Màxim: 700 k € (17 de juny del 2019)
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Csikszereda Miercurea Ciuc | 27 anys | 200 k € | |
| Botosani | 27 anys | 250 k € | |
| Botosani | 26 anys | 250 k € | |
| Free Player | 26 anys | 250 k € | |
| Universitatea Cluj | 25 anys | 300 k € | |
| Universitatea Cluj | 25 anys | 400 k € | |
| Voluntari | 24 anys | 400 k € | |
| Voluntari |
Actualitzat:
Posició: Migcampista, Nacionalitat: Romania, Edat: 29, Alçada: 180 cm, Valor de mercat: 75 k €. Lóránd Fülöp a la temporada 2024-2025: 13 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Lóránd Fülöp va ser Universitatea Cluj - FCU 1948 Craiova, amb 45 minuts al terreny de joc. Data del partit: 8 d’abril del 2023.
Botosani: 69 partits, 13 gols, 5 assistències
Universitatea Cluj: 22 partits, 2 gols, 0 assistències
Voluntari: 44 partits, 1 gols, 3 assistències
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe: 37 partits, 0 gols, 1 assistències
Pàgines relacionades: Resultats de futbol en directe
Lóránd Fülöp té 29 anys. Data de naixement: 24 de juliol del 1997.
Posició: Migcampista.
Lóránd Fülöp mesura 180 cm.
Peu preferit: Totes dues.
| 24 anys |
| 350 k € |
| Sepsi | 23 anys | 250 k € |
| Sepsi | 23 anys | 300 k € |
| Sepsi | 23 anys | 350 k € |
| Sepsi | 22 anys | 300 k € |
| Sepsi | 22 anys | 350 k € |
| Puskas Akademia | 22 anys | 450 k € |
| Botosani | 21 anys | 700 k € |
| Botosani | 21 anys | 450 k € |
| Botosani | 21 anys | 350 k € |
| Botosani | 20 anys | 250 k € |
| Botosani | 20 anys | 250 k € |
| Botosani | 19 anys | 350 k € |
| Botosani | 19 anys | 250 k € |
| Botosani | 19 anys | 150 k € |
| Sepsi | 18 anys | 50 k € |
Valor de mercat: 75 k €.
Lóránd Fülöp a la temporada 2024-2025: 13 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions.
Lóránd Fülöp a la temporada 2024-2025: 13 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 465. Valoració mitjana: 6,4.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | SuperLiga romanesa | Botosani | 13 | 465 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | SuperLiga romanesa | Botosani | 10 | 359 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | SuperLiga romanesa | Universitatea Cluj | 20 | 1.032 | 2 | 0 | 6,5 |
| Copa de Romania | Universitatea Cluj | 2 | 74 | 0 | 0 | – | |
| SuperLiga romanesa | Voluntari | 4 | 84 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2021-2022 | SuperLiga romanesa | Voluntari | 35 | 1.057 | 0 | 2 | 6,4 |
| Copa de Romania | Voluntari | 4 | 135 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | SuperLiga romanesa | Voluntari | 1 | 90 | 1 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SuperLiga romanesa | Sepsi OSK Sfantul Gheorghe | 24 | 889 | 0 | 1 | – | |
| Copa de Romania | Sepsi OSK Sfantul Gheorghe | 1 | 14 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | SuperLiga romanesa | Sepsi OSK Sfantul Gheorghe | 10 | 377 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Romania | Sepsi OSK Sfantul Gheorghe | 2 | 135 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | SuperLiga romanesa | Botosani | 23 | 1.610 | 7 | 5 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | SuperLiga romanesa | Botosani | 9 | 437 | 3 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2016-2017 | SuperLiga romanesa | Botosani | 14 | 618 | 2 | 0 | 5,9 |
|---|