Publicitat
Jae-won Lee juga amb Suwon. Posició: Davanter, Nacionalitat: Corea del Sud, Edat: 29, Alçada: 173 cm, Valor de mercat: 350 k €. 2026: 22 partits, 1 gols, 2 assistències. Última participació registrada: Suwon - Ansan Greeners (1 de novembre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 400 k € (2 de juny del 2025)
Suwon: 24 partits, 1 gols, 2 assistències
En els registres disponibles de Suwon per a la temporada 2026, Jae-won Lee va jugar 1875 minuts i va ser titular en 21 partits.
Suwon: 92 partits, 4 gols, 6 assistències
Gangwon: 1 partits, 0 gols, 0 assistències
Seongnam: 62 partits, 3 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Suwon, Resultats de futbol en directe
Jae-won Lee té 29 anys. Data de naixement: 21 de febrer del 1997.
Posició: Davanter.
Jae-won Lee juga a l'equip Suwon.
Jae-won Lee mesura 173 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Corea del Sud.
Valor de mercat: 350 k €.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Suwon | 29 anys | 350 k € | |
| Suwon | 28 anys | 400 k € | |
| Suwon | 28 anys | 400 k € | |
| Suwon | 27 anys | 375 k € | |
| Suwon | 27 anys | 300 k € | |
| Gangwon | 26 anys | 300 k € | |
| Seongnam | 26 anys | 350 k € | |
| Seongnam | 25 anys | 300 k € | |
| Seongnam | 25 anys | 325 k € | |
| Seongnam | 24 anys | 275 k € | |
| Seongnam | 24 anys | 300 k € | |
| Seongnam | 23 anys | 350 k € | |
| Seongnam | 23 anys | 350 k € | |
| Seongnam | 22 anys | 250 k € | |
| Seongnam | 22 anys | 100 k € | |
| Seongnam | 21 anys | 50 k € |
Jae-won Lee a la temporada 2026: 22 partits, 1 gol i 2 assistències en totes les competicions.
Jae-won Lee a la temporada 2026: 22 partits, 1 gol i 2 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 1.710. Valoració mitjana: 6,7.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | K League 2 | Suwon | 22 | 1.710 | 1 | 2 | 6,7 |
| 2025-2026 | K League 2 | Suwon | 4 | 276 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025 | K League 1 | Suwon | 24 | 2.016 | 2 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | K League 1 | Suwon | 17 | 1.384 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2024 | K League 1 | Suwon | 14 | 1.042 | 0 | 3 | 6,6 |
| 2023-2024 | K League 1 | Suwon | 11 | 733 | 1 | 0 | 6,7 |
| K League 1 |
| Seongnam |
| 1 |
| 8 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| 2023 | K League 1 | Gangwon | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K League 2 | Seongnam | 16 | 1.246 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | K League 1 | Seongnam | 4 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K League 2 | Seongnam | 3 | 234 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022 | K League 1 | Seongnam | 9 | 586 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | K League 1 | Seongnam | 6 | 364 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021 | K League 1 | Seongnam | 3 | 133 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2020-2021 | K League 1 | Seongnam | 5 | 303 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2020 | K League 1 | Seongnam | 6 | 320 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | K League 1 | Seongnam | 6 | 444 | 1 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Corea del Sud | Seongnam | 2 | 166 | 0 | 0 | – |
| 2019 | K League 1 | Seongnam | 1 | 90 | 2 | 0 | 8,7 |
|---|