
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 12 M € (17 de des. del 2024)
Actualitzat:
Luca Ranieri juga amb Fiorentina. Posició: Defensa, Nacionalitat: Itàlia, Edat: 27, Alçada: 187 cm, Valor de mercat: 6 M €. Luca Ranieri a la temporada 2026-2027: 5 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Luca Ranieri va ser Genoa - Fiorentina, amb 45 minuts al terreny de joc. Data del partit: 10 d’octubre del 2026.
Fiorentina: 4 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Fiorentina per a la temporada 2026-27, Luca Ranieri va jugar 309 minuts i va ser titular en 4 partits.
Fiorentina: 170 partits, 12 gols, 7 assistències
Salernitana: 27 partits, 1 gols, 0 assistències
Spal: 31 partits, 0 gols, 1 assistències
Ascoli: 10 partits, 0 gols, 0 assistències
Foggia: 27 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Fiorentina, Resultats de futbol en directe
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Fiorentina | 27 anys | 6 M € | |
| Fiorentina | 26 anys | 7 M € | |
| Fiorentina | 26 anys | 12 M € | |
| Fiorentina | 25 anys | 12 M € | |
| Fiorentina | 25 anys | 8 M € | |
| Fiorentina | 24 anys | 5 M € | |
| Fiorentina | 24 anys | 4 M € | |
| Fiorentina | 24 anys | 2,5 M € | |
| Fiorentina | 23 anys | 2,3 M € | |
| Salernitana | 23 anys | 2,5 M € | |
| Salernitana | 22 anys | 2,5 M € | |
| Spal | 22 anys | 2,5 M € | |
| Spal | 21 anys | 2,3 M € | |
| Ascoli | 21 anys | 2 M € | |
| Ascoli | 20 anys | 1,8 M € | |
| Fiorentina | 20 anys | 2 M € | |
| Foggia | 20 anys | 2 M € | |
| Foggia | 19 anys | 800 k € | |
| Fiorentina U19 | 19 anys | 200 k € | |
| Fiorentina U17 | 17 anys | 200 k € | |
| Fiorentina U17 | 16 anys | 150 k € |
Luca Ranieri té 27 anys. Data de naixement: 23 d’abril del 1999.
Posició: Defensa.
Luca Ranieri juga a l'equip Fiorentina.
Luca Ranieri mesura 187 cm.
Peu preferit: Esquerra.
Nacionalitat: Itàlia.
Valor de mercat: 6 M €.
Luca Ranieri a la temporada 2026-2027: 5 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions.
Luca Ranieri a la temporada 2026-2027: 5 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 399. Valoració mitjana: 6,7.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie A | Fiorentina | 4 | 309 | 0 | 0 | 6,3 |
| Coppa Italia | Fiorentina | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,1 | |
| 2026 | Amistosos internacionals de clubs | Fiorentina | 1 | 77 | 0 | 0 | 6,7 |
| Classificació per al Mundial (UEFA) | ItàliaSelecció | 1 | 83 | 0 | 0 | 7,6 | |
| 2025-2026 | Serie A | Fiorentina | 34 | 2.471 | 1 | 0 | 6,7 |
| UEFA Europa Conference League | Fiorentina | 10 | 777 | 2 | 0 | 6,9 | |
| Coppa Italia |
| Fiorentina |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2024-2025 | Serie A | Fiorentina | 36 | 3.077 | 1 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League | Fiorentina | 11 | 862 | 2 | 1 | 6,6 | |
| Coppa Italia | Fiorentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | Serie A | Fiorentina | 26 | 2.067 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League | Fiorentina | 13 | 1.027 | 3 | 1 | 7,3 | |
| Coppa Italia | Fiorentina | 4 | 375 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Serie A | Fiorentina | 9 | 505 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League | Fiorentina | 7 | 599 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Coppa Italia | Fiorentina | 3 | 136 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2021-2022 | Serie A | Salernitana | 27 | 2.114 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Serie B | Spal | 25 | 2.119 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U21 Football Championship | Spal | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| Coppa Italia | Spal | 3 | 67 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | Serie B | Ascoli | 10 | 857 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Fiorentina | 3 | 230 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Coppa Italia | Fiorentina | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| European U21 Championship qualification | Fiorentina | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019 | International Champions Cup | Fiorentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U20 World Championship | ItàliaSelecció | 4 | 390 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2018-2019 | International Champions Cup | Fiorentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals de clubs | Fiorentina | 1 | 72 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Serie B | Foggia | 26 | 2.174 | 0 | 0 | 6,6 | |
| U20 World Championship | Foggia | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |