Publicitat
Posició: Migcampista, Nacionalitat: Argentina, Edat: 36, Alçada: 177 cm. 2024-2025: 7 partits, 1 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Panevezys - The New Saints (22 d’agost del 2024).
Actualitzat:
Màxim: 550 k € (20 de des. del 2016)
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Avezzano | 35 anys | 50 k € | |
| Avezzano | 35 anys | 100 k € | |
| Panevezys | 35 anys | 125 k € | |
| Panevezys | 34 anys | 200 k € | |
| Zalgiris Vilnius | 34 anys | 250 k € | |
| Zalgiris Vilnius | 33 anys | 300 k € | |
| Zalgiris Vilnius | 33 anys | 300 k € | |
| Zalgiris Vilnius |
Panevėžys: 9 partits, 1 gols, 0 assistències
Zalgiris Vilnius: 39 partits, 0 gols, 0 assistències
Suduva: 10 partits, 1 gols, 0 assistències
Voluntari: 31 partits, 0 gols, 0 assistències
Concordia Chiajna: 32 partits, 4 gols, 3 assistències
Pàgines relacionades: Resultats de futbol en directe
Nicolas Gorobsov té 36 anys. Data de naixement: 25 de novembre del 1989.
Posició: Migcampista.
Nicolas Gorobsov mesura 177 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Argentina.
Nicolas Gorobsov a la temporada 2024-2025: 7 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions.
| 32 anys |
| 300 k € |
| Suduva | 32 anys | 300 k € |
| Voluntari | 30 anys | 300 k € |
| Voluntari | 30 anys | 350 k € |
| Voluntari | 30 anys | 450 k € |
| Concordia Chiajna | 29 anys | 500 k € |
| Concordia Chiajna | 29 anys | 400 k € |
| Concordia Chiajna | 28 anys | 400 k € |
| Miami United | 28 anys | 300 k € |
| Hapoel Tel Aviv | 27 anys | 550 k € |
| ACS Poli Timisoara | 24 anys | 300 k € |
| ACS Poli Timisoara | 24 anys | 300 k € |
| Nocerina | 23 anys | 250 k € |
| Nocerina | 23 anys | 300 k € |
| Torino | 22 anys | 400 k € |
| Cesena | 21 anys | 300 k € |
| Torino | 20 anys | 350 k € |
| Vicenza | 19 anys | 250 k € |
Nicolas Gorobsov a la temporada 2024-2025: 7 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 509. Valoració mitjana: 6,1.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Champions League | Panevėžys | 4 | 360 | 1 | 0 | 6,2 |
| Europa League | Panevėžys | 2 | 88 | 0 | 0 | – | |
| Conference League | Panevėžys | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2023-2024 | A Lyga (Lituània) | Panevėžys | 2 | 134 | 0 | 0 | – |
| Champions League | Zalgiris Vilnius | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 | |
| A Lyga (Lituània) | Zalgiris Vilnius | 3 | 113 | 0 | 0 | – | |
| Europa League | Zalgiris Vilnius |
| 2 |
| 145 |
| 0 |
| 0 |
| 5,8 |
| Conference League | Zalgiris Vilnius | 1 | 62 | 0 | 0 | 5,0 |
| 2022-2023 | A Lyga (Lituània) | Zalgiris Vilnius | 11 | 392 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conference League | Zalgiris Vilnius | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Champions League | Zalgiris Vilnius | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Europa League | Zalgiris Vilnius | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Supercopa de Lituània | Zalgiris Vilnius | 1 | 34 | 0 | 0 | – | |
| Copa de Lituània | Zalgiris Vilnius | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Champions League | Zalgiris Vilnius | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Lyga (Lituània) | Zalgiris Vilnius | 2 | 113 | 0 | 0 | – | |
| Conference League | Suduva | 4 | 390 | 1 | 0 | – | |
| A Lyga (Lituània) | Suduva | 1 | 82 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | A Lyga (Lituània) | Suduva | 3 | 138 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Lituània | Suduva | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| Europa League | Suduva | 1 | 66 | 0 | 0 | – | |
| SuperLiga romanesa | Voluntari | 2 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | SuperLiga romanesa | Voluntari | 26 | 1.934 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | SuperLiga romanesa | Voluntari | 3 | 253 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SuperLiga romanesa | Concordia Chiajna | 32 | 2.756 | 4 | 3 | 6,2 |