera Divisió d'Uruguai | Montevideo City Torque | 3 | 58 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Primera Divisió d'Uruguai | Montevideo City Torque | 10 | 439 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Divisió d'Argentina | Aldosivi Mar del Plata | 8 | 308 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Copa de la Lliga Professional d'Argentina | Aldosivi Mar del Plata | 12 | 684 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Divisió d'Argentina | Aldosivi Mar del Plata | 3 | 70 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Copa Diego Armando Maradona | Talleres Cordoba | 2 | 72 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019-2020 | Primera Divisió d'Argentina | Talleres Cordoba | 4 | 63 | 0 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Argentina | Talleres Cordoba | 1 | 32 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2018-2019 | Primera Divisió d'Argentina | Talleres Cordoba | 2 | 106 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|