Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 5,5 M € (29 de març del 2020)
Actualitzat:
Michael Ngadeu juga amb Chongqing Tonglianglong. Posició: Defensa, Nacionalitat: Camerun, Edat: 35, Alçada: 190 cm, Valor de mercat: 250 k €. Michael Ngadeu a la temporada 2026: 26 partits, 4 gols i 1 assistència en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Michael Ngadeu va ser Chongqing Tonglianglong - Shanghai Shenhua, amb 90 minuts al terreny de joc. Data del partit: 6 de setembre del 2026.
Chongqing Tonglianglong: 24 partits, 3 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Chongqing Tonglianglong per a la temporada 2026, Michael Ngadeu va jugar 1970 minuts i va ser titular en 23 partits.
Chongqing Tonglianglong: 26 partits, 3 gols, 0 assistències
Beijing Guoan: 88 partits, 6 gols, 3 assistències
KAA Gent: 164 partits, 10 gols, 3 assistències
Slavia Praha: 18 partits, 1 gols, 0 assistències
FCSB: 2 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Chongqing Tonglianglong, Resultats de futbol en directe
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Chongqing Tonglianglong | 35 anys | 250 k € | |
| Beijing Guoan | 35 anys | 400 k € | |
| Beijing Guoan | 34 anys | 500 k € | |
| Beijing Guoan | 34 anys | 600 k € | |
| Beijing Guoan | 33 anys | 800 k € | |
| Beijing Guoan | 33 anys | 1,2 M € | |
| Beijing Guoan | 32 anys | 2 M € | |
| KAA Gent | 31 anys | 2,5 M € | |
| KAA Gent | 31 anys | 3,5 M € | |
| KAA Gent | 31 anys | 3,2 M € | |
| KAA Gent | 30 anys | 3,2 M € | |
| KAA Gent | 30 anys | 3,5 M € | |
| KAA Gent | 29 anys | 4 M € | |
| KAA Gent | 29 anys | 4,5 M € | |
| KAA Gent | 29 anys | 5,5 M € | |
| KAA Gent | 29 anys | 5 M € | |
| Slavia | 28 anys | 4,5 M € | |
| Slavia | 28 anys | 3,5 M € | |
| Slavia | 27 anys | 3,3 M € | |
| Slavia | 27 anys | 3 M € | |
| Slavia | 27 anys | 3 M € | |
| Slavia | 26 anys | 3 M € | |
| Slavia | 26 anys | 2 M € | |
| Slavia | 26 anys | 1,5 M € | |
| Slavia | 26 anys | 900 k € | |
| Slavia | 25 anys | 750 k € | |
| Slavia | 25 anys | 650 k € | |
| Botosani | 25 anys | 650 k € | |
| Botosani | 25 anys | 550 k € | |
| Botosani | 24 anys | 550 k € | |
| Botosani | 24 anys | 800 k € | |
| Botosani | 24 anys | 600 k € | |
| Botosani | 24 anys | 500 k € | |
| Botosani | 23 anys | 250 k € | |
| Nurnberg II | 23 anys | 100 k € | |
| Nurnberg II | 23 anys | 75 k € | |
| Nurnberg II | 21 anys | 25 k € |
Michael Ngadeu té 35 anys. Data de naixement: 23 de novembre del 1990.
Posició: Defensa.
Michael Ngadeu juga a l'equip Chongqing Tonglianglong.
Michael Ngadeu mesura 190 cm.
Peu preferit: Totes dues.
Nacionalitat: Camerun.
Valor de mercat: 250 k €.
Michael Ngadeu a la temporada 2026: 26 partits, 4 gols i 1 assistència en totes les competicions.
Michael Ngadeu a la temporada 2026: 26 partits, 4 gols i 1 assistència en totes les competicions. Minuts jugats: 2.125.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Chinese Super League | Chongqing Tonglianglong | 18 | 1.430 | 3 | 0 | 7,0 |
| Copa de la Xina | Chongqing Tonglianglong | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Classificació per al Mundial (CAF) | CamerunSelecció | 6 | 515 | 1 | 1 | 6,6 | |
| 2025-2026 | Chinese Super League | Chongqing Tonglianglong | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,2 |
| Chinese Super League | Beijing Guoan | 7 | 585 | 0 | 0 | 6,7 | |
| AFC Champions League Two | Beijing Guoan | 6 | 469 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Copa de la Xina |
| Beijing Guoan |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2025 | Chinese Super League | Beijing Guoan | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa d'Àfrica de Nacions | CamerunSelecció | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2024-2025 | Chinese Super League | Beijing Guoan | 18 | 1.586 | 3 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Xina | Beijing Guoan | 2 | 210 | 0 | 1 | 7,4 | |
| Copa d'Àfrica de Nacions | CamerunSelecció | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024 | Chinese Super League | Beijing Guoan | 14 | 1.260 | 1 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2023-2024 | Chinese Super League | Beijing Guoan | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2023 | Chinese Super League | Beijing Guoan | 22 | 1.956 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa d'Àfrica de Nacions | CamerunSelecció | 1 | 87 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2022-2023 | Chinese Super League | Beijing Guoan | 6 | 540 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pro League belga | KAA Gent | 30 | 2.666 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Conference League | KAA Gent | 9 | 840 | 0 | 1 | 7,1 | |
| Copa de Bèlgica | KAA Gent | 3 | 231 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Europa League | KAA Gent | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Amistosos internacionals | CamerunSelecció | 1 | 16 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Supercopa de Bèlgica | KAA Gent | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Classificació per al Mundial (CAF) | CamerunSelecció | 2 | 210 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2021-2022 | Pro League belga | KAA Gent | 33 | 2.962 | 4 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conference League | KAA Gent | 13 | 1.141 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Copa de Bèlgica | KAA Gent | 3 | 300 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2021 | Copa d'Àfrica de Nacions | CamerunSelecció | 6 | 570 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2020-2021 | Pro League belga | KAA Gent | 27 | 2.322 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | KAA Gent | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Champions League | KAA Gent | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Amistosos internacionals | CamerunSelecció | 3 | 205 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019-2020 | Pro League belga | KAA Gent | 26 | 2.324 | 2 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | KAA Gent | 8 | 706 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Copa de Bèlgica | KAA Gent | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Amistosos internacionals | CamerunSelecció | 1 | 66 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Copa d'Àfrica de Nacions | CamerunSelecció | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2018-2019 | Pro League belga | KAA Gent | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Slavia Praha | 11 | 941 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Primera Lliga txeca | Slavia Praha | 4 | 337 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Champions League | Slavia Praha | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Copa d'Àfrica de Nacions | CamerunSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2017-2018 | Europa League | Slavia Praha | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | SuperLiga romanesa | FCSB | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | SuperLiga romanesa | FCSB | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
|---|