Publicitat
Lin Liangming juga amb Beijing Guoan. Posició: Davanter, Nacionalitat: Xina, Edat: 29, Alçada: 181 cm, Valor de mercat: 600 k €. 2026-2027: 2 partits, 0 gols, 1 assistències. Última participació registrada: Beijing Guoan - Jeonbuk Hyundai Motors (27 d’octubre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 700 k € (18 de juny del 2025)
Beijing Guoan: 20 partits, 5 gols, 1 assistències
En els registres disponibles de Beijing Guoan per a la temporada 2026, Lin Liangming va jugar 1234 minuts i va ser titular en 14 partits.
Beijing Guoan: 83 partits, 24 gols, 11 assistències
Dalian Professional(2009-2024): 84 partits, 25 gols, 3 assistències
Almeria: 3 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Beijing Guoan, Resultats de futbol en directe
Lin Liangming té 29 anys. Data de naixement: 4 de juny del 1997.
Posició: Davanter.
Lin Liangming juga a l'equip Beijing Guoan.
Lin Liangming mesura 181 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Xina.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Beijing Guoan | 29 anys | 600 k € | |
| Beijing Guoan | 28 anys | 650 k € | |
| Beijing Guoan | 28 anys | 700 k € | |
| Beijing Guoan | 27 anys | 600 k € | |
| Beijing Guoan | 27 anys | 300 k € | |
| Dalian Professional(2009-2024) | 26 anys | 300 k € | |
| Dalian Professional(2009-2024) | 26 anys | 400 k € | |
| Dalian Professional(2009-2024) | 25 anys | 500 k € | |
| Dalian Professional(2009-2024) | 24 anys | 300 k € | |
| Dalian Professional(2009-2024) | 24 anys | 325 k € | |
| Dalian Professional(2009-2024) | 23 anys | 200 k € | |
| Almeria B | 22 anys | 100 k € | |
| Almeria B | 21 anys | 100 k € | |
| Almeria B | 20 anys | 100 k € | |
| Real Madrid Castilla | 20 anys | 50 k € | |
| Real Madrid Castilla | 19 anys | 100 k € | |
| Real Madrid Castilla | 19 anys | 100 k € |
Valor de mercat: 600 k €.
Lin Liangming a la temporada 2026-2027: 2 partits, 0 gols i 1 assistència en totes les competicions.
Lin Liangming a la temporada 2026-2027: 2 partits, 0 gols i 1 assistència en totes les competicions. Minuts jugats: 54. Valoració mitjana: 7,1.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | AFC Champions League Elite | Beijing Guoan | 2 | 54 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2026 | Superlliga xinesa | Beijing Guoan | 14 | 827 | 5 | 1 | 7,1 |
| Copa de la Xina | Beijing Guoan | 2 | 161 | 2 | 1 | 7,4 | |
| Classificació per al Mundial (AFC) | XinaSelecció | 7 | 245 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Amistosos internacionals | XinaSelecció | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | Superlliga xinesa | Beijing Guoan | 17 | 1.229 | 2 | 1 | 6,7 |
| AFC Champions League Two |
| Beijing Guoan |
| 5 |
| 249 |
| 1 |
| 0 |
| 6,6 |
| Copa de la Xina | Beijing Guoan | 2 | 179 | 1 | 2 | 7,4 |
| Series | XinaSelecció | 2 | 59 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025 | Superlliga xinesa | Beijing Guoan | 2 | 110 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2024-2025 | Superlliga xinesa | Beijing Guoan | 17 | 1.237 | 7 | 4 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Xina | Beijing Guoan | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Classificació per al Mundial (AFC) | XinaSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024 | Superlliga xinesa | Beijing Guoan | 14 | 905 | 4 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2023-2024 | Superlliga xinesa | Beijing Guoan | 7 | 399 | 2 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa d'Àsia | XinaSelecció | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Amistosos internacionals | XinaSelecció | 1 | 45 | 1 | 0 | 8,0 |
| 2023 | Superlliga xinesa | Dalian Professional(2009-2024) | 24 | 1.941 | 5 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa d'Àsia | XinaSelecció | 2 | 93 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Superlliga xinesa | Dalian Professional(2009-2024) | 6 | 499 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Xina | Dalian Professional(2009-2024) | 1 | 17 | 0 | 0 | – | |
| Amistosos internacionals | XinaSelecció | 3 | 163 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2022 | Superlliga xinesa | Dalian Professional(2009-2024) | 19 | 1.390 | 10 | 2 | 7,0 |
|---|
| 2021-2022 | Superlliga xinesa | Dalian Professional(2009-2024) | 9 | 710 | 5 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Xina | Dalian Professional(2009-2024) | 2 | 109 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Superlliga xinesa | Dalian Professional(2009-2024) | 4 | 241 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Superlliga xinesa | Dalian Professional(2009-2024) | 6 | 513 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2020 | Superlliga xinesa | Dalian Professional(2009-2024) | 13 | 896 | 3 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018-2019 | Copa del Rei | Almeria | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|