Publicitat
Sergio Vittor juga amb Chacarita juniors. Posició: Defensa, Nacionalitat: Argentina, Edat: 37, Alçada: 189 cm, Valor de mercat: 100 k €. 2026: 21 partits, 0 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Chacarita juniors - Nueva Chicago (2 de novembre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Lesionat
Club Atlético Chacarita Juniors: 12 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Club Atlético Chacarita Juniors per a la temporada 2026, Sergio Vittor va jugar 983 minuts i va ser titular en 11 partits.
Club Atlético Chacarita Juniors: 12 partits, 0 gols, 0 assistències
Banfield: 60 partits, 2 gols, 0 assistències
Al-Sailiya Sports Club: 25 partits, 1 gols, 0 assistències
Damac: 70 partits, 5 gols, 1 assistències
Universidad de Chile: 10 partits, 0 gols, 0 assistències
Universidad de Concepción: 24 partits, 2 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Chacarita juniors, Resultats de futbol en directe
Sergio Vittor té 37 anys. Data de naixement: 9 de juny del 1989.
Posició: Defensa.
Sergio Vittor juga a l'equip Chacarita juniors.
Sergio Vittor mesura 189 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Argentina.
Valor de mercat: 100 k €.
Sergio Vittor a la temporada 2026: 21 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Sergio Vittor a la temporada 2026: 21 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 1.643.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera Nacional (Argentina) | Club Atlético Chacarita Juniors | 12 | 983 | 0 | 0 | 6,3 |
| Primera Divisió d'Argentina | Banfield | 8 | 615 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Copa Argentina | Banfield | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,6 | |
| 2025-2026 | Primera Divisió d'Argentina | Banfield | 10 | 848 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025 | Primera Divisió d'Argentina | Banfield | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Primera Divisió d'Argentina | Banfield | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Copa de l'Emir de Qatar | Al-Sailiya Sports Club | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2022-2023 | Qatar Stars League | Al-Sailiya Sports Club | 22 | 1.984 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Saudi Pro League | Damac | 25 | 2.243 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rei d'Aràbia Saudita | Damac | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2020-2021 | Saudi Pro League | Damac | 28 | 2.456 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rei d'Aràbia Saudita | Damac | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Saudi Pro League | Damac | 15 | 1.350 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Divisió d'Argentina | Banfield | 13 | 1.132 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Argentina | Banfield | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019 | Liga de Primera de Xile | Universidad de Chile | 6 | 451 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Universidad de Chile | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | Primera Divisió d'Argentina | Banfield | 1 | 67 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera de Xile | Universidad de Chile | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga de Primera de Xile | Universidad de Concepción | 2 | 0 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2018 | Liga de Primera de Xile | Universidad de Concepción | 20 | 1.754 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Liga de Primera de Xile | Universidad de Concepción | 2 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Divisió d'Argentina | Racing Club de Avellaneda | 7 | 507 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2016-2017 | Primera Divisió d'Argentina | Racing Club de Avellaneda | 21 | 1.659 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016 | Primera Divisió d'Argentina | Racing Club de Avellaneda | 4 | 359 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Primera Divisió d'Argentina | Racing Club de Avellaneda | 5 | 405 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Divisió d'Argentina | Banfield | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,3 |
| 2015 | Primera Divisió d'Argentina | Banfield | 7 | 626 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Primera Divisió d'Argentina | Banfield | 4 | 281 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|
| 2013-2014 | Primera Divisió d'Argentina | Lanús | 1 | 41 | 0 | 0 | – |
|---|