Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 3,5 M € (17 de des. del 2023)
Actualitzat:
Marko Bulat juga amb Rakow Czestochowa. Posició: Migcampista, Nacionalitat: Croàcia, Edat: 25, Alçada: 178 cm, Valor de mercat: 2,5 M €. Marko Bulat a la temporada 2026-2027: 7 partits, 1 gol i 1 assistència en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Marko Bulat va ser Rakow Czestochowa - Katowice, amb 61 minuts al terreny de joc. Data del partit: 9 d’octubre del 2026.
Raków Częstochowa: 6 partits, 1 gols, 1 assistències
En els registres disponibles de Raków Częstochowa per a la temporada 2026-27, Marko Bulat va jugar 358 minuts i va ser titular en 4 partits.
Raków Częstochowa: 47 partits, 5 gols, 5 assistències
Standard Liege: 31 partits, 1 gols, 0 assistències
Dinamo Zagreb: 86 partits, 8 gols, 5 assistències
Sibenik: 24 partits, 0 gols, 7 assistències
Rijeka: 4 partits, 1 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Rakow Czestochowa, Resultats de futbol en directe
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Rakow Czestochowa | 24 anys | 2,5 M € | |
| Rakow Czestochowa | 24 anys | 2 M € | |
| Standard Liege | 23 anys | 2 M € | |
| Standard Liege | 23 anys | 2,3 M € | |
| Standard Liege | 23 anys | 3 M € | |
| Dinamo Zagreb | 22 anys | 3,5 M € | |
| Dinamo Zagreb | 22 anys | 3,5 M € | |
| Dinamo Zagreb | 21 anys | 2,5 M € | |
| Dinamo Zagreb | 21 anys | 2,5 M € | |
| Dinamo Zagreb | 20 anys | 2,7 M € | |
| Dinamo Zagreb | 20 anys | 3 M € | |
| Sibenik | 19 anys | 3 M € | |
| Sibenik | 19 anys | 1,5 M € |
Marko Bulat té 25 anys. Data de naixement: 26 de setembre del 2001.
Posició: Migcampista.
Marko Bulat juga a l'equip Rakow Czestochowa.
Marko Bulat mesura 178 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Croàcia.
Valor de mercat: 2,5 M €.
Marko Bulat a la temporada 2026-2027: 7 partits, 1 gol i 1 assistència en totes les competicions.
Marko Bulat a la temporada 2026-2027: 7 partits, 1 gol i 1 assistència en totes les competicions. Minuts jugats: 423. Valoració mitjana: 6,7.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ekstraklasa | Raków Częstochowa | 6 | 358 | 1 | 1 | 6,7 |
| Conference League | Raków Częstochowa | 1 | 65 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | Ekstraklasa | Raków Częstochowa | 31 | 1.861 | 4 | 3 | 6,8 |
| Conference League | Raków Częstochowa | 9 | 340 | 0 | 1 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Pro League belga | Standard Liege | 30 | 1.637 | 1 | 0 | 6,5 |
| Copa de Bèlgica | Standard Liege | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 |
|---|
| Primera Lliga croata |
| Dinamo Zagreb |
| 21 |
| 1.140 |
| 4 |
| 3 |
| 7,0 |
| Conference League | Dinamo Zagreb | 7 | 429 | 1 | 0 | 6,9 |
| Champions League | Dinamo Zagreb | 3 | 233 | 1 | 0 | 7,6 |
| Europa League | Dinamo Zagreb | 2 | 165 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Eurocopa sub-21 | CroàciaSelecció | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2022-2023 | Primera Lliga croata | Dinamo Zagreb | 22 | 946 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | Dinamo Zagreb | 3 | 26 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Supercopa de Croàcia | Dinamo Zagreb | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Eurocopa sub-21 | Dinamo Zagreb | 1 | 79 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Copa de Croàcia | Dinamo Zagreb | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Primera Lliga croata | Dinamo Zagreb | 15 | 595 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Dinamo Zagreb | 4 | 71 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Copa de Croàcia | Dinamo Zagreb | 1 | 89 | 0 | 0 | – | |
| Classificació per a l'Eurocopa sub-21 | Dinamo Zagreb | 1 | 17 | 0 | 0 | 7,7 | |
| Champions League | Dinamo Zagreb | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Primera Lliga croata | Sibenik | 24 | 2.145 | 0 | 7 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Lliga croata | Dinamo Zagreb | 3 | 269 | 1 | 0 | – | |
| Primera Lliga croata | Rijeka | 4 | 359 | 1 | 0 | – |