Publicitat
Marc Andre Schmerböck juga amb Viterbese. Posició: Davanter, Nacionalitat: Àustria, Edat: 32, Alçada: 178 cm, Valor de mercat: 150 k €. 2025-2026: 23 partits, 3 gols, 4 assistències. Última participació registrada: Austria Klagenfurt - Liefering (14 de maig del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 750 k € (1 de juny del 2017)
Austria Klagenfurt: 24 partits, 3 gols, 4 assistències
Mohammedan: 6 partits, 1 gols, 0 assistències
Ried: 12 partits, 0 gols, 1 assistències
Hartberg: 22 partits, 1 gols, 2 assistències
Wolfsberger: 63 partits, 13 gols, 3 assistències
Sturm Graz: 63 partits, 6 gols, 5 assistències
Pàgines relacionades: Viterbese, Resultats de futbol en directe
Marc Andre Schmerböck té 32 anys. Data de naixement: 1 d’abril del 1994.
Posició: Davanter.
Marc Andre Schmerböck juga a l'equip Viterbese.
Marc Andre Schmerböck mesura 178 cm.
Peu preferit: Esquerra.
Nacionalitat: Àustria.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| SG Austria Klagenfurt | 32 anys | 150 k € | |
| SG Austria Klagenfurt | 31 anys | 175 k € | |
| SG Austria Klagenfurt | 31 anys | 200 k € | |
| Mohammedan | 31 anys | 125 k € | |
| Free Player | 30 anys | 125 k € | |
| SD Logrones | 30 anys | 150 k € | |
| Ried | 29 anys | 150 k € | |
| Hartberg | 28 anys | 200 k € | |
| Hartberg | 27 anys | 300 k € | |
| Hartberg | 27 anys | 350 k € | |
| Hartberg | 26 anys | 400 k € | |
| Wolfsberger | 26 anys | 500 k € | |
| Wolfsberger | 26 anys | 600 k € | |
| Wolfsberger | 26 anys | 475 k € | |
| Wolfsberger | 25 anys | 600 k € | |
| Wolfsberger | 25 anys | 700 k € | |
| Wolfsberger | 24 anys | 700 k € | |
| Wolfsberger | 24 anys | 700 k € | |
| Sturm Graz | 24 anys | 500 k € | |
| Sturm Graz | 23 anys | 750 k € | |
| Sturm Graz | 23 anys | 750 k € | |
| Sturm Graz | 22 anys | 600 k € | |
| Wolfsberger | 22 anys | 500 k € | |
| Wolfsberger | 21 anys | 300 k € | |
| Sturm Graz | 21 anys | 350 k € | |
| Sturm Graz | 20 anys | 350 k € | |
| Sturm Graz | 20 anys | 350 k € | |
| Sturm Graz | 19 anys | 250 k € | |
| Sturm Graz | 19 anys | 175 k € | |
| Sturm Graz | 19 anys | 50 k € | |
| Sturm Graz | 18 anys | 50 k € | |
| Sturm Graz | 18 anys | 50 k € |
Valor de mercat: 150 k €.
Marc Andre Schmerböck a la temporada 2025-2026: 23 partits, 3 gols i 4 assistències en totes les competicions.
Marc Andre Schmerböck a la temporada 2025-2026: 23 partits, 3 gols i 4 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 1.510. Valoració mitjana: 6,5.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | 2a Lliga austríaca | Austria Klagenfurt | 23 | 1.510 | 3 | 4 | 6,5 |
| 2024-2025 | Copa d'Àustria | Austria Klagenfurt | 1 | 81 | 0 | 0 | – |
| Indian Super League | Mohammedan | 6 | 210 | 1 | 0 | 6,3 | |
| 2023-2024 | 2a Lliga austríaca | Ried | 6 | 223 | 0 | 1 | 6,7 |
| Primera División RFEF | Ried | 5 | 173 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Copa d'Àustria | Ried | 1 | 12 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 |
|---|
| Bundesliga austríaca |
| Hartberg |
| 11 |
| 352 |
| 1 |
| 1 |
| 6,7 |
| Copa d'Àustria | Hartberg | 3 | 169 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Bundesliga austríaca | Hartberg | 8 | 357 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga austríaca | Wolfsberger | 5 | 155 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Europa League | Wolfsberger | 3 | 30 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Copa d'Àustria | Wolfsberger | 1 | 48 | 0 | 0 | – | |
| Amistosos internacionals de clubs | Wolfsberger | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2019-2020 | Bundesliga austríaca | Wolfsberger | 16 | 441 | 2 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Wolfsberger | 4 | 9 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Copa d'Àustria | Wolfsberger | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2018-2019 | Bundesliga austríaca | Wolfsberger | 18 | 1.354 | 6 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2017-2018 | Bundesliga austríaca | Sturm Graz | 4 | 121 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Bundesliga austríaca | Sturm Graz | 30 | 2.066 | 6 | 4 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga austríaca | Wolfsberger | 14 | 813 | 4 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga austríaca | Sturm Graz | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2014-2015 | Bundesliga austríaca | Sturm Graz | 9 | 244 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Bundesliga austríaca | Sturm Graz | 19 | 494 | 0 | 0 | – |
|---|