Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 900 k € (26 de juny del 2019)
Actualitzat:
Ryo Takeuchi juga amb Fagiano Okayama. Posició: Migcampista, Nacionalitat: Japó, Edat: 35, Alçada: 173 cm, Valor de mercat: 75 k €. Ryo Takeuchi a la temporada 2026: 3 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Ryo Takeuchi va ser Fagiano Okayama - Cerezo Osaka, amb 7 minuts al terreny de joc. Data del partit: 24 de maig del 2026.
Fagiano Okayama: 38 partits, 0 gols, 0 assistències
Shimizu S-Pulse: 168 partits, 3 gols, 7 assistències
Sanfrecce Hiroshima: 1 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Fagiano Okayama, Resultats de futbol en directe
Ryo Takeuchi té 35 anys. Data de naixement: 8 de març del 1991.
Posició: Migcampista.
Ryo Takeuchi juga a l'equip Fagiano Okayama.
Ryo Takeuchi mesura 173 cm.
Peu preferit: Dreta.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Fagiano Okayama | 35 anys | 75 k € | |
| Fagiano Okayama | 34 anys | 75 k € | |
| Fagiano Okayama | 34 anys | 100 k € | |
| Fagiano Okayama | 33 anys | 125 k € | |
| Fagiano Okayama | 33 anys | 150 k € | |
| Fagiano Okayama | 32 anys | 200 k € | |
| Shimizu S Pulse | 32 anys | 250 k € | |
| Shimizu S Pulse | 31 anys | 350 k € | |
| Shimizu S Pulse | 31 anys | 450 k € | |
| Shimizu S Pulse | 30 anys | 550 k € | |
| Shimizu S Pulse | 30 anys | 650 k € | |
| Shimizu S Pulse | 29 anys | 700 k € | |
| Shimizu S Pulse | 29 anys | 725 k € | |
| Shimizu S Pulse | 28 anys | 900 k € | |
| Shimizu S Pulse | 28 anys | 900 k € | |
| Shimizu S Pulse | 27 anys | 850 k € | |
| Shimizu S Pulse | 26 anys | 550 k € | |
| Shimizu S Pulse | 26 anys | 400 k € | |
| Shimizu S Pulse | 25 anys | 300 k € | |
| Shimizu S Pulse | 24 anys | 350 k € | |
| Shimizu S Pulse | 23 anys | 350 k € | |
| Shimizu S Pulse | 23 anys | 400 k € | |
| Shimizu S Pulse | 22 anys | 100 k € | |
| Giravanz Kitakyushu | 21 anys | 50 k € | |
| Shimizu S Pulse | 20 anys | 50 k € | |
| Shimizu S Pulse | 20 anys | 50 k € | |
| Shimizu S Pulse | 19 anys | 50 k € | |
| Shimizu S Pulse | 18 anys | 50 k € | |
| Shimizu S Pulse | 18 anys | 50 k € |
Nacionalitat: Japó.
Valor de mercat: 75 k €.
Ryo Takeuchi a la temporada 2026: 3 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Ryo Takeuchi a la temporada 2026: 3 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 81. Valoració mitjana: 6,3.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | J1 League | Fagiano Okayama | 3 | 81 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | J1 League | Fagiano Okayama | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2025 | J1 League | Fagiano Okayama | 7 | 110 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | J1 League | Fagiano Okayama | 3 | 39 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | J2 League | Fagiano Okayama | 20 | 1.101 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | J2 League | Fagiano Okayama | 4 | 320 | 0 | 0 |
| 6,5 |
| 2023 | J2 League | Shimizu S-Pulse | 3 | 118 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2022-2023 | Japanese Emperor's Cup | Shimizu S-Pulse | 1 | 7 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2022 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 3 | 114 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|
| 2021-2022 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 18 | 949 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Shimizu S-Pulse | 2 | 151 | 0 | 0 | – | |
| Japanese Emperor's Cup | Shimizu S-Pulse | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2021 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 3 | 135 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 27 | 1.949 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Shimizu S-Pulse | 3 | 75 | 0 | 0 | – | |
| Japanese Emperor's Cup | Shimizu S-Pulse | 1 | 36 | 0 | 0 | – |
| 2020 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 9 | 701 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 13 | 1.034 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Shimizu S-Pulse | 1 | 65 | 0 | 0 | – |
| 2019 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 8 | 677 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018-2019 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 22 | 1.907 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2018 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 23 | 2.041 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J1 League | Sanfrecce Hiroshima | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2017 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2016-2017 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 10 | 798 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 8 | 248 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 5 | 285 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
|---|