Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 1 M € (22 d’ag. del 2018)
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Cienciano | 31 anys | 275 k € | |
| Cienciano | 30 anys | 325 k € | |
| Comerciantes Unidos | 30 anys | 350 k € | |
| Atletico Grau | 29 anys | 400 k € | |
| Atletico Grau | 29 anys | 450 k € | |
| Atletico Grau | 28 anys | 550 k € | |
| Atletico Grau | 28 anys | 600 k € | |
| Atletico Grau | 28 anys | 600 k € | |
Actualitzat:
Ray Sandoval juga amb Cienciano. Posició: Migcampista, Nacionalitat: Perú, Edat: 31, Alçada: 171 cm, Valor de mercat: 275 k €. Ray Sandoval a la temporada 2026: 13 partits, 1 gol i 1 assistència en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Ray Sandoval va ser Moquegua - Cienciano, amb 60 minuts al terreny de joc. Data del partit: 8 d’octubre del 2026.
Cienciano: 12 partits, 1 gols, 1 assistències
En els registres disponibles de Cienciano per a la temporada 2026, Ray Sandoval va jugar 429 minuts i va ser titular en 6 partits.
Cienciano: 21 partits, 1 gols, 1 assistències
Comerciantes Unidos: 13 partits, 1 gols, 1 assistències
Atletico Grau: 69 partits, 13 gols, 4 assistències
UTC Cajamarca: 19 partits, 1 gols, 0 assistències
Cusco: 7 partits, 1 gols, 1 assistències
Sporting Cristal: 33 partits, 9 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Cienciano, Resultats de futbol en directe
| Atletico Grau |
| 27 anys |
| 475 k € |
| Atletico Grau | 27 anys | 425 k € |
| UTC Cajamarca | 26 anys | 350 k € |
| UTC Cajamarca | 26 anys | 350 k € |
| Cusco | 25 anys | 350 k € |
| Sporting Cristal | 25 anys | 475 k € |
| Sporting Cristal | 25 anys | 600 k € |
| Mazatlan | 24 anys | 600 k € |
| Mazatlan | 24 anys | 1 M € |
| Mazatlan | 23 anys | 1 M € |
| Mazatlan | 23 anys | 1 M € |
| Mazatlan | 23 anys | 500 k € |
| Sporting Cristal | 22 anys | 450 k € |
| Sporting Cristal | 22 anys | 400 k € |
| Sporting Cristal | 22 anys | 400 k € |
| Sporting Cristal | 21 anys | 350 k € |
| Sporting Cristal | 21 anys | 300 k € |
| Cusco | 20 anys | 300 k € |
| Cusco | 20 anys | 250 k € |
| Cusco | 19 anys | 150 k € |
Ray Sandoval té 31 anys. Data de naixement: 13 de febrer del 1995.
Posició: Migcampista.
Ray Sandoval juga a l'equip Cienciano.
Ray Sandoval mesura 171 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Perú.
Valor de mercat: 275 k €.
Ray Sandoval a la temporada 2026: 13 partits, 1 gol i 1 assistència en totes les competicions.
Ray Sandoval a la temporada 2026: 13 partits, 1 gol i 1 assistència en totes les competicions. Minuts jugats: 444. Valoració mitjana: 6,5.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1 del Perú | Cienciano | 9 | 337 | 1 | 1 | 6,7 |
| CONMEBOL Copa Sud-americana | Cienciano | 4 | 107 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Liga 1 del Perú | Cienciano | 4 | 117 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025 | Liga 1 del Perú | Cienciano | 4 | 50 | 0 | 0 | 6,3 |
| Liga 1 del Perú | Comerciantes Unidos | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024-2025 | Liga 1 del Perú | Comerciantes Unidos | 12 | 837 | 1 | 1 | 6,7 |
| 2024 |
|---|
| Liga 1 del Perú |
| Atletico Grau |
| 2 |
| 158 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2023-2024 | Liga 1 del Perú | Atletico Grau | 16 | 973 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2023 | Liga 1 del Perú | Atletico Grau | 4 | 252 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2022-2023 | Liga 1 del Perú | Atletico Grau | 24 | 1.785 | 6 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals | Atletico Grau | 1 | 2 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2022 | Liga 1 del Perú | Atletico Grau | 6 | 434 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | Liga 1 del Perú | Atletico Grau | 16 | 1.263 | 3 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 del Perú | UTC Cajamarca | 10 | 433 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2021 | Liga 1 del Perú | UTC Cajamarca | 4 | 294 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sud-americana | UTC Cajamarca | 2 | 57 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | Liga 1 del Perú | UTC Cajamarca | 3 | 156 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 del Perú | Cusco | 6 | 382 | 1 | 1 | – |
| 2020 | Liga 1 del Perú | Cusco | 1 | 7 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 del Perú | Sporting Cristal | 4 | 219 | 0 | 0 | 6,4 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Sporting Cristal | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | Liga MX | Mazatlan | 16 | 1.060 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals | Sporting Cristal | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017-2018 | Liga MX | Mazatlan | 14 | 717 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 del Perú | Sporting Cristal | 13 | 812 | 4 | 0 | 6,6 |
| 2017 | Liga 1 del Perú | Sporting Cristal | 3 | 183 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Liga 1 del Perú | Sporting Cristal | 11 | 750 | 5 | 0 | 7,0 |
|---|