Publicitat
Marko Dugandžić juga amb Bali United. Posició: Davanter, Nacionalitat: Croàcia, Edat: 32, Alçada: 188 cm, Valor de mercat: 700 k €. 2026-2027: 5 partits, 2 gols, 1 assistències. Última participació registrada: Arema - Bali United (31 d’octubre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Lesionat
Màxim: 2,5 M € (14 de juny del 2023)
Bali United: 5 partits, 2 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Bali United per a la temporada 2026-27, Marko Dugandžić va jugar 285 minuts i va ser titular en 3 partits.
Bali United: 5 partits, 2 gols, 1 assistències
Seoul: 37 partits, 5 gols, 2 assistències
Al-Tai: 25 partits, 2 gols, 1 assistències
Rapid 1923: 46 partits, 28 gols, 3 assistències
CFR 1907 Cluj: 17 partits, 1 gols, 0 assistències
Sochi: 24 partits, 4 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Bali United, Resultats de futbol en directe
Marko Dugandžić té 32 anys. Data de naixement: 7 d’abril del 1994.
Posició: Davanter.
Marko Dugandžić juga a l'equip Bali United.
Marko Dugandžić mesura 188 cm.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Levski Sofia | 32 anys | 700 k € | |
| Seoul | 31 anys | 800 k € | |
| Seoul | 31 anys | 900 k € | |
| Al Tai | 30 anys | 1,2 M € | |
| Al Tai | 30 anys | 1,6 M € | |
| Al Tai | 29 anys | 2,2 M € | |
| Rapid 1923 | 29 anys | 2,5 M € | |
| Rapid 1923 | 28 anys | 1,5 M € | |
| Rapid 1923 | 28 anys | 1 M € | |
| Rapid 1923 | 28 anys | 700 k € | |
| CFR Cluj | 28 anys | 500 k € | |
| Sochi | 27 anys | 500 k € | |
| Sochi | 27 anys | 500 k € | |
| Sochi | 26 anys | 600 k € | |
| Botosani | 26 anys | 600 k € | |
| Botosani | 25 anys | 450 k € | |
| Osijek | 25 anys | 150 k € | |
| Osijek | 25 anys | 250 k € | |
| Osijek | 24 anys | 250 k € | |
| Matera | 24 anys | 150 k € | |
| Matera | 23 anys | 125 k € | |
| Ternana | 23 anys | 150 k € | |
| Ternana | 22 anys | 200 k € | |
| Ternana | 22 anys | 200 k € | |
| Ternana | 21 anys | 300 k € | |
| Ternana | 21 anys | 350 k € | |
| Ternana | 20 anys | 400 k € | |
| Osijek | 20 anys | 350 k € | |
| Osijek | 19 anys | 350 k € | |
| Osijek | 19 anys | 150 k € | |
| Osijek | 18 anys | 150 k € | |
| Osijek | 18 anys | 250 k € |
Peu preferit: Esquerra.
Nacionalitat: Croàcia.
Valor de mercat: 700 k €.
Marko Dugandžić a la temporada 2026-2027: 5 partits, 2 gols i 1 assistència en totes les competicions.
Marko Dugandžić a la temporada 2026-2027: 5 partits, 2 gols i 1 assistència en totes les competicions. Minuts jugats: 285. Valoració mitjana: 6,7.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Super League indonèsia | Bali United | 5 | 285 | 2 | 1 | 6,7 |
| 2025-2026 | K League 1 | Seoul | 5 | 301 | 1 | 0 | 6,7 |
| AFC Champions League Elite | Seoul | 4 | 260 | 1 | 1 | 6,9 | |
| 2025 | K League 1 | Seoul | 15 | 409 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | K League 1 | Seoul | 12 | 604 | 2 | 0 | 6,5 |
| Amistosos internacionals de clubs | Seoul | 1 | 45 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Copa del Rei d'Aràbia Saudita |
| Al-Tai |
| 1 |
| 1 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2023-2024 | Saudi Pro League | Al-Tai | 23 | 1.618 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rei d'Aràbia Saudita | Al-Tai | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| SuperLiga romanesa | Rapid 1923 | 5 | 405 | 4 | 1 | 7,5 |
| 2022-2023 | SuperLiga romanesa | Rapid 1923 | 37 | 3.007 | 23 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Romania | Rapid 1923 | 2 | 125 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Supercopa de Romania | CFR 1907 Cluj | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | SuperLiga romanesa | Rapid 1923 | 2 | 180 | 1 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SuperLiga romanesa | CFR 1907 Cluj | 14 | 353 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Champions League | CFR 1907 Cluj | 2 | 34 | 0 | 0 | – | |
| Premier League russa | Sochi | 3 | 96 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Conference League | Sochi | 3 | 242 | 2 | 0 | – |
| 2020-2021 | Premier League russa | Sochi | 15 | 333 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Rússia | Sochi | 3 | 74 | 0 | 0 | – | |
| SuperLiga romanesa | Botosani | 6 | 521 | 2 | 1 | – | |
| Europa League | Botosani | 2 | 179 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | SuperLiga romanesa | Botosani | 12 | 1.043 | 7 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Lliga croata | Osijek | 1 | 13 | 0 | 0 | – | |
| Europa League | Osijek | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Primera Lliga croata | Osijek | 4 | 106 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2016-2017 | Serie B | Ternana | 3 | 60 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2015-2016 | Serie B | Ternana | 11 | 272 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | Serie B | Ternana | 6 | 156 | 0 | 0 | – |
|---|