Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 2 M € (31 d’ag. del 2016)
Actualitzat:
Marcus Antonsson juga amb Varnamo. Posició: Davanter, Nacionalitat: Suècia, Edat: 35, Alçada: 183 cm, Valor de mercat: 325 k €. Marcus Antonsson a la temporada 2025-2026: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Marcus Antonsson va ser Sirius - Varnamo, amb 90 minuts al terreny de joc. Data del partit: 9 de novembre del 2025.
Varnamo: 26 partits, 6 gols, 1 assistències
En els registres disponibles de Varnamo per a la temporada 2026, Marcus Antonsson va jugar 601 minuts i va ser titular en 26 partits.
Varnamo: 47 partits, 21 gols, 2 assistències
Western Sydney Wanderers: 56 partits, 16 gols, 6 assistències
Al-Adalah: 16 partits, 6 gols, 0 assistències
Halmstads: 73 partits, 6 gols, 0 assistències
Malmo: 71 partits, 16 gols, 6 assistències
Stabaek: 10 partits, 1 gols, 1 assistències
Pàgines relacionades: Varnamo, Resultats de futbol en directe
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Varnamo | 35 anys | 325 k € | |
| Varnamo | 35 anys | 350 k € | |
| Varnamo | 34 anys | 400 k € | |
| Western Sydney | 34 anys | 450 k € | |
| Western Sydney | 33 anys | 550 k € | |
| Western Sydney | 33 anys | 600 k € | |
| Western Sydney | 32 anys | 750 k € | |
| Al-Adalah | 32 anys | 800 k € | |
| Varnamo | 31 anys | 900 k € | |
| Varnamo | 31 anys | 700 k € | |
| Varnamo | 31 anys | 600 k € | |
| Malmo | 30 anys | 600 k € | |
| Halmstads | 30 anys | 600 k € | |
| Halmstads | 30 anys | 700 k € | |
| Malmo | 29 anys | 700 k € | |
| Malmo | 29 anys | 900 k € | |
| Malmo | 28 anys | 950 k € | |
| Malmo | 28 anys | 1,2 M € | |
| Malmo | 28 anys | 1,4 M € | |
| Malmo | 27 anys | 1,5 M € | |
| Blackburn Rovers | 26 anys | 1,5 M € | |
| Leeds United | 25 anys | 2 M € | |
| Leeds United | 25 anys | 2 M € | |
| Kalmar | 24 anys | 700 k € | |
| Kalmar | 24 anys | 400 k € | |
| Kalmar | 23 anys | 200 k € | |
| Halmstads | 23 anys | 100 k € | |
| Halmstads | 21 anys | 75 k € | |
| Halmstads | 19 anys | 50 k € |
Marcus Antonsson té 35 anys. Data de naixement: 8 de maig del 1991.
Posició: Davanter.
Marcus Antonsson juga a l'equip Varnamo.
Marcus Antonsson mesura 183 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Suècia.
Valor de mercat: 325 k €.
Marcus Antonsson a la temporada 2025-2026: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Marcus Antonsson a la temporada 2025-2026: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 260. Valoració mitjana: 6,3.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Allsvenskan | Varnamo | 4 | 260 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025 | Allsvenskan | Varnamo | 10 | 710 | 4 | 2 | 7,1 |
| 2024-2025 | A-League | Western Sydney Wanderers | 26 | 756 | 7 | 1 | 6,8 |
| 2024 | Australia FFA Cup | Western Sydney Wanderers | 2 | 97 | 1 | 1 | 7,3 |
| 2023-2024 | A-League | Western Sydney Wanderers | 24 | 1.737 | 5 | 3 | 6,6 |
| Australia FFA Cup | Western Sydney Wanderers | 4 |
| 193 |
| 3 |
| 1 |
| 7,5 |
| 2022-2023 | Saudi Pro League | Al-Adalah | 16 | 1.440 | 6 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | Varnamo | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Sweden Cup | Varnamo | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Allsvenskan | Varnamo | 23 | 2.065 | 16 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2021-2022 | Allsvenskan | Varnamo | 6 | 544 | 1 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweden Cup | Varnamo | 2 | 172 | 0 | 0 | – | |
| Allsvenskan | Halmstads | 4 | 237 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Superettan (Suècia) | Halmstads | 2 | 167 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Allsvenskan | Halmstads | 20 | 1.776 | 5 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Allsvenskan | Halmstads | 3 | 270 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweden Cup | Malmo | 2 | 125 | 0 | 0 | – | |
| Eliteserien | Stabaek | 3 | 229 | 0 | 1 | 5,9 |
| 2020 | Eliteserien | Stabaek | 7 | 546 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | Malmo | 8 | 478 | 1 | 2 | 7,0 |
| 2019-2020 | UEFA Europa League | Malmo | 11 | 598 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweden Cup | Malmo | 2 | 148 | 0 | 0 | – | |
| Allsvenskan | Malmo | 1 | 59 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019 | Allsvenskan | Malmo | 25 | 1.647 | 6 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2018-2019 | UEFA Europa League | Malmo | 9 | 534 | 3 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Malmo | 3 | 129 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Allsvenskan | Malmo | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2018 | Allsvenskan | Malmo | 8 | 602 | 4 | 3 | 7,4 |
|---|
| 2017-2018 | UEFA Champions League | Malmo | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Blackburn Rovers | 11 | 679 | 3 | 0 | 6,9 |
| 2016-2017 | Championship | Leeds United | 16 | 578 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016 | Allsvenskan | Kalmar | 3 | 251 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2015-2016 | Allsvenskan | Kalmar | 10 | 833 | 7 | 1 | 7,6 |
|---|
| 2015 | Allsvenskan | Kalmar | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2014-2015 | Allsvenskan | Kalmar | 7 | 264 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | Halmstads | 7 | 452 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Allsvenskan | Halmstads | 21 | 498 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Allsvenskan | Halmstads | 11 | 233 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Allsvenskan | Halmstads | 3 | 96 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Allsvenskan | Halmstads | 2 | 34 | 0 | 0 | – |
|---|