
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Lesionat
Actualitzat:
Roque Mesa juga amb Ratchaburi. Posició: Migcampista, Nacionalitat: Espanya, Edat: 37, Alçada: 171 cm, Valor de mercat: 150 k €. Roque Mesa a la temporada 2026-2027: 5 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Roque Mesa va ser Kyoto Sanga - Ratchaburi, amb 98 minuts al terreny de joc. Data del partit: 13 d’octubre del 2026.
Ratchaburi: 3 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Ratchaburi per a la temporada 2026-27, Roque Mesa va jugar 270 minuts i va ser titular en 3 partits.
Ratchaburi: 7 partits, 0 gols, 0 assistències
Sporting Gijon: 33 partits, 1 gols, 1 assistències
Real Valladolid: 101 partits, 8 gols, 9 assistències
Leganes: 29 partits, 1 gols, 3 assistències
Sevilla: 56 partits, 3 gols, 4 assistències
Swansea City: 11 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Ratchaburi, Resultats de futbol en directe
Roque Mesa té 37 anys. Data de naixement: 7 de juny del 1989.
Posició: Migcampista.
Roque Mesa juga a l'equip Ratchaburi.
Roque Mesa mesura 171 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Espanya.
Valor de mercat: 150 k €.
Roque Mesa a la temporada 2026-2027: 5 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Roque Mesa a la temporada 2026-2027: 5 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 458. Valoració mitjana: 6,6.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Thai League 1 | Ratchaburi | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 |
| AFC Champions League Elite | Ratchaburi | 2 | 188 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | AFC Champions League Two | Ratchaburi | 2 | 97 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | AFC Champions League Elite | Sporting Gijon | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Segunda División | Sporting Gijon | 32 | 1.442 | 1 | 1 | 6,6 |
| 2022-2023 | LaLiga | Real Valladolid |
| 29 |
| 1.626 |
| 2 |
| 1 |
| 6,6 |
| Copa del Rey | Real Valladolid | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Segunda División | Real Valladolid | 39 | 2.992 | 3 | 7 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Real Valladolid | 3 | 126 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2020-2021 | LaLiga | Real Valladolid | 25 | 1.771 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Real Valladolid | 3 | 192 | 2 | 0 | 7,6 |
| 2019-2020 | LaLiga | Leganes | 29 | 2.016 | 1 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | LaLiga | Sevilla | 31 | 1.745 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Sevilla | 11 | 702 | 1 | 1 | 6,8 | |
| Copa del Rey | Sevilla | 5 | 385 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Supercopa de España | Sevilla | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | LaLiga | Sevilla | 7 | 342 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Sevilla | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 | |
| Premier League | Swansea City | 11 | 757 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2016-2017 | LaLiga | Las Palmas | 35 | 3.037 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | LaLiga | Las Palmas | 34 | 2.839 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | Segunda División | Las Palmas | 10 | 468 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|