Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Lesionat
Màxim: 900 k € (26 de des. del 2020)
Actualitzat:
Libor Holík juga amb Spartak Trnava. Posició: Defensa, Nacionalitat: Txèquia, Edat: 28, Alçada: 174 cm, Valor de mercat: 325 k €. Libor Holík a la temporada 2026-2027: 5 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Libor Holík va ser Spartak Trnava - Slovan Bratislava, amb 58 minuts al terreny de joc. Data del partit: 17 d’octubre del 2026.
Spartak Trnava: 5 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Spartak Trnava per a la temporada 2026-27, Libor Holík va jugar 136 minuts i va ser titular en 1 partit.
Spartak Trnava: 66 partits, 2 gols, 7 assistències
Zlín: 19 partits, 0 gols, 0 assistències
Viktoria Plzeň: 62 partits, 0 gols, 5 assistències
Jablonec: 61 partits, 0 gols, 2 assistències
Pàgines relacionades: Spartak Trnava, Resultats de futbol en directe
Libor Holík té 28 anys. Data de naixement: 12 de maig del 1998.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Spartak Trnava | 28 anys | 325 k € | |
| Spartak Trnava | 28 anys | 350 k € | |
| Spartak Trnava | 27 anys | 375 k € | |
| Spartak Trnava | 27 anys | 375 k € | |
| Spartak Trnava | 27 anys | 350 k € | |
| Spartak Trnava | 26 anys | 350 k € | |
| Spartak Trnava | 26 anys | 350 k € | |
| Zlín | 26 anys | 300 k € | |
| Zlín | 25 anys | 550 k € | |
| Plzeň | 25 anys | 700 k € | |
| Plzeň | 25 anys | 850 k € | |
| Plzeň | 24 anys | 900 k € | |
| Plzeň | 24 anys | 900 k € | |
| Jablonec | 23 anys | 900 k € | |
| Jablonec | 23 anys | 900 k € | |
| Jablonec | 22 anys | 900 k € | |
| Jablonec | 22 anys | 750 k € | |
| Jablonec | 21 anys | 675 k € | |
| Jablonec | 21 anys | 750 k € | |
| Jablonec | 21 anys | 650 k € | |
| Zlín | 21 anys | 400 k € | |
| Zlín | 20 anys | 350 k € | |
| Zlín | 20 anys | 200 k € | |
| Zlín | 19 anys | 200 k € | |
| Zlín | 19 anys | 225 k € | |
| Karviná | 19 anys | 275 k € | |
| Karviná | 18 anys | 275 k € | |
| Slavia | 18 anys | 200 k € | |
| Slavia | 17 anys | 100 k € |
Posició: Defensa.
Libor Holík juga a l'equip Spartak Trnava.
Libor Holík mesura 174 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Txèquia.
Valor de mercat: 325 k €.
Libor Holík a la temporada 2026-2027: 5 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Libor Holík a la temporada 2026-2027: 5 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 136. Valoració mitjana: 6,4.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Super liga (Eslovàquia) | Spartak Trnava | 5 | 136 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Super liga (Eslovàquia) | Spartak Trnava | 19 | 1.507 | 0 | 3 | 6,7 |
| Conference League | Spartak Trnava | 4 | 345 | 2 | 1 | 6,9 | |
| Europa League | Spartak Trnava | 2 | 176 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | Super liga (Eslovàquia) | Spartak Trnava | 32 | 2.672 | 0 | 3 | 6,5 |
| Conference League | Spartak Trnava | 4 | 390 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Primera Lliga txeca | Zlín | 10 | 665 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| Copa de Txèquia | Zlín | 1 | 68 | 0 | 0 | – |
| Primera Lliga txeca | Viktoria Plzeň | 6 | 67 | 0 | 1 | 6,4 |
| Conference League | Viktoria Plzeň | 5 | 264 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Primera Lliga txeca | Viktoria Plzeň | 26 | 1.789 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | Viktoria Plzeň | 12 | 475 | 0 | 2 | 6,3 |
| 2021-2022 | Primera Lliga txeca | Viktoria Plzeň | 12 | 557 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals de clubs | Viktoria Plzeň | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Primera Lliga txeca | Jablonec | 18 | 1.502 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Conference League | Jablonec | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Europa League | Jablonec | 2 | 102 | 0 | 0 | – | |
| Copa de Txèquia | Jablonec | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Primera Lliga txeca | Jablonec | 20 | 1.784 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eurocopa sub-21 | Jablonec | 2 | 95 | 0 | 0 | – | |
| Europa League | Jablonec | 1 | 120 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Primera Lliga txeca | Jablonec | 8 | 685 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Txèquia | Jablonec | 1 | 89 | 0 | 0 | – | |
| Classificació per a l'Eurocopa sub-21 | Zlín | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Primera Lliga txeca | Zlín | 7 | 473 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|