Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 300 k € (29 de juny del 2012)
Actualitzat:
Siim Luts juga amb Paide Linnameeskond. Posició: Davanter, Nacionalitat: Estònia, Edat: 37, Alçada: 182 cm, Valor de mercat: 50 k €. Siim Luts a la temporada 2026-2027: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Siim Luts va ser Zira - Paide Linnameeskond, amb 75 minuts al terreny de joc. Data del partit: 30 de juliol del 2026.
Paide Linnameeskond: 18 partits, 0 gols, 1 assistències
En els registres disponibles de Paide Linnameeskond per a la temporada 2026, Siim Luts va jugar 165 minuts i va ser titular en 8 partits.
Paide Linnameeskond: 83 partits, 1 gols, 1 assistències
Norrkoping: 10 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Paide Linnameeskond, Resultats de futbol en directe
Siim Luts té 37 anys. Data de naixement: 12 de març del 1989.
Posició: Davanter.
Siim Luts juga a l'equip Paide Linnameeskond.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Paide Linnameeskond | 37 anys | 50 k € | |
| Paide Linnameeskond | 37 anys | 50 k € | |
| Paide Linnameeskond | 36 anys | 50 k € | |
| Paide Linnameeskond | 36 anys | 50 k € | |
| Paide Linnameeskond | 36 anys | 50 k € | |
| Paide Linnameeskond | 35 anys | 50 k € | |
| Paide Linnameeskond | 35 anys | 75 k € | |
| Paide Linnameeskond | 34 anys | 100 k € | |
| Paide Linnameeskond | 34 anys | 125 k € | |
| Paide Linnameeskond | 34 anys | 125 k € | |
| Paide Linnameeskond | 33 anys | 125 k € | |
| Paide Linnameeskond | 33 anys | 125 k € | |
| Paide Linnameeskond | 32 anys | 150 k € | |
| Paide Linnameeskond | 32 anys | 150 k € | |
| Paide Linnameeskond | 32 anys | 175 k € | |
| Paide Linnameeskond | 31 anys | 175 k € | |
| Paide Linnameeskond | 31 anys | 175 k € | |
| Paide Linnameeskond | 30 anys | 150 k € | |
| Teplice | 30 anys | 150 k € | |
| Teplice | 29 anys | 200 k € | |
| Teplice | 29 anys | 200 k € | |
| Teplice | 29 anys | 250 k € | |
| Bohemians | 28 anys | 300 k € | |
| Bohemians | 28 anys | 300 k € | |
| Bohemians | 27 anys | 300 k € | |
| Bohemians | 27 anys | 250 k € | |
| Levadia Tallinn | 26 anys | 250 k € | |
| Levadia Tallinn | 26 anys | 200 k € | |
| Levadia Tallinn | 25 anys | 200 k € | |
| Norrkoping | 25 anys | 200 k € | |
| Norrkoping | 24 anys | 300 k € | |
| Flora | 23 anys | 300 k € | |
| Flora | 22 anys | 250 k € | |
| Flora | 22 anys | 200 k € | |
| Flora | 21 anys | 175 k € | |
| Flora | 21 anys | 125 k € | |
| Viljandi Tulevik | 20 anys | 75 k € | |
| Viljandi Tulevik | 20 anys | 125 k € |
Peu preferit: Esquerra.
Nacionalitat: Estònia.
Valor de mercat: 50 k €.
Siim Luts a la temporada 2026-2027: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Siim Luts mesura 182 cm.
Siim Luts a la temporada 2026-2027: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 223. Valoració mitjana: 6,5.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Conference League | Paide Linnameeskond | 4 | 223 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Conference League | Paide Linnameeskond | 4 | 100 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2024-2025 | Conference League | Paide Linnameeskond | 5 | 278 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Meistriliiga (Estònia) | Paide Linnameeskond | 8 | 396 | 0 | 0 | – |
| Conference League | Paide Linnameeskond | 2 | 190 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2022-2023 | Meistriliiga (Estònia) | Paide Linnameeskond |
| 19 |
| 1.184 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Conference League | Paide Linnameeskond | 6 | 455 | 1 | 0 | – |
| Copa d'Estònia | Paide Linnameeskond | 1 | 10 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Meistriliiga (Estònia) | Paide Linnameeskond | 12 | 774 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa d'Estònia | Paide Linnameeskond | 2 | 129 | 0 | 0 | – | |
| Conference League | Paide Linnameeskond | 2 | 158 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Meistriliiga (Estònia) | Paide Linnameeskond | 13 | 537 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nations League | Paide Linnameeskond | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Europa League | Paide Linnameeskond | 1 | 63 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Meistriliiga (Estònia) | Paide Linnameeskond | 3 | 174 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Nations League | EstòniaSelecció | 6 | 449 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Allsvenskan | Norrkoping | 3 | 28 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Allsvenskan | Norrkoping | 7 | 273 | 0 | 0 | – |
|---|