Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 5,5 M € (6 de gen. del 2014)
Actualitzat:
Nenad Tomović juga amb Čukarički. Posició: Defensa, Nacionalitat: Sèrbia, Edat: 39, Alçada: 184 cm, Valor de mercat: 25 k €. Nenad Tomović a la temporada 2026-2027: 2 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Nenad Tomović va ser Čukarički - Vojvodina Novi Sad, amb 45 minuts al terreny de joc. Data del partit: 29 d’agost del 2026.
Čukarički: 2 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Čukarički per a la temporada 2026-27, Nenad Tomović va jugar 76 minuts i va ser titular en 1 partit.
Čukarički: 31 partits, 1 gols, 0 assistències
AEK Larnaca: 31 partits, 0 gols, 1 assistències
Spal: 62 partits, 0 gols, 1 assistències
Chievo: 37 partits, 1 gols, 0 assistències
Fiorentina: 88 partits, 1 gols, 3 assistències
Lecce: 34 partits, 1 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Čukarički, Resultats de futbol en directe
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Čukarički | 38 anys | 25 k € | |
| Čukarički | 38 anys | 25 k € | |
| Nea Salamis | 37 anys | 25 k € | |
| Nea Salamis | 37 anys | 75 k € | |
| Nea Salamis | 37 anys | 100 k € | |
| AEK Larnaca | 36 anys | 150 k € | |
| AEK Larnaca | 36 anys | 200 k € | |
| AEK Larnaca | 36 anys | 250 k € | |
| AEK Larnaca | 35 anys | 250 k € | |
| AEK Larnaca | 35 anys | 250 k € | |
| AEK Larnaca | 34 anys | 300 k € | |
| AEK Larnaca | 34 anys | 300 k € | |
| Spal | 33 anys | 300 k € | |
| Spal | 33 anys | 400 k € | |
| Spal | 32 anys | 400 k € | |
| Spal | 32 anys | 475 k € | |
| Spal | 32 anys | 600 k € | |
| Chievo | 31 anys | 600 k € | |
| Chievo | 31 anys | 900 k € | |
| Chievo | 30 anys | 1,5 M € | |
| Chievo | 30 anys | 2,5 M € | |
| Fiorentina | 29 anys | 3,3 M € | |
| Fiorentina | 29 anys | 4,5 M € | |
| Fiorentina | 28 anys | 5 M € | |
| Fiorentina | 28 anys | 5,5 M € | |
| Fiorentina | 27 anys | 5 M € | |
| Fiorentina | 27 anys | 5 M € | |
| Fiorentina | 26 anys | 5,5 M € | |
| Fiorentina | 26 anys | 5,5 M € | |
| Fiorentina | 25 anys | 4,5 M € | |
| Fiorentina | 25 anys | 2,5 M € | |
| Lecce | 24 anys | 1,3 M € | |
| Lecce | 24 anys | 1,4 M € | |
| Lecce | 23 anys | 1,8 M € | |
| Genoa | 22 anys | 2 M € | |
| Genoa | 21 anys | 2,2 M € | |
| Crvena Zvezda | 21 anys | 1,8 M € | |
| Crvena Zvezda | 21 anys | 1,5 M € | |
| Crvena Zvezda | 21 anys | 1,1 M € | |
| Crvena Zvezda | 20 anys | 750 k € | |
| Crvena Zvezda | 20 anys | 200 k € | |
| Rad Beograd | 20 anys | 75 k € |
Nenad Tomović té 39 anys. Data de naixement: 30 d’agost del 1987.
Posició: Defensa.
Nenad Tomović juga a l'equip Čukarički.
Nenad Tomović mesura 184 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Sèrbia.
Valor de mercat: 25 k €.
Nenad Tomović a la temporada 2026-2027: 2 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Nenad Tomović a la temporada 2026-2027: 2 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 76. Valoració mitjana: 5,8.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Superliga | Čukarički | 2 | 76 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2025-2026 | Superliga | Čukarički | 28 | 2.325 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | Superliga | Čukarički | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2023-2024 | Primera Divisió xipriota | AEK Larnaca | 8 | 168 | 0 | 0 | – |
| UEFA Europa Conference League | AEK Larnaca | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| Cyprus Cup | AEK Larnaca | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | UEFA Europa League | AEK Larnaca | 8 | 720 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| UEFA Europa Conference League | AEK Larnaca | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,7 |
| Primera Divisió xipriota | AEK Larnaca | 3 | 208 | 0 | 0 | – |
| UEFA Champions League | AEK Larnaca | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | UEFA Champions League | AEK Larnaca | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Divisió xipriota | AEK Larnaca | 1 | 8 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Serie B | Spal | 33 | 2.644 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Spal | 4 | 178 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Serie A | Spal | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | Serie A | Spal | 22 | 1.665 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Spal | 2 | 155 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Serie A | Chievo | 10 | 741 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017-2018 | Serie A | Chievo | 27 | 2.303 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Fiorentina | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2016-2017 | Serie A | Fiorentina | 26 | 1.815 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | Serie A | Fiorentina | 24 | 1.672 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2014-2015 | Serie A | Fiorentina | 24 | 2.002 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2013-2014 | Serie A | Fiorentina | 5 | 269 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Serie A | Fiorentina | 7 | 340 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Serie A | Lecce | 33 | 2.888 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Serie A | Lecce | 1 | 94 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Serie A | Genoa | 8 | 246 | 0 | 0 | – |
|---|