Publicitat
Michael Forbes juga amb Dundee United. Posició: Defensa, Nacionalitat: Irlanda del Nord, Edat: 22, Alçada: 188 cm, Valor de mercat: 700 k €. 2026-2027: 16 partits, 1 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Celtic - Dundee United (28 d’octubre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 700 k € (30 de set. del 2026)
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Dundee United | 22 anys | 700 k € | |
Dundee United: 11 partits, 1 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Dundee United per a la temporada 2026-27, Michael Forbes va jugar 990 minuts i va ser titular en 11 partits.
Dundee United: 16 partits, 1 gols, 0 assistències
Northampton Town: 26 partits, 2 gols, 1 assistències
Bristol Rovers: 12 partits, 0 gols, 1 assistències
West Ham United U21: 31 partits, 0 gols, 0 assistències
West Ham United U23: 3 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Dundee United, Resultats de futbol en directe
Michael Forbes té 22 anys. Data de naixement: 29 d’abril del 2004.
Posició: Defensa.
Michael Forbes juga a l'equip Dundee United.
Michael Forbes mesura 188 cm.
| Northampton Town |
| 22 anys |
| 450 k € |
| Northampton Town | 21 anys | 500 k € |
| West Ham U23 | 21 anys | 500 k € |
| Bristol Rovers | 20 anys | 500 k € |
| Bristol Rovers | 20 anys | 600 k € |
Peu preferit: Esquerra.
Nacionalitat: Irlanda del Nord.
Valor de mercat: 700 k €.
Michael Forbes a la temporada 2026-2027: 16 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions.
Michael Forbes a la temporada 2026-2027: 16 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 1.395. Valoració mitjana: 6,7.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish Premiership | Dundee United | 11 | 990 | 1 | 0 | 6,8 |
| Copa de la Lliga escocesa | Dundee United | 5 | 405 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2027 | Classificació per a l'Eurocopa sub-21 | Irlanda del NordSelecció | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | League One | Northampton Town | 22 | 1.651 | 2 | 1 | 6,3 |
| EFL Trophy | Northampton Town | 2 | 111 | 0 | 0 | 6,9 | |
| FA Cup | Northampton Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Copa de la Lliga anglesa |
| Northampton Town |
| 1 |
| 26 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| Classificació per a l'Eurocopa sub-21 | Irlanda del NordSelecció | 3 | 270 | 1 | 1 | – |
| 2024-2025 | League One | Bristol Rovers | 7 | 159 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Bristol Rovers | 2 | 175 | 0 | 0 | 6,6 | |
| EFL Trophy | Bristol Rovers | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Copa de la Lliga anglesa | Bristol Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Classificació per a l'Eurocopa sub-21 | Irlanda del NordSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Eurocopa | Irlanda del NordSelecció | 1 | 5 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|
| 2023-2024 | Premier League 2 - Division 1 | West Ham United U21 | 9 | 767 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | West Ham United U21 | 3 | 132 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Premier League International Cup | West Ham United U21 | 1 | 36 | 0 | 0 | – | |
| Classificació per a l'Eurocopa sub-21 | Irlanda del NordSelecció | 7 | 602 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Premier League 2 - Division 1 | West Ham United U21 | 12 | 895 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | West Ham United U21 | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Premier League International Cup | West Ham United U21 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Premier League sub-23 | West Ham United U23 | 3 | 94 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2020-2021 | EFL Trophy | West Ham United U21 | 1 | 10 | 0 | 0 | – |
|---|